عقیق | پایگاه اطلاع رسانی هیئت ها و محافل مذهبی

کد خبر : ۱۱۸۷۳۶
تاریخ انتشار : ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۷
حرم امام حسین (ع) در آستانه میلاد امام رضا (ع) تزئین و پارچه‌های سبزرنگ مزین به نام و القاب امام رضا (ع) در صحن و ورودی‌های حرم ارباب نصب شد.

عقیق:حرم سیدالشهدا (ع) در آستانه میلاد امام رضا (ع) به همت خادمان این آستان با نصب پارچه‌هایی مزین به نام و القاب امام هشتم شیعیان تزئین شد.

تعداد بازدید : 28

همزمان با تزئین ورودی‌ها و صحن حرم امام حسین (ع)، پرچم‌های جدیدی در برخی ورودی‌های حرم امام حسین (ع) نصب شد که این پرچم‌ها مزین به نام امام حسین (ع) و شهدای دشت کربلا هستند.

علاوه بر این، شب گذشته در حرم ارباب برخی از کاروان‌های پاکستانی هنگام نصب پارچه‌های مزین به نام و القاب حضرت امام رضا (ع)، به مدیحه‌سرایی پرداختند و‌ جمعی از زوار گرد آن‌ها حرقه زدند و با وجود اینکه معنای آن را نمی‌دانستند، با عاشقان حسینی از پاکستان همراه شدند. 

تعداد بازدید : 16

همچنین کاروان‌های ایرانی همچنان با وجود ممنوع بودن سفر به عتبات با مصوبه ستاد کرونا، همراه با کاروان‌های غیررسمی عازم عتبات می‌شوند و اکنون نیز در کربلا حضور دارند.

به گزارش فارس، در مشهد مقدس نیز همزمان با دهه کرامت مراسم جشن هر شب با حضور زائران برگزار می‌شود و بسیاری از زوار از امام رضا (ع) برات کربلا می‌خواهند.


پربازدیدترین اخبار
مطالب مرتبط
پنجره
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه ها
پرطرفدارترین عناوین