عقیق | پایگاه اطلاع رسانی هیئت ها و محافل مذهبی

کد خبر : ۱۲۴۲۴۱
تاریخ انتشار : ۱۰ آبان ۱۴۰۱ - ۰۰:۰۳
تا پایان آبان ماه:
دبیر اجرایی دومین سوگواره بین المللی ملت امام حسین (ع) از تمدید مهلت ارسال آثار به این سوگواره تا ۳۰ آبان ماه خبر داد.

عقیق: حجت الاسلام جواد رحیمی از تمدید مهلت ارسال آثار تا ۳۰ آبان خبر داد و گفت: با توجه به شرایط فعلی کشور و محدودیت‌های اینترنتی در استان‌های مختلف، تماس‌ها و پیام‌های مختلفی به دبیرخانه مبنی بر افزایش مهلت شرکت در سوگواره واصل گردید که پس از جمع بندی‌های صورت گرفته، دبیرخانه سوگواره تصمیم به تمدید مهلت ارسال آثار تا ۳۰ آبان ماه سال جاری را گرفت.

وی افزود: براین اساس، سایت سوگواره به نشانی http://www.Soogvareh.com آماده دریافت آثار علاقمندان به هنر و رسانه عاشورایی در بخش‌های متون ادبی، رسانه‌های تصویری، صوت و رادیو، کنشگری عاشورایی، گرافیک و رسانه‌های خبری می‌باشد.

دبیر اجرایی دومین سوگواره بین المللی ملت امام حسین (ع) ادامه داد: برنامه‌های مرتبط با بخش‌های شش گانه مانند کارگاه‌ها و دوره‌های آموزشی و … همچنان استمرار خواهد داشت و برنامه‌های جنبی مانند پویش راوی اربعین، پویش توزیع و نشر و… بررسی و برندگان آن تا پایان آبان ماه اعلام خواهد شد.

وی در خصوص داوری و اختتامیه دومین سوگواره بین المللی ملت امام حسین (ع) ابراز داشت: با توجه به حجم بالای شرکت کنندگان و آثار رسیده، مرحله اول داوری نیز آغاز خواهد شد تا بتوانیم طبق زمانبندی به اختتامیه برسیم.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین اخبار
پنجره
تازه ها
پربحث ها
پرطرفدارترین عناوین