عقیق | پایگاه اطلاع رسانی هیئت ها و محافل مذهبی

کد خبر : ۱۱۶۵۱۳
تاریخ انتشار : ۱۴ دی ۱۳۹۹ - ۰۵:۴۴
قائم‌مقام تولیت آستان قدس رضوی(ع) گفت: یادم نمی‌رود؛ آخرین باری که ایشان به حرم منور رضوی مشرف شد حالی فراموش‌نشدنی داشت. احساس می‌کنم ایشان شهادت خود را در حرم از خدا خواست، این را می‌شد از حال‌وهوای ایشان درک کرد.

عقیق:مصطفی خاکسار قهرودی در گفت‌وگویی با اشاره به شهادت حاج‌قاسم سلیمانی اظهار داشت: مردم حاج قاسم سلیمانی را از خودشان می‌دانستند و احساس می‌کنند عزیزی را از دست داده‌اند، این از دست دادن برای مردم بسیار گران است و غم و اندوه فراوانی دارند. شهادت حاج قاسم مزدی بود که خداوند متعال نصیب ایشان کرد.

قائم‌مقام تولیت آستان قدس رضوی(ع) گفت: یادم نمی‌رود؛ آخرین باری که ایشان به حرم منور رضوی مشرف شد حالی فراموش‌نشدنی داشت، احساس می‌کنم ایشان شهادت خود را در حرم از خدا خواست، این را می‌شد از حال‌وهوای ایشان درک کرد.

خاکسار قهرودی بیان کرد: ایشان به مقام شهادت که خواستار آن بود رسید. بی‌تردید میان شهدا نیز جایگاهی برجسته دارد و در مقام اطاعت از ولایت نیز جایگاهی برجسته داشت، همه وجود ایشان خدمت و پیاده‌سازی تدابیر مقام معظم رهبری بود.

وی ابراز کرد: باید این شهادت را به روح ایشان و دوستان ایشان تبریک گفت، از سوی دیگر، دشمن نیز نباید احساس کند کار مهمی صورت داده بلکه کاری ذلیلانه صورت داده است. این‌که جمهوری اسلامی پهپاد آمریکایی را می‌زند این عزت و اقتدار است. آن‌گونه که به حاج‌قاسم حمله کردند و ایشان را به شهادت رساندند، کاری ذلیلانه و مذبوحانه است.

قائم‌مقام تولیت آستان قدس رضوی ادامه داد: مردم، بسیجیان، سپاه و بسیج یمن و عراق دوستان و سربازان حاج‌قاسم هستند، دشمن باید بداند روی آرامش را نخواهد دید، این بسیجیان هرجای دنیا که باشند، انتقام حاج‌قاسم را خواهند گرفت.

خاکسار قهرودی افزود: توفیق همراهی و سربازی و شاگردی ایشان را چندصباحی داشتم، شاهد بودم که با همه وجود خدمت می‌کرد. دشمن خوشحال نباشد زیرا هزاران حاج‌قاسم در دنیا قد علم خواهند کرد و محکم‌تر از گذشته مقابل دشمن می‌ایستند.

قائم‌مقام تولیت آستان قدس رضوی خاطرنشان کرد: ایشان همواره در فراق شهدا اشک می‌ریخت و خود را از قافله شهدا عقب می‌دید، بارها این مسئله را در تشرف‌های ایشان به حرم رضوی می‌دیدم، با همه وجود می‌خواست به شهادت برسد.

 

منبع:تسنیم


پربازدیدترین اخبار
پنجره
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه ها
پرطرفدارترین عناوین