عقیق | پایگاه اطلاع رسانی هیئت ها و محافل مذهبی

کد خبر : ۷۹۸۷۹
تاریخ انتشار : ۲۹ مهر ۱۳۹۵ - ۰۵:۰۱
بیست وسومین شماره دوفصلنامه : علمی پژوهشی آموزه های قرآنی به صاحب امتیازی دانشگاه علوم اسلامی رضوی و مدیر مسئولی حجت الاسلام والمسلمین محمدباقر فرزانه چاپ و منتشر شد .
عقیق:دوفصلنامه آموزه های قرآنی از پاییز و زمستان 1389 موفق به اخذ درجه علمی پژوهشی از کمیسیون بررسی نشریات کشور (وزارت علوم) گردید. 

 فرایند شکل‌گیری نظام عمل صالح از منظر قرآن و روایات  ، تبیین حقیقت عمل در قرآن با تکیه بر دیدگاه علامه طباطبایی(ره)  ، الگویی قرآنی برای سنجش دینداری در ایران  ،نگاهی قرآنی به نقش الگو در تربیت اقتصادی فرزندان  و معناشناسی واژۀ «مجنون» در قرآن کریم ازجمله عناوین این شماره از نشریه است .           

همچنین قاعدۀ «تصویرپردازی هنری سیّد قطب»، به تفکیک سوره‌های مکّی و مدنی، با محوریت سوره‌های مدّثّر و منافقون ،گفتگوی خداوند با جهنّم؛ واقعیت یا تمثیل و پیامدهای اندیشه‌های اخباریان در حوزۀ پژوهش‌های قرآنی  از دیگر مطالبی است که در این نشریه به چشم می خورد .       

 علاقمندان به اشتراك نشريات علمي پژوهشي دانشگاه مي توانند مبلغ اشتراك مجله به مبلغ سالانه 100000ریال را برای هر مجله به صورت علي الحساب به حساب جاري جام شماره 6505837382 بانك ملت شعبه آستان قدس رضوي كد 1/4941 به نام دانشگاه علوم اسلامي رضوي واريز كنند و اصل فيش و فرم اشتراك را به نشاني مشهد صندوق پستی 461- 91735 ارسال و يا به شماره 05132252352 فاكس و يا به ايميل دانشگاه ارسال نماييد. و یا از طریق سایت magiran اقدام به اشتراک اینترنتی نمایند.

همچنین نرم افزار سامانه مجلات که شامل تمامی مجلات علمی پژوهشی دانشگاه علوم اسلامی رضوی از ابتدای انتشار تا تاریخ درخواست با قیمت 3000 تومان آماده ارسال می باشد.

این نرم افزار شامل حداقل 480 مقاله علمی است که در پایان هرسال بروزرسانی می گردد.

شماره تلفن ارتباط با  فصلنامه : علمی پژوهشی آموزه های قرآنی : 05132230772   فکس: 05132230772

پاسخگوی مخاطبان است .


منبع:حوزه

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین اخبار
پنجره
تازه ها
پرطرفدارترین عناوین