عقیق | پایگاه اطلاع رسانی هیئت ها و محافل مذهبی

کد خبر : ۱۲۰۰۵۲
تاریخ انتشار : ۰۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۸
به همت انجمن دانشجویان بریتانیا؛
مجمع انجمن‌های اسلامی دانشجویان منطقه بریتانیا محفل بزرگداشت هفته دفاع مقدس را به مدت هفت شب با حضورشخصیت های برجسته دفاع مقدس به صورت مجازی برگزار می‌کند.

عقیق:مجمع انجمن‌های اسلامی دانشجویان منطقه بریتانیا محفل بزرگداشت هفته دفاع مقدس را برگزار می‌کند.

از شامگاه دیروز چهارشنبه ۲۲ سپتامبر، ۳۱ شهریور به مدت ۷ شب بزرگداشتی به مناسبت چهل و یکمین سالگرد دفاع مقدس، از سوی مجمع انجمن‌های اسلامی دانشجویان منطقه بریتانیا برگزار شد.

این مراسم به وقت لندن در ساعت ۱۹ و به وقت اروپای مرکزی در ساعت ۲۰ در ساعت ۲۱ به وقت مسکو و در ساعت ۲۱:۳۰ به وقت تهران برگزار می‌شود.

این مراسم با حضور شخصیت‌های برجسته ای در حوزه دفاع مقدس از جمله محمود معلمی معاون اسبق دفتر سیاسی سپاه و از یادگاران دفاع مقدس، حجت‌الاسلام سید محسن ذوالفقاری جانباز و یادگار دفاع مقدس و از راویان دفاع مقدس، حجت‌الاسلام محمدحسن مویدی قمی فرزند شهید آیت الله مویدی زاده قمی و یادگار دفاع مقدس، سید عبدالله متولیان «استاد دانشگاه و یادگار دفاع مقدس و تحلیلگر سیاسی، محسن خسروی یادگار دفاع مقدس، جانباز و راوی دفاع مقدس، از هم رزمان شهدا و فرماندهان بزرگ دفاع مقدس همچون شهید همت و حاج احمد متوسلیان، محمد حسن دهقانی «تحلیلگر سیاسی»، مرتضی اختر دانش «یادگار دفاع مقدس و جانباز و عضو هیأت نظامی ایران در قرارداد ۵۹۸ و برادر شهید»، محسن کلهری «یادگار دفاع مقدس، برادر شهید، استاد دانشگاه، تحلیلگر سیاسی و راوی دفاع مقدس» برپا می‌شود.

لینک شرکت در جلسه:
https://us02web.zoom.us/j/3131103333
Meeting ID: 313 110 3333


پربازدیدترین اخبار
مطالب مرتبط
پنجره
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه ها
پرطرفدارترین عناوین