عقیق |‌ aghigh.ir

کد خبر : ۱۱۳۷۸۱
تاریخ انتشار : ۰۲ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۳
شب گذشته در فضای مجازی شایعه درگذشت غلامرضا سازگار، شاعر و پیرغلام اهل بیت(ع) متخلص به «میثم» شکل گرفت که موجب تألم و ناراحتی بسیاری از اهالی هیأت شد. دلیل شکل‌گیری این شایعه چه بود؟

عقیق:شب گذشته در فضای مجازی شایعه درگذشت غلامرضا سازگار شاعر و پیرغلام اهل بیت(ع) متخلص به «میثم» شکل گرفت که موجب تألم و ناراحتی بسیاری از اهالی هیأت شد.

این شایعه در حالی شکل گرفت که این پیرغلام اهل بیت(ع) هر روز از ساعت ۱۶ تا ۱۷ به صورت زنده در قالب برنامه خیمه از حرم عبدالعظیم حسنی به مناسبت ماه محرم حضور دارد و همچنین شب گذشته به همراه فرزند خود زهیر سازگار در هیأتی در منطقه شهران حضور پیدا کرده بود.

دلیل شکل‌گیری این شایعه می‌تواند ماجرای خداحافظی این پیرغلام آستان حسینی از هیأت شاهزاده علی اکبر(ع) کرمجگانی‌های قم بعد از حدود نیم قرن و اعلام ابتلایش به بیماری از سوی خودش بود. او پیش از ماه محرم با حضور در این هیأت می‌گوید: «امسال به دلیل شیوع بیماری کرونا و همچنین بیماری خودم امکان حضور در این هیأت را ندارم. همچنین از هیأتی‌ها می‌خواهم اگر سال آینده محرم زنده بودم که در این مراسم حاضر می‌شوم اما اگر نبودم، عکس مرا در این مجلس قرار دهید.»

فیلمی از این خداحافظی را اینجا مشاهده کنید:

تعداد بازدید : 159

 

شب گذشته بلافاصله بعد از انتشار این خبر کذب، صفحه مجازی این پیرغلام، فیلمی از او منتشر کرد تا تکذیبی بر این امر باشد.

این فیلم را اینجا ببینید:

تعداد بازدید : 94
 
 
منبع:فارس
پربازدیدترین اخبار
پنجره
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: