عقیق |‌ aghigh.ir

کد خبر : ۸۲۷۳۰
تاریخ انتشار : ۱۵ دی ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۹
اعلام شد
ستاد عمره و عتبات دانشگاهيان، هزينه‌ سفر به عتبات عاليات به صورت زميني و هوايي را از استان تهران اعلام كرد.
عقیق:به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج از ستاد عمره و عتبات دانشگاهيان، هزينه‌ سفر به عتبات عاليات، تحت تأثير نرخ ارز در بازار داخلي، تعيين مي شود.

با توجه به اين تغيير، قيمت نهايي بر مبناي ارز شناور محاسبه خواهد شد و بر اساس قيمت روزانه ارز متغير خواهد بود.

حدود قيمت زميني عتبات به عنوان نمونه از تهران، يك ميليون و 149 هزار و 150 تومان و قيمت هوايي از (ايستگاه تهران) يك ميليون و 820 هزار و 550 تومان است.

همچنين قيمت نهايي عتبات ساير استان ها نيز بر اساس فاصله ايستگاه پروازي و با توجه به دوري و نزديكي به مرز متفاوت است.

از 24 اسفندماه تا هفتم فروردين ماه 96 نيز با 15 درصد افزايش قيمت رو به رو هستيم و زائريني كه در اين ايام اعزام مي شوند، مي بايست قيمت ايام ويژه را واريز كنند.

هزينه فرزندان نيز طبق جدول زير محاسبه مي شود. (از ايستگاه تهران).

كودكان زير 2 سال 10 درصد هزينه كامل (زميني:193 هزار و 600 تومان) (هوايي: 260 هزار تومان).

كودكان 12-2 سال 85 درصد هزينه كامل(زميني 930 هزار و 150 تومان) (هوايي 1 ميليون و 449 هزار و 150 تومان). كودكان بالاي 12 سال هزينه كامل.

قيمت عتبات بر اساس امكانات و درجه هتل ها در عراق متفاوت است و ستاد عمره و عتبات دانشگاهيان در تلاش است امكانات در خور و شايسته اي را در اختيار دانشگاهيان قرار دهد.

قيمت نهايي عتبات از سوي سازمان حج و زيارت و شركت شمسا به ستاد ابلاغ مي شود و هزينه اخذ شده از زائرين نيز به حساب شركت شمسا واريز خواهد شد.

اين هزينه شامل حمل و نقل، اسكان، ويزا و تغذيه زائرين از شهر مبدا به كشور عراق و بالعكس است.

همچنين با تفاهم نامه اي كه بين ستاد عمره و عتبات دانشگاهيان با بانك ملت منعقد شده است، مبلغ يك ميليون تومان تسهيلات قرض الحسنه در سفرهاي زميني و يك و نيم ميليون تومان در سفرهاي هوايي در اختيار زائرين دانشگاهي قرار خواهد گرفت. قيمت نهايي عتبات از ساير استان ها نيز به زودي اعلام خواهد شد.

منبع:حج
پربازدیدترین اخبار
پنجره
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: