لزوم تجدید نظر در برگزاری مسابقات و عرضه قرآن

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران گفت: ترویج فرهنگ دینی و قرآنی از دیرباز دغدغه مدیران سازمان اوقاف بوده، اما آنچه هم اکنون باید مورد توجه قرار گیرد، بردن قرآن به متن جامعه است، لذا باید در برگزاری مسابقات و عرضه قرآن تجدید نظر کنیم.

پخش مجموعه دستان آسمان از بقعه شیخ صدوق شهر ری

بیست و هشتمین قسمت از برنامه تلویزیونی دستان آسمان با حضور حجت الاسلام احمد شرفخانی رئیس مرکز امور خیریه سازمان اوقاف و امور خیریه پنجشنبه هشتم خرداد ساعت۷:۳۰ صبح از شبکه یک سیما پخش می‌شود.

چه‌کار کنیم برکات ماه رمضان ادامه داشته باشد؟

کارشناس مسائل دینی گفت: در ماه رمضان امسال مردم در عرصۀ بندگی خدا خوب عمل کردند. این طعم شیرین بندگی باید اولین اندوخته و سرمایه ماه رمضان باشد.

جزئیات شهادت ۱۱ جانباز در یک‌ماه اخیر+عکس

طی یک ماه گذشته ۱۱ نفر از جانبازان ۷۰ درصد به شهادت رسیده اند. این جانبازان از استان‌های تهران، همدان، خراسان رضوی، لرستان، آذربایجان شرقی، خوزستان و فارس بودند.
دفاع از حقانیت قرآن در شبکه تلویزیونی برزیل

دفاع از حقانیت قرآن در شبکه تلویزیونی برزیل

فعال حوزه بین‌الملل ضمن بیان خاطرات سفر خود به کشور برزیل، از حضور در شبکه‌های تلویزیونی و رادیویی برای تبلیغ دین و اشتراکات مسیحیت با اسلام تا تبلیغ در کلیسا و نیز دیدار با رهبران دینی و حضور در مدارس ابتدایی این کشور می‌گوید.

خاطرات منتشر نشده رهبر انقلاب از مقاطع حساس دهه 60

کتاب «روایت رهبری» سه رویداد تعیین حضرت امام خمینی(ره) به رهبری نظام اسلامی، تعیین آیت‌الله منتظری به رهبری آینده و سپس برکناری ایشان و نهایتا تعیین حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای به رهبری را واکاوی کرده است.
آغاز جلسات حاج منصور ارضی

آغاز جلسات حاج منصور ارضی

بعد از حدود ۷۰ روز تعطیلی جلسات دعاخوانی و منقبت‌خوانی حاج منصور ارضی در روزهای سه‌شنبه و پنجشنبه به دلیل شیوع ویروس کرونا، ماه رمضان و عید نوروز، از هفته آینده این جلسات از سر گرفته می‌شود.
چه اندازه می‌توان با اتکا به استخاره عمل کرد؟

چه اندازه می‌توان با اتکا به استخاره عمل کرد؟

کسی که این مطلب را که قرآن «تِبْیان كُلِّ شَیْ‌ءٍ» است دنبال کند، عجایب و غرایب می‌بیند. ولی متأسفانه ما ضعیفیم و می‌ترسیم که اگر تفأل به قرآن بزنیم بلایی بر سرمان بیاید!

مردی که آرزوی دیدار «شهید بهشتی» را داشت+عکس

سید ناظر حسینی که سالها شرف حراست از مزار شهدای هفتاد و دو تن را بر عهده داشت روز گذشته به دیدار آنها در بهشت رفت.
اولین مراسم حاج حسن خلج، ۳ ماه بعد از شیوع کرونا

اولین مراسم حاج حسن خلج، ۳ ماه بعد از شیوع کرونا

مراسم عزاداری به مناسبت ایام تخریب قبور ائمه بقیع (ع) با مدیحه‌سرایی حسن خلج روز ۹ خردادماه برگزار می‌شود.
قبلی۴بعدی