عقیق | پایگاه اطلاع رسانی هیئت ها و محافل مذهبی

کد خبر : ۱۲۲۴۰۱
تاریخ انتشار : ۰۸ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۸:۵۵
قائم مقام سازمان تبلیغات اسلامی تاکید کرد:
حجت الاسلام والمسلمین روح الله حریزاوی «قائم مقام سازمان تبلیغات اسلامی»، بی تفاوتی بعضی از کشورها نسبت به کشور خودخوانده ای به نام اسرائیل و سرانجام خیانت برخی از کشورهای دست نشانده و مزدور به آرمان‌های فلسطین را چیزی جز ضعف و سراشیبی سقوط ندانست.

عقیق:حجت‌الاسلام روح‌الله حریزاوی «قائم مقام سازمان تبلیغات اسلامی» در گفتگو با خبرنگار سازمان تبلیغات اسلامی با اشاره به «روز قدس» تاکید کرد: باید هر انسان آزاده‌ای نسبت به وجود یک رژیم خطرناک، سفاک و نابودگری مثل رژیم صهیونیستی احساس نگرانی کند.

وی افزود: معتقدم مساله «روز قدس» علاوه بر اینکه به فرموده حضرت امام (ره) روز «اسلام» است به جهت خطری که صهیونیزم بین المللی برای بشریت دارد و موجب هلاکت بشریت می‌شود روز مهم و با اهمیتی است. این درحالی است که رژیم صهیونیستی، هم سلامت دنیا را و هم سعادت آخرت را به خطر می‌اندازد لذا به این دلایل مبرهن؛ «روز قدس، روز با اهمیتی است» و باید هر انسان آزاده‌ای نسبت به وجود یک رژیم خطرناک، سفاک و نابودگری مثل رژیم صهیونیستی احساس نگرانی کند.

حجت الاسلام حریزاوی یادآور شد: هرروزی که شاهد متلاشی شدن زودتر این رژیم باشیم حتماً یک روز به حیات و سعادت بشر اضافه خواهد شد وبی شک، بشریت نفس راحت‌تری خواهد کشید.

قائم مقام سازمان تبلیغات اسلامی با بیان اینکه روز قدس غیر ازاینکه یک مساله اسلامی است یک مساله بشری است و انسانهای آزاده اندیش به ضرورت این موضوع پی بردند گفت: ما معتقدیم که روز قدس تنها معطوف به یک روز نیست و به نوعی نماد و بهانه‌ای است برای یادآوری جنایات و خطرات صهیونیست‌ها؛ لذا روز قدس در فرهنگ انقلاب اسلامی؛ روز مبارزه با صهیونیست بین المللی است که باید به یک فرهنگ مبدل شود.
وی با اشاره به نام گذاری روز قدس در آخرین جمعه ماه رمضان؛ این نام گذاری را از ابتکارات حضرت امام (ره) عنوان کرد و افزود: انتخاب این روز در روزهای پایانی ماه مبارک رمضان به دلیل آمادگی معنوی امت اسلامی بوده است چرا که در این ماه، مؤمنین دارای اراده‌های محکم‌تری هستند ضمن اینکه معتقدم انتخاب روز قدس یک ابتکار در حوزه تاریخ سیاسی جهان است که تاکنون مشابه ای نداشته است.

حجت الاسلام حریزاوی ابراز امیدواری کرد با هم افزایی امت اسلامی در روز قدس، شاهد فرو پاشی رژیم سفاک و خطرناک صهیونیزم باشیم.

وی در پایان تاکید کرد: بی تفاوتی بعضی از کشورها نسبت به وجود یک کشور خودخوانده ای به نام اسرائیل و خیانتی که در حال حاضر از سوی برخی از کشورهای دست نشانده و مزدور به آرمان‌های اسلامی مشاهده می‌شود چیزی جز ضعف و سراشیبی سقوط برای این کشورها به دنبال نخواهد داشت. این درحالی است که هم دولت مردان حاکم بر کشور ترکیه و هم رژیم‌های ضعیف و بی اراده خلیج فارس از خیانتی که به آرمان‌های فلسطین و اسلام مرتکب شدند پشیمان خواهند شد.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین اخبار
مطالب مرتبط
پنجره
تازه ها
پرطرفدارترین عناوین