احکام اسلامی درباره زکات فطره

احکام اسلامی درباره زکات فطره

اگر کسی در شب عید فطر خرجی یک سال را ندارد اما شاغل است و هرماه درآمدی دارد، فقیر محسوب نمی‌شود؛ اما کسی که بیکار است و به اندازه خرجی یک سال آینده‌اش دارایی ندارد، فقیر شمرده می‌شود.
به احتمال فراوان فردا عید فطر است
موحد‌نژاد:

به احتمال فراوان فردا عید فطر است

رئیس کمیته علمی ستاد استهلال دفتر مقام معظم رهبری با اشاره به استقرار 100 گروه در استان‌های مختلف برای دیدن ماه شوال گفت: پیش‌بینی کارشناسان این است که هلال ماه شوال امشب قابل رؤیت است و فردا عید فطر خواهد بود.

حضور زائران پشت درهای بسته مسجدالنبی(ص) +عکس

مردم مدینه پس از تعطیلی بیش از سه ماهه مسجدالنبی (ص)، در آخرین جمعه ماه مبارک ‌رمضان پشت درهای بسته این مکان مقدس به زیارت و نیایش پرداختند.
اعمال شب و روز عید سعید فطر

اعمال شب و روز عید سعید فطر

همزمان با پایان ماه مبارک رمضان، اعمال توصیه شده برای شب و روز عید سعید فطر منتشر شد.
شب عید فطر برای اجابت دعا کم‌تر از شب قدر نیست +فیلم

شب عید فطر برای اجابت دعا کم‌تر از شب قدر نیست +فیلم

آیت‌الله حاج آقا مجتبی تهرانی (ره) در نطقی می‌گوید: روز و شب عید فطر زمانی است که مدخلیت و تاثیر روی دعا دارد؛ یعنی هنوز که هنوز است، فرصت از دست نرفته است و امشب و فردا از زمان‌های موثر برای اجابت دعاست.

برپایی نماز جمعه در روز قدس با ماسک هایی خاص+تصاویر

نماز جمعه حرم حضرت زینب (س) که پس از شیوع کرونا اواخر سال گذشته تعطیل شده بود، این هفته به امامت نماینده ولی فقیه در سوریه اقامه شد.

نماز عید فطر در کدام مساجد تهران اقامه می‌شود؟

معاون فرهنگی و اجتماعی مرکز رسیدگی به امور مساجد با بیان اینکه نماز عید فطر از ساعت ۸ صبح روز عید در اغلب مساجد تهران اقامه خواهد شد، گفت: به همراه داشتن مُهر و سجاده شخصی، رعایت فاصله یک متری و داشتن ماسک و دستکش الزامی است.
شرح دعای روز بیست‌ونهم ماه رمضان

شرح دعای روز بیست‌ونهم ماه رمضان

در دعای روز بیست و نهم ماه مبارک رمضان آمده است: «خدایا، همان‌طور که او در معامله عیب را می‌پوشاند تو هم به رحمت خودت عیب من را بپوشان. از سال‌ها پیش روز بیست و نهم رمضان در میان خانم‌ها به روز «غشنی» معروف است و آنها در مساجد حضور می‌یافتند و «غشنی» معنای پوشاندن می‌دهد.»

اجتماع هنرمندان بمناسبت روز قدس در حرم امام رضا(ع)

ماجرای شنیدنی راه اندازی هیئت توسط یک داش مشتی

ماجرای شنیدنی راه اندازی هیئت توسط یک داش مشتی /برنامه مثل ماه
قبلی۵بعدی