عقیق |‌ aghigh.ir

از نماز بیشتر بدانیم:

یکی از دلائل گرایش به فساد

نماز ريسمان ارتباط با خداست، همين كه پاره شد، افتادن در وادى تباهى حتمى است؛ همچون گسستن بند تسبيح كه همه دانه ها در اثر آن پخش و گم مى شوند.
خانواده ایرانی؛

خانواده ایرانی، الگوی جهانی

بحمدالله، ‌در کشور ما و در بسیاری از جوامع شرقی، بخصوص جوامع اسلامی، هنوز کمربند خانواده محفوظ است. آن پیوند خانوادگی، بحمدالله هست. آن صمیمیت و صفا و محبت هست. زن دلش برای مرد خود می‌ طپد،‌ یکدیگر را از اعماق دل دوست دارند و زندگی صمیمی دارند.
چند راهکار طلایی:

چه کنیم نکات منفی دیگران بر روی ما اثر نگذارد؟

برای آنکه نکات منفی دیگران روی ما اثر نداشته باشد لازم است در محیط خارج مدرسه، جمعی از متدینین را داشته باشیم. مثل اینکه بخواهیم یک نفر را از پرتگاه نجات دهیم، باید حتما و حتما دست خودمان در دست یک نفر دیگر باشد.
یادداشت رسیده؛

سخنی از پیران به جوانان

ای جوان! من نمی ‌گویم، آنان که ربیع جوانیشان گذشته است می ‌گویند: «غافلی از قدر جوانی که چیست // تا نشوی پیر ندانی که چیست»
مولودی خوانی حاج محمود کریمی در سرای احسان کهریزک + فیلم و عکس
در جشن میلاد امام زمان(عج)

مولودی خوانی حاج محمود کریمی در سرای احسان کهریزک + فیلم و عکس

همه چیز از یک گزارش شروع شد. گزارشی از حال و روز بیماران اعصاب و روان در سرای احسان کهریزک. وقتی که خبرنگار در ایام ماه محرم پای حرف های یکی از بیماران نشسته بود سخن به یک آروز رسید . حالا در سالروز میلاد منجی عالم بشریت باز هم بیماران سرای احسان کهریزک جشنی برپاکردند و باز هم میزبان این مداح اهل بیت بوند. حاج محمود کریمی برای دومین بار با حضور در مرکز به مولود خوانی پرداخت.
۱بعدی
تازه ها
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین
پرطرفدارترین عناوین