عقیق |‌ aghigh.ir

کد خبر : ۹۹۰۰۶
تاریخ انتشار : ۱۲ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۸
آیت الله سبحانی مطرح کرد؛
آیت‌الله سبحانی در دیدار با برخی از اعضای تشکل های زیر نظر سازمان تبلیغات اسلامی گفت: شبانه روز باید فعالیت تبلیغی انجام شود تا فساد و آسیب‌های اجتماعی کمتر شود.
عقیق: آیت‌الله جعفر سبحانی در دیدار رضا معممی مقدم مدیرکل تشکل‌های دینی و مراکز فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی، حجت‌الاسلام شاه‌آبادی مدیر موسسه غدیرشناسی، حجت‌الاسلام عباس اسکندری مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم، حجت‌الاسلام عباس علی‌نژاد رئیس مجمع عالی کانون‌های فرهنگی و تبلیغی کشور و جمعی از حافظان خطبه غدیر اظهار کرد: تکفیری‌ها از میان اهل سنت و حتی شیعیان لشگرگیری و عضوگیری می‌کنند. علما و مبلغان دینی باید با آنچه که در توان دارند برای تبلیغ دین و آموزه‌های اهل بیت(ع) اهتمام داشته باشند.
این مرجع تقلید با بیان این که در مسئله تبلیغ سه گروه وجود دارند، افزود: گروهی اهل برهان و دلیل هستند. گروهی دیگر اهل برهان نیستند اما طبع سالمی دارند و اگر مصالح اسلام از طریق نصیحت برای این افراد بیان شود می‌پذیرند. گروه سوم اهل جدل هستند. پیامبر گرامی اسلام(ص) با هر سه گروه سخن می‌گفتند.
وی تأکید کرد: تشکل‌های خودجوش و مبلغانی که زیر نظر سازمان تبلیغات اسلامی فعالیت می‌کنند باید هر سه گروه را در نظر داشته باشند.
آیت‌الله سبحانی تلاش برای کاهش آسیب‌های اجتماعی را متذکر شد و گفت: شبانه روز باید فعالیت تبلیغی انجام شود تا فساد و آسیب‌های اجتماعی کمتر شود.
این مرجع تقلید ضمن تمجید از تلاش جوانان در حفظ خطبه غدیر به دست اندرکاران و مروجان خطبه غدیر توصیه کرد که خلاصه‌ای از این خطبه را تدوین کرده و در اختیار عموم قرار دهند تا مردم هم بتوانند در طرح حفظ خطبه غدیر مشارکت داشته باشند.
در ابتدای این دیدار حجت‌الاسلام سعید شاه‌آبادی مدیر موسسه غدیرشناسی و حجت‌الاسلام عباس علی‌نژاد رئیس مجمع عالی کانون‌های فرهنگی و تبلیغی کشور گزارشی از فعالیت‌های انجام شده و در دست اقدام پیرامون حفظ و ترویج خطبه غدیر را بیان کردند.

منبع:مهر
پربازدیدترین اخبار
پنجره
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه ها
پرطرفدارترین عناوین