روشی متفاوت در تبلیغ دین+تصاویر

روشی متفاوت در تبلیغ دین+تصاویر

روش های تبلیغ هر روحانی متفاوت است، و این طلبه با زیر پا گذاشتن غرور خود و با کارهای جهادی، لبخند را به آن ها هدیه کرده است.
دوباره بهشت
روایت ۷۰ روز حسرت و ماندن پشت در‌های بسته از زبان خادمان حرم امام‌رضا (ع)

دوباره بهشت

می‌گویند ۷۰ روز حرم بسته بوده، اما من می‌گویم هفتاد سال هم نه که هفتصد سال حرم تعطیل بود. هفتاد روز تعطیلی حرم برای ما تعطیلی زندگی مان بود، غمبارترین روز‌هایی که می‌شود پشت سر گذاشت... رابطه ما با حرم آنقدر عمیق بود که خودمان هم نمی‌دانستیم در‌ها که بسته شد انگار از دریایی دور شدیم و تازه متوجه شدیم چه نعمتی را از دست داده‌ایم.
تجلیل حاج علی انسانی و جمعی از هیئتی ها از حجت الاسلام حامدکاشانی
به دلیل ذکر فضائل امیرالمومنین علیه السلام در برنامه سحرگاهی ماه من

تجلیل حاج علی انسانی و جمعی از هیئتی ها از حجت الاسلام حامدکاشانی

حاج علی انسانی و چند هیئت مذهبی با انتشار متنی از حجت الاسلام حامد کاشانی به دلیل ذکر فضائل امیرالمومنین علیه السلام در برنامه سحرگاهی ماه من تجلیل کردند. در بخشی از این متن آمده است : امید است مولا و اهل‌ بیت سلام‌الله‌علیهم و روح امام و شهدا شما را دعا کنند و جلوه‌ات را بیفزایند.
بازگشایی امامزادگان استان تهران از امروز

بازگشایی امامزادگان استان تهران از امروز

امامزادگان استان تهران که پس از شیوع کرونا از اواخر سال گذشته تعطیل شده بود، از امروز با اعمال محدودیت زمانی و رعایت پروتکل‌های بهداشتی به روی زائران باز شد.

خاطره بازیگر معروف از سردار سلیمانی

مهران رجبی گفت: این‌روزها جنگ در بیمارستان‌ها در جریان است و رزمندگان خط مقدم این جنگ کادر درمان هستند. برای همه این عزیزان سلامتی آرزو می‌کنم.
رزمایش همدلی در مساجد ادامه‌ دارد

رزمایش همدلی در مساجد ادامه‌ دارد

معاون مرکز رسیدگی به امور مساجد با اشاره به توزیع ۲۸۵ هزار بسته معیشتی توسط مساجد تهران گفت: رزمایش همدلی در مساجد همچون گذشته ادامه خواهد داشت و در طول سال از طریق خیریه‌ها و مراکز نیکوکاری به کمک‌رسانی به نیازمندان می‌پردازند.
حج ۹۹ برگزار می‌شود؟

حج ۹۹ برگزار می‌شود؟

این روزها که به ایام برپایی حج تمتع نزدیک می‌شویم، سعودی‌ها همچنان درباره برپایی مناسک حج ابراهیمی سال جاری واکنشی نشان نداده و با رفتارهای ضدونقیض، میلیون‌ها زائر را در بلاتکلیفی قرار داده‌اند.

سوره ای که با خواندنش گناهانتان بخشیده می شود

رجبی دوانی:

خوارج با شعار ارزش‌ها به جنگ ارزش‌ها می‌آیند

رجبی‌دوانی کارشناس تاریخ اسلام با اشاره به مبانی فکری خوارج گفت: خوارج برای اینکه مقابل امیرالمؤمنین(ع) بایستند، ولایت را انکار کردند؛ چنانکه در وقایع سال 88 هم سردمدار فتنه‌گران، هتاکان عاشورا را «مردان خداجو» خواند!

ضدعفونی هزار مسجد پایتخت

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران از شست و شو و ضدعفونی هزار مسجد پایتخت توسط نیروهای این سازمان خبر داد.
قبلی۲بعدی