عقیق | پایگاه اطلاع رسانی هیئت ها و محافل مذهبی

کد خبر : ۱۲۷۴۱۲
تاریخ انتشار : ۱۷ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۵:۵۹
پرواز‌های اربعین از ۲۷ مرداد آغاز می‌شود و بلیت پرواز‌ها فقط از سوی سایت‌های رسمی شرکت‌های هواپیمایی عرضه می‌شود. مسؤول قرارگاه اربعین شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران می‌گوید: امکان خرید بلیت پرواز اربعین در فرودگاه‌ها نیست.

عقیق: بلیت پرواز اربعین با قیمت هشت میلیون تومان امسال هم از سوی سایت‌های رسمی شرکت‌های هواپیمایی عرضه می‌شود. البته هزینه بلیت پرواز اربعین از مشهد ۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان اعلام شده و بر اساس تصمیم ستاد مرکزی اربعین، پروازها از ۲۷ مرداد تا ۲۰ شهریور برنامه‌ریزی شده است.

محمد حبیب‌اللهی، مسؤول قرارگاه اربعین شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران با بیان اینکه بلیت پرواز اربعین امسال از طریق سایت‌های ایرلاین‌ها عرضه می‌شود، می‌گوید: در سال‌ گذشته برخی از زائران برای خرید بلیت پرواز اربعین به فرودگاه‌ها مراجعه می‌کردند؛ در حالی که بلیت پرواز اربعین فقط از سوی ایرلاین‌ها عرضه می‌شد. امسال نیز همچون سال گذشته امکان خرید بلیت پرواز اربعین در فرودگاه‌ها نیست.

وی با تأکید بر خرید بلیت پرواز اربعین از سوی شرکت‌های هواپیمایی، خاطر نشان می‌کند: زائران مواظب برخی افراد سودجو باشند و از خرید بلیت پرواز اربعین از سوی سایت‌های مختلف بپرهیزند. در سال‌های گذشته برخی زائران در دام افراد سودجو افتاده بودند و با هزینه بالا، بلیت پرواز تقلبی دریافت کرده بودند.

حبیب‌اللهی از زائران اربعین خواست به منظور جلوگیری از معطلی قبل از حرکت به سمت فرودگاه، زمان پرواز را بررسی کنند. همچنین برای این منظور زائران از طریق تماس با شماره ۱۹۹ یا مراجعه به سایت اطلاعات پرواز فرودگاه‌ها، می‌توانند از زمان پرواز یا تأخیر و لغو احتمالی پرواز مطلع شوند.

به گزارش فارس، سال گذشته ناوگان هوایی کشورمان ۲۵۷ هزار زائر اربعین را جابجا کرد که امسال مسؤولان در تلاش هستند تا زائران بیشتری بتوانند از طریق هوایی عازم زیارت اربعین شوند.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین اخبار
مطالب مرتبط
پنجره
تازه ها
پرطرفدارترین عناوین