عقیق | پایگاه اطلاع رسانی هیئت ها و محافل مذهبی

کد خبر : ۱۲۷۴۰۵
تاریخ انتشار : ۱۶ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۳:۲۴
اعلام شد:
قیمت بلیت پرواز اربعین ۱۴۰۲ با هماهنگی ستاد مرکزی اربعین و کمیته‌های مرتبط اعلام شد. مدیر اجرایی ستاد اربعین می‌گوید: بلیت پرواز اربعین از تهران هشت میلیون تومان است.

عقیق: در حالی که حدود ۱۰ روز تا آغاز مراسم اربعین حسینی مانده است، بسیاری در حال برنامه‌ریزی برای تشرف به زیارت اربعین هستند. حدود ۹۵ درصد زائران به صورت زمینی در ایام اربعین عازم عراق می‌شوند.

با این وجود، برخی هم در انتظار مشخص شدن قیمت بلیت پرواز اربعین بودند تا بتوانندبرای این سفر معنوی برنامه‌ریزی مناسبی داشته باشند.

امید کوثری، مدیر اجرایی ستاد مرکزی اربعین می‌گوید: براساس آخرین برنامه‌ریزی ستاد مرکزی اربعین و‌کمیته‌های مرتبط، قیمت بلیت رفت و برگشت پرواز اربعین به نجف و بغداد (تهران - نجف - تهران) و (تهران - بغداد - تهران) هشت میلیون تومان اعلام شد. البته هزینه بلیت پرواز اربعین از مشهد (مشهد - نجف - مشهد) و (مشهد- بغداد - مشهد) یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان افزایش یافته و به ۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان می‌رسد.

سال گذشته هزینه بلیت پرواز اربعین ۶ میلیون تومان بود. امسال هزینه بلیت پرواز اربعین نسبت به سال گذشته با افزایش بیش از ۳۰ درصدی همراه بوده است.

به گزارش فارس، وزارت راه و شهرسازی با توجه به افزایش تقاضا برای سفرهای هوایی، پیش‌بینی افزایش تعداد پروازها در ا بلیت را نیز کرده است که هنوز ظرفیت نهایی برای اربعین ۱۴۰۲ اعلام نشده است.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین اخبار
مطالب مرتبط
پنجره
تازه ها
پرطرفدارترین عناوین