عقیق | پایگاه اطلاع رسانی هیئت ها و محافل مذهبی

کد خبر : ۱۲۱۳۳۱
تاریخ انتشار : ۱۹ دی ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۰
مقدم‌فر:
دبیر ستاد مردمی "مکتب شهید سلیمانی" با تکذیب شایعات در خصوص ممانعت مکتب و خانواده شهید سلیمانی از ساخت فیلم سینمایی درباره ایشان گفت: بنیاد ضمن حمایت و همراهی با هنرمندان مقرر کرده است که فیلم‌ها را قبل از اکران تماشا کند.

عقیق:«حمیدرضا مقدم‌فر» دبیر ستاد مردمی "مکتب شهید سلیمانی" درباره رویکرد این بنیاد نسبت به تولیدات و محصولات هنری گفت: در حال حاضر بنیادی به نام بنیاد حفظ و نشر ارزش‌ها و آثار شهید حاج قاسم سلیمانی تشکیل شده است. این بنیاد به عنوان یک نهاد نظارتی، دو چیز را دنبال می‌کند؛ یکی بحث کتاب است که قبل از انتشار مرور می‌شود که مطلبی به دروغ و تحریف درباره شهید سلیمانی نوشته نشود یکی هم بحث فیلم است.

وی درباره برخی شایعات مبنی بر مخالفت‌های بنیاد و خانواده شهید با ساخت فیلم درباره شهید سلیمانی اظهار داشت: بنیاد با ساخت و تولید فیلم چه سینمایی، مستند و یا سریال درباره حاج قاسم مخالفتی ندارد و اینکه خانواده سخت‌گیری کنند و مانع تولیدات باشند، کاملاً خلاف واقع است و آن را تکذیب می‌کنم.

مقدم‌فر با بیان اینکه در محافل و سخنرانی‌های متعدد اشاره کردیم که انتظار از هنرمندان ما برای تولید و ساخت فیلم درباره شهید سلیمانی بیشتر از این است، گفت: حقیقت این است که خانواده شهید سلیمانی به هیچ وجه مانع تولیدات نیستند و تمام بررسی‌هایی هم که انجام می‌شود در بنیاد است که بنده و خانم سلیمانی عضو آن هستیم. قرار ما این است که هر فیلمی که ساخته شد قبل از نمایش یک بار آن را تماشا کنیم که در آن مطلب خلاف واقعی نباشد.

او با بیان اینکه در حال حاضر هیچ فیلم سینمایی برای بررسی نیامده است گفت: تنها یک فیلم مستند به تازگی برای بررسی آمد که من و خانم سلیمانی دیدیم و تأیید کردیم و بعد هم بدون مشکل آماده پخش شد.

مقدم‌فر در پایان بار دیگر با تکذیب ممانعت تولید آثار درباره شهید سلیمانی از حمایت و همراهی این بنیاد با هنرمندان خبر داد.

 

منبع:تسنیم


پربازدیدترین اخبار
مطالب مرتبط
پنجره
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه ها
پرطرفدارترین عناوین