عقیق | پایگاه اطلاع رسانی هیئت ها و محافل مذهبی

کد خبر : ۹۱۱۸۲
تاریخ انتشار : ۲۴ مهر ۱۳۹۶ - ۲۳:۴۴
مرکز مدیریت حوزه های علمیه استان اصفهان:
سخنان جدید ترامپ رئیس جمهوری کشورآمریکا که درمقابل رسانه ها ی جهان پخش شد و بسیاری ازمردم دنیا آن را شنیدند؛ سند رسوا کننده ای برتفکر و سیاست این شخص و دولت آمریکا است.
عقیق:مرکز مدیریت حوزه علمیه اصفهان طی بیانیه ای در پی سخنان وقیحانه و سخیف اخیر ترامپ اعلام کرد::«اِنَّ‌فِرعَونَ عَلا فِى‌الاَرضِ» (قصص/4)

مستکبران عالم بگونه ای اندیشه  وگفتارمی کنند که برای هر آزاده ای اسباب تعجب و حیرت است ؛ یعنی درفضایی ازنفس اماره و خودخواهی وعجب و غرور و خودکامگی و سیاهی و ظلمت غرق هستند که گفتارشان دلالت بر هوای نفس و حیوانیت و درنده گی دارد، سخنان مستکبران درطول تاریخ چنین بوده است.

در این بیانیه آمده است: سخنان جدید ترامپ رئیس جمهوری کشورآمریکا که درمقابل رسانه ها ی جهان پخش شد وبسیاری ازمردم دنیا آن راشنیدند ؛  سند رسوا کننده ای برتفکروسیاست این شخص ودولت آمریکا است و نمونه ای از فرعون زمان ماست. سخنانی که وقاحت و شرمساری را برای بعضی ازسیاستمداران و مردم آمریکا نیز به همراه داشت، واقعا این مردک خیال کرده است دنیا جز ثروت و مردم جزء مالکیت بدون چون و چرای آمریکاست که این گونه بی مهابا سخن می گوید .

در بخشی دیگر از این بیانیه آمده است: سیاستمداران دنیا وقتی می خواهند مواضع خود ودولتشان را درمیان رسانه ها مطرح کنند بعد ازصدها ساعت مطالعه وتحقیق ومشورت ورعایت همه جانبه وبا احتیاط شروع به سخنرانی می کنند، اما این شخص بدون سواد پایه لازم وبدون مطالعه وآگاهی وبدون مشورت با افراد صاحب نظرسخنانی احساسی وسست و بی پایه واساس و از روی جهل و نادانی درباره کشور بزرگ و مقتدر جمهوری اسلامی ایران بر زبان آورد، سخنانی که ارزش تحلیل و نقد ندارد و فقط باید دید و نظاره کرد و بر این شخص لعنت فرستاد.

در ادامه بیانیه آمده است: ما ازطرف مرکزمدیریت وحوزه های علمیه بزرگ استان اصفهان واساتید و طلاب و روحانیت تنفر و انزجار و برائت خویش را ازسخنان ترامپ رئیس جمهورآمریکا اعلام می داریم و این شخص را نصیحت می کنیم که در نقشه و زمین بازی صهیونیستها بازی نکن و فریب کشورهای تکفیری و داعش پرور را نخور و خودت و دولت و ملتت را در وضعیت نامساعد قرار نده، دست از خودخواهی و ستمگری وخوی تجاوز کاری بردار و کمی با خودت فکرکن و از ملت بزرگ ایران عذرخواهی کن و این اشتباهات را دیگر تکرار نکن.

در این بیانیه اعلام شده است: مردم شریف و با عزت کشوربزرگ و عزیز ایران درطول این چهاردهه که از انقلاب شکوهمند اسلامی ایران می گذرد ثابت کرده اند که زیر بار زور و قدرت های پوشالی مستکبرین نخواهند رفت و با وحدت خود به راه مستقیم و سعادت بخش خویش ادامه خواهند داد و با کشورها و دولت هایی که خوی استکباری نداشته باشند همکاری خواهند کرد و کمک کار مظلوم و دشمن ظالمین خواهند بود.  و همواره گوش بفرمان رهبر و امام خویش دارند.


منبع:حوزهارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین اخبار
مطالب مرتبط
پنجره
تازه ها
پرطرفدارترین عناوین