عقیق | پایگاه اطلاع رسانی هیئت ها و محافل مذهبی

کد خبر : ۱۱۹۹۱۱
تاریخ انتشار : ۲۳ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۲
حجت الاسلام حریزاوی مطرح کرد؛
برنامه جاماندگان در قالب زیارت اربعین در چارچوب دستورالعمل ابلاغی مراسم محرم و صفر در تمام نقاط کشور با شعار نسل حسینی ساعت ۱۰ صبح روز اربعین برگزار خواهد شد.

مطالبه سهمیه ۱۰ برابری زائران اربعین از دولت عراق قابل تحقق استعقیق:حجت الاسلام روح الله حریزاوی قائم مقام سازمان تبلیغات اسلامی در گفتگویی زیارت اربعین را پدیده‌ای تمدنی و راز انتظار حقیقی و پیوند با ولایت دانست و اظهار داشت: اربعین موضوعی فرادیپلماسی است.

قائم مقام سازمان تبلیغات اسلامی به ضرورت افزایش ظرفیت زائران در اربعین ۱۴۰۰ اشاره و تاکید کرد: مطالبه سهمیه ده برابری جریان فرهنگی و تبلیغی اربعین نسبت به سهمیه اعلامی از سوی عراق امری معقول و قابل تحقق است.

وی با تاکید بر اینکه هیأت‌ها و مواکب ایرانی آمادگی اخذ تست ابتلاء هنگام خروج و بازگشت و ارائه خدمات بهداشتی به زائران را دارند، گفت: این امر شدنی است.

حجت الاسلام حریزاوی به برنامه جاماندگان اربعین اشاره و عنوان کرد: برنامه جاماندگان در قالب زیارت اربعین در چارچوب دستورالعمل ابلاغی مراسم محرم و صفر در تمام نقاط کشور با شعار نسل حسینی ساعت ۱۰ صبح روز اربعین برگزار خواهد شد.

قائم مقام سازمان تبلیغات اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: در تعدادی از شهرها با هماهنگی شهرداری و شورای هیأت‌های مذهبی، پیاده‌روی خانوادگی به سوی نقاط مشخص شده با حفظ دستورالعمل بهداشتی برگزار خواهد شد.

 

منبع:مهر


پربازدیدترین اخبار
مطالب مرتبط
پنجره
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه ها
پرطرفدارترین عناوین