عقیق | پایگاه اطلاع رسانی هیئت ها و محافل مذهبی

کد خبر : ۹۱۱۶۳
تاریخ انتشار : ۲۴ مهر ۱۳۹۶ - ۰۰:۲۲
از سوی سازمان وظیفه عمومی اعلام شد؛
جانشین سازمان وظیفه عمومی ۲ شیوه صدور مجوز خروج از کشور برای دانشجویان زائر اربعین حسینی را اعلام کرد.
عقیق:سردار ابراهیم کریمی در گفت‌وگویی با اشاره به نزدیک شدن به ایام اربعین حسینی و افزایش تقاضا برای صدور مجوز خروج از کشور از سوی دانشجویان اظهار کرد: از هفته گذشته و همزمان با هفته نیروی انتظامی، امکان صدور مجوز خروج از کشور برای دانشجویان از طریق سامانه فراهم شده است.

جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا افزود: بر اساس تدابیر اتخاذ شده، امسال سازمان وظیفه عمومی ناجا فرصت 50 روزه تا 2 ماهه را برای خروج از کشور دانشجویان در نظر گرفته است تا دانشجویان زائر اربعین فرصت بیشتری داشته باشند.

وی در تشریح جزئیات نحوه ثبت درخواست مجوز خروج از کشور برای دانشجویان گفت: دانشجویان متقاضی زیارت عتبات عالیات در اربعین حسینی می‌بایست برای ودیعه خروج از کشور، درخواست خود را به دانشگاه محل تحصیل خود ارائه دهند و دانشگاه مربوطه نیز تاییدیه لازم را از طریق سامانه به سازمان وظیفه عمومی ارسال می‌کند که پس از ارسال این تاییدیه و ضمانت 3 میلیون تومانی، ظرف 24 تا 48 ساعت، مدارک این دانشجویان از سازمان وظیفه عمومی در اختیار اداره گذرنامه قرار خواهد گرفت.

کریمی اضافه کرد: همچنین بر اساس توافق انجام گرفته با نهاد رهبری در دانشگاه‌ها، دانشجویانی که مورد تایید این نهاد قرار می‌گیرند می‌توانند با ضمانت این نهاد مجوز خروج از کشور را دریافت کنند و ضمانت این نهاد کفایت خواهد کرد.

منبع:تسنیم

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین اخبار
پنجره
تازه ها
پرطرفدارترین عناوین