عقیق |‌ aghigh.ir

می خواهیم اینجا تکیه گاهی برای مردم مستضعف باشد / ما در مقابل مشکلات مردم مسئولیم
حاج عبدالرضا هلالی در گفت و گو با عقیق:

می خواهیم اینجا تکیه گاهی برای مردم مستضعف باشد / ما در مقابل مشکلات مردم مسئولیم

چند سال پیش در محله قیامدشت ، مقابل یک حسینیه آقایی دستم را گرفت و به کناری کشید و گفت : آقای هلالی من خودم هیئتی ام و شما را هم دوست دارم اما خدا را خوش نمی آید من که مقابل همین حسینیه زندگی می کنم برای نان شبم محتاج باشم
فیلم /
به مناسبت عید غدیر منتشر شد

فیلم / "شبِ شراب " غدیرانه‌ی سید حمیدرضا برقعی

او که تاکنون سروده‌های مختلفی را در شکوه امیرالمؤمنین، علی(ع)، به ساحت مقدس حضرتش تقدیم کرده،‌ در آستانه عید غدیر تازه‌ترین سروده خود را به این موضوع اختصاص داده است. شعر «شبِ شراب» برقعی کنار وصف سیره علی(ع) و ابراز احساس شاعر، به موضوعات جدی‌تری نیز می‌پردازد. این شعر را با صدای سید حمیدرضا برقعی بشنوید:
عید غدیر هیئت کجا برویم؟

عید غدیر هیئت کجا برویم؟

با فرا رسیدن عید سعید غدیر همه هیئت ها، هیئتی ها، مداحان و منبری هایی که در این ایام برنامه دارند می توانند مشخصات مراسم خود را در سامانه جدید راهنمای عقیق ثبت نمایند.
سرنوشت مداحی کشور در دست ستایش‌گران جوان است/ آفت‌هایی که مداحان باید از آن‌ها دوری جویند
حاج غلامرضا سازگار در چهارمین نشست جمعی از ستایشگران اهل بیت(ع):

سرنوشت مداحی کشور در دست ستایش‌گران جوان است/ آفت‌هایی که مداحان باید از آن‌ها دوری جویند

حاج غلامرضا سازگار با بیان اینکه مداحان جوان را مثل پدری که فرزندان خود را دوست دارد، دوست دارم، تصریح کرد: سرنوشت مداحی کشور در دست شما مداحان جوان است. وی، غرور را یکی از آفت‌هایی دانست که مداحان باید از آن ‌پرهیز کنند و گفت: رفیق بد، یکی دیگر از آفت‌هایی است که ممکن است گریبانگیر ستایشگر اهل بیت شود. بنابراین مداحان باید از رفاقت با هر کسی پرهیز کنند.
ولادت امام هادی(ع) هیئت کجا برویم؟

ولادت امام هادی(ع) هیئت کجا برویم؟

با فرا رسیدن پانزدهم ذیحجه ، سالروز میلاد امام هادی علیه السلام همه هیئت ها، هیئتی ها، مداحان و منبری هایی که در این ایام برنامه دارند می توانند مشخصات مراسم خود را در سامانه جدید راهنمای عقیق ثبت نمایند

فیلم / گزارش اختصاصی عقیق از حال و هوای کلاس مداحی حاج میثم مطیعی

همزمان با برپایی کلاس برای نوجوانان ، مادران نیز پای مباحث تربیتی و اعتقادی با موضوعاتی چون: خانواده متعالی و زندگی بهتر، تربیت فرزند، تعامل زوجین در خانه که توسط خانم دکتر واعظی طرح می شود می نشینند. این کلاس ها، روزهای دوشنبه در آستان امامزاده قاضی الصابر(ع) ده ونک تهران برگزار شد.
۱بعدی
تازه ها
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین
پرطرفدارترین عناوین