عقیق | پایگاه اطلاع رسانی هیئت ها و محافل مذهبی

کد خبر : ۱۲۱۱۸۸
تاریخ انتشار : ۰۸ دی ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۸
فرمانده مرکز مقاومت بسیج سازمان تبلیغات اسلامی:
حجت‌الاسلام مسعود صفی گفت: اگر قرار است بسیج سازمان تبلیغات مؤثر باشد باید میدان‌دار باشد و در راستای توسعه مخاطب که مدنظر رئیس سازمان تبلیغات اسلامی است تلاش کند.

عقیق:نخستین نشست شورای فرماندهی مرکز مقاومت بسیج سازمان تبلیغات اسلامی با اعضای بسیج با حضور حجت‌الاسلام مسعود صفی یاری فرمانده جدید مرکز مقاومت بسیج سازمان تبلیغات اسلامی، حجت‌الاسلام علی دارابی مدیر عقیدتی و نظارت مرکز مقاومت بسیج سازمان تبلیغات اسلامی و سایر اعضای بسیج این سازمان در سالن جلسات ساختمان شیرازی برگزاری شد.

فرمانده مرکز مقاومت بسیج سازمان تبلیغات اسلامی در این نشست با اشاره به ایام فاطمیه از حضرت فاطمه زهرا سلام‌الله علیها به‌عنوان نماد ولایت مداری یادکرد و ایشان را الگوی مطلوب برای زنان جامعه دانست و اظهار داشت: اگر به دنبال تأثیرگذاری این ایام هستیم باید ابتکارهای ویژه را برای ایام فاطمیه برنامه‌ریزی کنیم.

وی همچنین با اشاره به نزدیکی ایام شهادت حاج قاسم سلیمانی گفت: رهبر معظم انقلاب معتقدند که نباید نگاه به حاج قاسم سلیمانی، فردی باشد بلکه باید به‌عنوان یک مکتب به آن نگریسته شود و این در حالی است که این بسیج است که می‌تواند شاخص‌های مکتب حاج قاسم را احصاء و پیگیری کند.

حجت‌الاسلام صفی یاری در مورد ۹ دی هم یادآور شد: بی‌شک، ۹ دی نماد بصیرت ملی ایرانیان است و اگرچه در این سال‌ها، دست‌های بسیاری تلاش کردند تا ۹ دی را به حاشیه ببرند اما مقام معظم رهبری یک‌تنه، پرچم‌دار نهضت ۹ دی بودند.

«بسیج»؛ رمز توفیقات انقلاب اسلامی

فرمانده مرکز مقاومت سازمان تبلیغات اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود، «بسیج» را رمز توفیقات انقلاب اسلامی عنوان کرد و اظهار داشت: بسیج سازمان تبلیغات اسلامی در راستای سند اعتلای بسیج، باید خودش را به سطح مطلوب و ایده آل برساند و ضروری است که خودش را ارتقا دهد چراکه امروز سازمان تبلیغات اسلامی نه تنها پرچم‌دار حرکت به‌سوی گام دوم انقلاب اسلامی است بلکه تمام‌قد با تفکر بسیجی نیز عجین شده است.

وی بابیان اینکه حرکت سازمان تبلیغات اسلامی با تمام کاستی‌ها و موانع، روبه‌جلو بوده است و باید بسیج سازمان نیز خودش را با نگاه تحولی سازمان تبلیغات تطبیق دهد افزود: اگر قرار است بسیج سازمان تبلیغات مؤثر باشد باید میدان‌دار باشد و در راستای توسعه مخاطب که مدنظر رئیس سازمان تبلیغات اسلامی است تلاش کند.

به گفته حجت‌الاسلام صفی یاری، بسیج سازمان تبلیغات اسلامی باید تعاملات خوبی با نخبگان جامعه داشته باشد و فعالیت‌های خودش را فرا دستگاهی تعریف کند.

وی بابیان اینکه حلقه‌های میانی یکی از توفیقات سازمان تبلیغات است خبر داد بسیج می‌تواند با تجمیع توان و نیروهای تخصصی خود در بحث «حلقه‌های میانی» تأثیرگذار باشد.

حجت‌الاسلام علی دارابی «مدیر عقیدتی و نظارت مرکز مقاومت بسیج سازمان تبلیغات اسلامی» هم در این نشست اظهار داشت: بسیج سازمان تبلیغات در عمر پربرکت خود همواره در تلاش بوده است که از روزمرگی و انفعال پرهیز داشته باشد و حضور صددرصدی برای انجام مأموریت‌ها از ویژگی‌های بسیج سازمان تبلیغات اسلامی است.

وی با بیان اینکه حرکت اعضای بسیج سازمان تبلیغات اسلامی در انجام مأموریت‌های خود، کاملاً دلی و به‌دور از تشریفات خاص بوده است؛ «ایجاد تحول در جامعه» و «خدمت گزاری به مردم» را از اهداف بسیج سازمان تبلیغات اسلامی عنوان کرد.

در ادامه نیز اعضای بسیج سازمان حاضر در جلسه به نقطه نظرات کارشناسی خود در جهت اعتلای بیشتر بسیج سازمان تبلیغات اسلامی اشاره کردند.

 

منبع:مهر


پربازدیدترین اخبار
مطالب مرتبط
پنجره
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه ها
پرطرفدارترین عناوین