عقیق | پایگاه اطلاع رسانی هیئت ها و محافل مذهبی

کد خبر : ۱۲۳۸۷۷
تاریخ انتشار : ۰۳ مهر ۱۴۰۱ - ۱۹:۰۹
عکس و فیلم|
اجتماع بزرگ امت رسول‌الله(ص) علیه اغتشاش‌گران و آشوب‌گران روزهای گذشته، در میدان انقلاب با حضور گسترده و میلیونی مردم برگزار شد.

عقیق:اجتماع بزرگ امت رسول‌الله(ص) علیه اغتشاش‌گران و آشوب‌گران روزهای گذشته، با حضور مردم گسترده و میلیونی مردم تهران و هیئات و دسته‌جات عزاداری در میدان انقلاب آغاز شد. 

دسته‌های عزاداری از میدان امام حسین(ع)، میدان آزادی، خیابان کارگر شمالی و کارگر جنوبی به سمت محل اجتماع حرکت کرده‌اند. راهپیمایان و اجتماع‌کنندگان که از اقشار مختلف مردم و مرد و زن و کودک و جوان و پیر هستند، در کنار پرچم‌های ایران، پرچم عزا نیز در دست دارند.

مردم تهران با در دست داشتن پرچم‌های ایران، به اهانت آشوبگران در به آتش کشیدن پرچم ایران واکنش نشان دادند. 

"اهانت به قران رسم منافقین است"، "فتنه اغتشاشات زیر سر آمریکاست"، "سلبریتی حیا کن، جوانان را رها کن"، "حسین حسین شعار ماست، شهادت افتخار ماست" از جمله شعارهایی است که مردم تهران سر می‌دهند. 

حضور جمعیت براساس مشاهدات خبرنگاران تسنیم، بیش از پیش‌بینی‌هاست و جمعیت تمام خیابان‌های منتهی به میدان انقلاب را پر کردند و همچنان جمعیت در حال اضافه شدن است. 

در بخشی از مراسم آقای احمد بابایی شاعر آئینی اشعاری در ارتباط با وقایع اخیر و همچنین ایام عزاداری اهل‌بیت خواند.

تعداد بازدید : 48

بعد از شعرخوانی آقای بابایی، گروه‌های سرود نوجوان  اجرای مراسم کردند.

پیکر شهید امنیت، بسیجی حسین تقی‌پور که دیشب به شهادت رسیده بود وارد جایگاه شد و مراسم وداع با پیکر وی برگزار شد.

حضور سردار سلامی فرمانده کل سپاه در اجتماع امت رسول‌الله(ص)

 

 

سردادن شعار در حمایت از فراجا 

بر اساس مشاهدات خبرنگاران تسنیم، جمعیت حاضر در راهپیمایی تهران از ابتدای میدان امام حسین تا میدان آزادی با حضور میلیونی مردم انجام شد و همچنین تمام خیابان های فرعی شمالی و جنوبی منتهی به خیابان انقلاب مملو از راهپیمایان است.

همچنین سردار اشتری فرمانده فراجا با حضور در راهپیمایی امروز؛ مورد استقبال گسترده مردم تهران قرار گرفت. 

در ادامه مراسم حجت‌الاسلام علی‌اکبری امام جمعه تهران به ایراد سخنرانی پرداخت. وی در بخشی از سخنانش اظهار داشت: ما استکبار جهانی را مسبب اصلی می‌دانیم و به موقع انتقام همه این نامردی ها را می‌گیریم. پیاده نظام از منافقین کوردل تا ضدانقلاب مزدور تا گروهک‌ها اینها را به تیغ انتقام می‌سپاریم و امیدواریم با دست قدرت نیروهای امنیتی و انتظامی و با تدبیر دستگاه قضایی به اشد مجازات برسند. 

در پایان مراسم، با مداحی مداحان اهل‌بیت پیکر شهید امنیت حسین تقی‌پور بر روی دست‌های ملت عزادار ایران تشییع شد. 


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین اخبار
مطالب مرتبط
پنجره
تازه ها
پرطرفدارترین عناوین