عقیق | پایگاه اطلاع رسانی هیئت ها و محافل مذهبی

کد خبر : ۱۱۹۳۰۷
تاریخ انتشار : ۱۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۲
معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی در گفتگو با عقیق:
حجت الاسلام عزت زمانی معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی در گفت و گو با عقیق با اشاره به مصاحبه دیروز وزیر کشور مبنی بر ابلاغ شدن پروتکل های محرم گفت: علی رغم اعلام وزیر محترم کشور ، متاسفانه تا ظهر امروز با همه پیگیری های انجام شده از سوی سازمان تبلیغات اسلامی ، هیچ ابلاغیه ای به دست ما نرسیده است و ما همچنان شاهد بلاتکلیفی برگزار کنندگان هیئات و همه فعالان این عرصه هستیم.

عقیق: حجت الاسلام عزت زمانی معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی در گفت و گو با عقیق با اشاره به مصاحبه دیروز وزیر کشور مبنی بر ابلاغ شدن پروتکل های محرم گفت :
علی رغم اعلام وزیر محترم کشور، متاسفانه تا ظهر امروز با همه پیگیری های انجام شده از سوی سازمان تبلیغات اسلامی ، هیچ ابلاغیه ای به دست ما نرسیده است و ما همچنان شاهد بلاتکلیفی برگزار کنندگان هیئات و همه فعالان این عرصه هستیم.

وی افزود : ضروری است مدیران وزارت کشور این موضوع را مد نظر قرار دهند که تطبیق هیئت ها با پروتکل های بهداشتی ابلاغی زمان بر است و انتظار می رفت با توجه به توافقات خوبی که انجام گرفته بود ، حداقل یک هفته قبل از شروع محرم این دستورالعمل ها ابلاغ می شد. در چنین شرایطی اگر ابلاغ این پروتکل ها به روز شنبه موکول شود ، هیئت ها عملا ۴۸ ساعت فرصت تطبیق شرایط خود با این دستورالعمل ها را خواهند داشت که قطعا شرایط سخت تری را برای برگزار کنندگان هیئات ایجاد خواهد کرد.
عزت زمانی گفت
: در دستورالعمل عزاداری محرم امسال آمده است که برگزاری مراسم عزاداری در فضای باز و فضای بسته با سقف بالای شش متر با تهویه مناسب و با تأیید کارشناسان مربوطه بلامانع است.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین اخبار
مطالب مرتبط
پنجره
تازه ها
پرطرفدارترین عناوین