عقیق |‌ aghigh.ir

کد خبر : ۱۰۹۹۷۲
تاریخ انتشار : ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۴
جمعی از مدیران قرآنی کشور باحضور در یکی از بیمارستان‌های تهران ضمن عیادت از استاد موسوی قهار در جریان روند درمان وی قرار گرفتند.

عقیق:جمعی از مدیران قرآنی کشور با حضور در بیمارستان توس تهران از استاد سیدقاسم موسوی قهار عیادت کردند.

در این دیدار که بعد از ظهر روز گذشته روی داد سیدعلی سرابی قائم‌مقام شورای عالی قرآن، حجت‌الاسلام مهدی اخوان‌صباغ رییس سازمان دارالقرآن‌الکریم و برخی از مدیران این سازمان، ضمن ملاقات با این پیشکسوت عرصه دعا و مناجات، از آخرین وضعیت درمانی ایشان مطلع شدند.

در حاشیه این عیادت، سیدعلی سرابی با تکریم جایگاه رفیع استاد موسوی‌قهار، ایشان را از نوابغ عرصه دعاخوانی کشور برشمرد و گفت: صدها دقیقه آثاری که از این استاد گرانقدر تولید و مکرر از شبکه‌های صدا و سیما پخش می‌شود، در کمال خلوص و بدون هیچ‌گونه چشم داشت مادی بوده و قطعاً این آثار از سرمایه‌های هنری و فرهنگی ایران اسلامی است.

وی در مورد فرآیند درمان و همچنین خدماتی که از طرف جامعه قرآنی در این خصوص ارائه شده است گفت: ایشان دین بزرگی بر گردن جامعه فرهنگی، رسانه‌ای و قرآنی کشور دارد لذا هرکاری که توسط نهادهای ذی ربط انجام شود وظیفه است و همه ما باید به وظیفه خود عمل کنیم.

در همین راستا طی هماهنگی انجام شده توسط شورای عالی قرآن با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، هزینه‌های درمانی استاد موسوی‌قهار در بیمارستان قبلی پرداخت شده است. در ادامه سیر درمانی ایشان هم با اهتمام سازمان صدا و سیما، هزینه‌های درمان استاد در بیمارستان جدیدی که به آن منتقل شده‌اند توسط این سازمان، تأمین خواهد شد.

سرابی در پایان اظهار امیدواری کرد که با عنایت خداوند متعال و دعای مردم شریف، هرچه زودتر شاهد سلامتی کامل استاد موسوی‌قهار باشیم.

منبع:فارس

پربازدیدترین اخبار
مطالب مرتبط
پنجره
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: