عقیق | پایگاه اطلاع رسانی هیئت ها و محافل مذهبی

کد خبر : ۱۲۰۰۶۷
تاریخ انتشار : ۰۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۵
رئیس ستاد ارتحال علامه اعلام کرد:
علیرضا شریعت؛ رئیس ستاد ارتحال علامه حسن‌زاده آملی از تشییع پیکر علامه دهر در روز دوشنبه مصادف با اربعین حسینی(ع) در این شهرستان خبر داد.

عقیق:علیرضا شریعت دقایقی پیش در جلسه ستاد ارتحال علامه حسن‌زاده آملی در سالن اجتماعات فرمانداری ویژه این شهرستان با بیان اینکه "هنوز ارتحال این عالم ربانی برای مردم آمل باورکردنی نیست"، بیان کرد: حضور پرشور مردم کمتر از چند دقیقه اعلام فوت علامه در درب بیمارستان شیفتگی و علاقه بی‌شمار آملی‌ها به ایشان را نشان می‌دهد.

وی با اعلام اینکه مطمئناً مردم هزارسنگر برای تشییع و مراسم وداع این علامه بزرگ سنگ‌تمام می‌گذارند، عنوان کرد: چهره شهر متفاوت و به‌شکل سیاه کامل در می‌آید.

شریعت ادامه داد: طبق تصمیم ستاد ارتحال شهرستان یک هفته برای ایشان عزای عمومی در آمل اعلام می‌شود و استان و کشور می‌توانند جداگانه عزای عمومی اعلام کنند.

فرماندار ویژه آمل با بیان اینکه با هماهنگی خانواده علامه تشییع پیکر این عالم ربانی در روز دوشنبه پنجم مهر مصادف با روز اربعین حسینی(ع) برگزار می‌شود، گفت: محل دفن و روز آن پس از تصمیم‌گیری تهران متعاقباً به مردم آمل اعلام می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به شرایط کرونایی و خواسته خانواده علامه تمام مراسمات با رعایت پروتکل‌های بهداشتی صورت می‌پذیرد اگرچه نیاز است تا مردم این شهرستان همراهی کنند.


پربازدیدترین اخبار
مطالب مرتبط
پنجره
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه ها
پرطرفدارترین عناوین