عقیق | پایگاه اطلاع رسانی هیئت ها و محافل مذهبی

کد خبر : ۱۲۷۹۲۳
تاریخ انتشار : ۱۲ مهر ۱۴۰۲ - ۱۹:۵۵
تصاویر|
عده‌ای از ایرانیان و مسلمانان مقیم سوئد اقدام به برگزاری نمایشگاه قرآن مقابل کاخ پادشاهی سوئد کردند تا سوئدی‌ها را با کلام الله مجید آشنا کنند.

عقیق: در واکنش به حرکت ناپسند عده‌ای در سوئد در به آتش کشیدن قرآن کریم، مسلمان در سراسر جهان اقدام به ترویج کلام الله و معرفی کتاب خدا به افراد غیر مسلمان کرده اند. یکی از جالب‌ترین این فعالیت‌ها که اخیرا توسط عده‌ای از ایرانیان و مسلمانان سوئد انجام شده، برگزاری نمایشگاه قرآن در سوئد و مقابل کاخ پادشاه این کشور است. در این اقدام خودجوش و نمادین که در استکهلم و دقیقا در جایی که چندی پیش قرآن آتش کشیده شد، برگزار شد. آیات قرآن به زبان سوئدی در قالب تصاویری به زبان سوئدی به نمایش گذاشته شد و مخاطبان این نمایشگاه با قرآن کریم آشنا شدند.

تصاویری که در ادامه می‌آید توسط گروه فعالان رسانه‌ای منتظر، در اختیار خبرگزاری تسنیم قرار گرفته است. این گروه در بسیاری از شهرها و کشورهای گوناگون، در میادین حقیقی کمپین‌های مختلفی را برگزار می کنند و بر پوشش آن در تایم‌لاین‌های بین‌الملل بطور متمرکز فعالیت می‌کنند.

تصاویر و فیلم‌های زیر مربوط می‌شود به  برگزاری نمایشگاه خیابانی برای معرفی قرآن کریم در یک اکتبر 2023 مصادف با یکشنبه 9 مهر 1402 که در
Mynttorget  stockholm«مرکز شهر استکهلم روبروی کاخ پادشاهی سوئد»با مشارکت اعضای فعال گروه منتظر در سوئد برگزار شده است.

قرآن , کشور سوئد ,قرآن , کشور سوئد ,قرآن , کشور سوئد ,قرآن , کشور سوئد ,

در ادامه هم تصاویری از استقبال اهالی استکهلم سوئد از نمایشگاه قرآن روبروی کاخ پادشاهی سوئد می‌آید:

قرآن , کشور سوئد ,قرآن , کشور سوئد ,قرآن , کشور سوئد ,قرآن , کشور سوئد ,


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین اخبار
مطالب مرتبط
پنجره
تازه ها
پرطرفدارترین عناوین