عقیق | پایگاه اطلاع رسانی هیئت ها و محافل مذهبی

کد خبر : ۱۷۳۶۷
تاریخ انتشار : ۲۱ آذر ۱۳۹۲ - ۱۹:۱۲
مدیر فرهنگی آستان قدس رضوی از ایجاد شبکه مخاطبین نور‌الهدی به منظور معرفت‌افزایی و استمرار برکات زیارت زائران حضرت رضا(ع) خبر داد.
عقیق: محمدجواد هاشمی‌نژاد اشرفی با بیان این خبر گفت: تدوین نظام جامع آموزش‌های فرهنگی و ارتقاء باورهای دینی با رویکرد تربیت محور از اهداف تدوین طرح جامع شبکه مخاطبین «نورالهدی» است.

وی با بیان این‌که 36 هزار نفر از سراسر کشور در شبکه فرهنگی مخاطبین «نورالهدی» عضو هستند، اظهارداشت: افراد در سه گروه سنی کودک، نوجوان و جوان به عضویت شبکه مخاطبین «نورالهدی» درآمده‌اند و به صورت مستمر برای آن ها از سوی آستان قدس رضوی محصولات فرهنگی و تبلیغی ارسال می‌شود.

هاشمی‌نژاد، این مدیریت را متولی شبکه مخاطبین «نورالهدی» عنوان کرد و افزود: با توجه به اهمیت و جایگاه کتابخوانی برای تربیت نسلی پویا و موفق و ایجاد ارتباط بین زائران و مجاوران حضرت رضا(ع) این طرح با موضوعات اخلاقی، اعتقادی و مذهبی به صورت کتبی و غیرحضوری برگزار می‌شود.

وی بیان کرد: با توجه به گروه سنی مخاطبان این شبکه در هر فصل، محصولات متنوع فرهنگی برای مشترکان ارسال می‌کند.

هاشمی‌نژاد گفت: علاقه‌مندان به عضویت در شبکه مخاطبین نورالهدی می‌توانند برای کسب اطلاعات بیش‌تر با شماره تلفن 05112002573 تماس بگیرند.

وی ادامه داد: به منظور بهره‌مندی بیشتر مخاطبان مجلات نورالهدی در پورتال معاونت تبلیغات و ارتباطات اسلامی آستان قدس رضوی به آدرس www.aqr.ir نیز بارگذاری می‌شود.

منبع:قدس

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین اخبار
پنجره
تازه ها
پرطرفدارترین عناوین