عقیق | پایگاه اطلاع رسانی هیئت ها و محافل مذهبی

کد خبر : ۹۱۲۸۰
تاریخ انتشار : ۲۹ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۱
معرفی یک حرکت آتش به اختیار برای راهپیمایی اربعین
طرح پویش رانندگان حسینی عنوان طرحی است که طی آن رانندگان به صورت نذری زائران را از شهرهای همجوار تا مرزها یا از مرزها تا شهرهای مختلف جابجا می‌کنند.
عقیق:گروهی مردمی طی حرکتی خودجوش اقدام به طراحی سایتی با نام ARBAEEN.IR کرده‌اند که از سال‌های قبل برنامه‌های متعددی را برای راهپیمایی اربعین تدارک دیده‌اند.

این گروه امسال نیز در ایده‌ای جالب در اعتراض به افزایش هزینه‌های زائران اربعین، طی پیام یکی از عاشقان ابا عبدالله الحسین(ع) طرح پویش رانندگان حسینی را پایه‌ریزی کرده‌اند. این طرح در وب سایت ARBAEEN.IR معرفی شده و ثبت‌نام در این طرح هم در همین وب سایت انجام می‌پذیرد.

اجرای طرح پویش رانندگان حسینی طی پیامی مردمی به شرح زیر صورت گرفته است:
«هم اکنون که در آستانه حرکت عظیم و کنگره جهانی اربعین قرار گرفته‌ایم بسیار شایسته است تا کسانی که وسیله نقلیه (سواری یا اتوبوس یا کامیون) دارند، به تناسب احوال و فراخور وسیله نقلیه‌شان در این حرکت حسینی شریک شوند و پویش مردمی رانندگان حسینی را راه‌اندازی کنند و هر راننده (اعم از راننده‌های اتوبوس، تاکسی، شخصی و کامیون) خدمتی به زائران اربعین حسینی کنند و به صورت نذری زائران را از شهرهای همجوار تا مرزها یا از مرزها تا شهرهای مختلف جابجا کند.»
همچنین کانال اربعین انتشار عکس‌های خادمانی که در این پویش به زائران خدمت می‌کنند نیز میسر کرده است. علاقه‌مندان به ارسال عکس و مطلب می‌توانند به آی دی تلگرامی @Arbaeen_Admin پیام دهند.


منبع:تسنیم

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین اخبار
پنجره
تازه ها
پرطرفدارترین عناوین