عقیق | پایگاه اطلاع رسانی هیئت ها و محافل مذهبی

کد خبر : ۱۲۳۹۳۷
تاریخ انتشار : ۱۱ مهر ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۸
پدر شهید مدافع حرم:
پدر شهید مرتضی عبداللهی با تأکید بر اینکه دشمنان این مرز و بوم پشتوانه توخالی در جامعه ایران دارند، گفت: امنیت برای ما مسأله مهمی است و فتنه اخیر برای فرزندان دلیر این مملکت چیزی نیست.

عقیق: مصطفی عبداللهی، پدر شهید مدافع حرم مرتضی عبداللهی در گفت‌وگویی با اشاره به تلاش اغتشاشگران برای ایجاد ناامنی و آشوب در کشور بیان داشت: یکی از ضرورت‌های فوری این روزها روشن‌کردن ذهن مردمی است که در این فتنه‌ها قربانی شدند و علت قربانی شدن آن‌ها کمی اطلاعات از دشمن و لشکر سایبری او است.

وی با اشاره به تلاش‌های مذبوحانه آلبانی‌نشینان منافق در این دوره، برای کوبیدن طبل تفرقه در ایران اسلامی افزود: در این مدت برخی چهره‌های معروف و مشهور خوب علیه اغتشاشگران موضع گرفتند و ضد انقلاب را رسوا کردند. اما برخی دیگر به دوقطبی کردن جامعه دامن زدند که بی‌اطلاعی و ثابت قدم نبودن آن‌ها مزید بر علت شد و آتش بیار معرکه شدند.

اعترافی که دشمن درباره ایران کرد

عبداللهی با تأکید بر اینکه دشمنان این مرز و بوم پشتوانه توخالی در جامعه ایران دارند، ابراز  داشت: امنیت برای ما مسأله مهمی است و این فتنه اخیر برای فرزندان دلیر این مملکت چیزی نیست و از این امتحان هم سربلند بیرون می‌آییم. دشمنان خودشان هم فهمیدند و اعتراف کردند ایران فتنه‌های بزرگ‌تری را پاسخ داده و در هر فتنه موفق شده جامعه‌اش را به حالت عادی برگرداند و امنیت و آرامش را برقرار سازد.

وی با اشاره به حملات ترویستی در زاهدان و شهید شدن هموطنان شیعه و سنی در کنار یکدیگر ادامه داد: گروهکی که نزدیک به کانون توطئه‌‌‌گری استکبار در منطقه است، اسم خودش را عدل(جیش العدل) گذاشته، در حالی که این اقدام تروریستی آن‌ها دور از انصاف، عدل و وطن پرستی است.

باید آفندی عمل کنیم

این پدر شهید مدافع حرم با بیان اینکه در اتفاقات اخیر چهره بسیاری از افرادی که پشت نقاب بودند، نمایان شد،  تصریح کرد: البته در این میان، نیروهای امنیتی باید آفندی عمل کنند و با آمادگی بهتر و با پیش‌بینی برخی حوادث و اتفاقات، بهانه‌ها را برای ایجاد اغتشاش از سوی فتنه‌گران و مغرضان بگیرند.

وی گفت:‌ مردم شهیدپرور ما نیز باید همیشه هوشیار و آماده باشند و در دفاع و مراقبت از ارزش‌های اسلامی در صحنه باشند. البته در این عرصه نیاز به کارهای فرهنگی برای تبیین مبانی اسلام و انقلاب برای نسل جدید احساس می‌شود.

نیازمند مسلح کردن مردم با سلاح آگاهی و تبیین هستیم

عبداللهی خاطرنشان کرد: متأسفانه تیم‌های رسانه‌ای ما به خصوص صداوسیما در ایجاد آگاهی و اقناع‌سازی جامعه قوی عمل نکرد و در این شرایط امتحان خوبی پس نداد. هر چند در این مدت صداوسیما سعی کرد با برگزاری مناظرات در روشن‌سازی ابعاد این فتنه و اغتشاش برای توطئه تجزیه‌طلبی ایران گام بردارد، اما حضور چهره‌هایی در این مناظرات که بعضاً کارنامه خوبی در فتنه ۸۸  یا در دوران مسئولیتش نداشتند، چگونه می‌تواند موجب روشنگری جامعه شود!

وی در پایان گفت: البته با برگزاری این مناظرات و تداوم آن‌ها، صداوسیما می‌تواند مردم را مجهز و مسلح به سلاح علم و آگاهی درباره رخدادهای پیش‌روی کند تا جلوی بسیاری از آسیب‌ها گرفته شود.

 

منبع:فارس


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین اخبار
مطالب مرتبط
پنجره
تازه ها
پربحث ها
پرطرفدارترین عناوین