عقیق |‌ aghigh.ir

کد خبر : ۶۳۱۳۷
تاریخ انتشار : ۱۹ مهر ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۴
حمید داوودآبادی عکسی دیده نشده از سردار همدانی که جزء جدیدترین تصاویر از این شهید نیز محسوب می شود را به اشتراک گذاشت.
عقیق:حمید داودآبادی نویسنده متعهد و پیشکسوت ادبیات انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و نویسنده کتاب معروف «دیدم که جانم می‌رود»، «یاد یاران» و «از معراج برگشتگان» و جانباز 35 درصد است.

وی عکسی یادگاری با سردار همدانی را در اینستاگرام خود منتشر کرد که در تیرماه سال جاری گرفته شده و از جدیدترین عکس های این سردار شهید است.

عکس دیده نشده از سردار همدانی

داودآبادی در اینستاگرام خود نوشت:

"عصر روز جمعه 12 تیر 1394حسینیه فاطمه الزهرا (س) پادگان ولی عصر (عج) تهران
مراسم سالگرد شهیدان حاج احمد متوسلیان، سیدمحمدرضا دستواره و علی اصغر صفرخانی"داوود کریمی" فرزند سردار شهید حاج "عباس کریمی" که وارد شد، با روی باز و خندان بغلش کردم و روبوسی کردیم. گرم صحبت بودیم که متوجه حضور حاج حسین همدانی شدم. گوشی موبایلم را دادم به دوست عزیز "حسین جودوی" و گفتم سریع از ما عکس بگیرد، رفتم طرف حاج حسین و ازش درخواست کردم تا این توفیق را به ما بدهد که در کنار ایشان عکس بگیریم. خندید و خندید و خواستم که بین من و داوود کریمی بایستد که ایستاد و عکس گرفتیم.

حاج حسین همدانی هم رفت و به آرزوی دیرینه اش رسید و همسایه اهل بیت (ع) و دوستان شهیدش شد.و من همچنان، ذوق زده، عکس خودم با حاج حسین همدانی را بعد از عکسم با "غضنفر رکن آبادی"، به عنوان آخرین هایی که توفیق داشتم در کنارشان عکس بگیرم و آسمانی شدند، قرار دادم و گذاشتم کنار هفتاد هشتاد عکسی که در کنار شهدا گرفته ام واقعا اونا که رفتند، به این عکسها نگاه می کنند؟!یعنی با دیدن این عکسها، منم یادشون میاد؟ای رها گردیدگان، آن سوی هستی قصه چیست؟!"
پربازدیدترین اخبار
مطالب مرتبط
پنجره
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه ها
پرطرفدارترین عناوین