عقیق |‌ aghigh.ir

کد خبر : ۶۱۹۲
تاریخ انتشار : ۰۵ فروردين ۱۳۹۲ - ۱۰:۰۰
آمدم در حیاط کوچک منزل ، و دو رکعت نماز استغاثه به حضرت زهرا(س) صدیقه کبری خواندم و بعد از نماز و تسبیح به سجده رفتم و چهار صد و ده مرتبه ((یا مولاتی یا فاطمه اغیثینی )) گفتم و التماس کردم که راضی نباشید من در این بلد غربت به دست دشمنان شما به وضع فجیع کشته شوم و اهل و عیالم در یزد چشم انتظارم بمانند ...

عقیق: در روايتى از امام صادق(ع) آمده است كه هرگاه حاجت مهمّى داشته باشى به گونه اى كه از نظر روحى در فشار شديد باشى، دو ركعت نماز بخوان و پس از نماز، سه بار تكبير و سپس تسبيح حضرت زهرا(س) را بگو، آنگاه به سجده برو و صد مرتبه بگو:

«يا مَوْلاتى فاطِمَةُ اَغيثينى» سپس سمت راست صورت را بر زمين بگذار و همين جمله را صد بار بگو، بار ديگر به سجده برو و همين جمله را چهارصد و ده مرتبه بگو، (مجموعاً 410بار مى شود) سپس حاجت خود را از خداوند بخواه كه ان شاءاللّه برآورده مى سازد. (و حضرت زهراى مرضيّه(س) ان شاءاللّه در پيشگاه خداوند براى برآمدن آن حاجت، شفاعت خواهد نمود).در همین مورد به نمونه ای از اثر شگفت نماز استغاثه به حضرت زهرا(س) اشاره می کنیم.

در جلد هفتم گنجینه دانشمندان از مرحوم حجت الاسلام آخوند ملا عباس سیبویه یزدی نقل شده است که گفت:

من پسر عمویی به نام حاج شیخ علی داشتم که از علما و روحانیون یزد بود . یک سال آن مرحوم با چند نفر از دوستان یزدی برای تشرف به حج به کربلا مشرف شده و به منزل ما وارد شدند و پس از چند روز به مکه عزیمت نمودند . من بعد از انجام مراسم حج ، انتظار مراجعت پسر عمویم را داشتم ولی مدتها گذشت و خبری نشد. خیال کردم که از مکه برگشته و به یزد رفته است . تا اینکه روزی در حرم مطهر حضرت سیدالشهدا(ع) به دوستان و رفقای او برخوردم اصرار کردم مگر چه شده ، اگر فوت کرده است بگویید .

گفتند واقع قضیه این است که روزی حاج شیخ علی به عزم طواف مستحبی و زیارت خانه خدا ، از منزل بیرون رفت و دیگر نیامد . ما هر چه انتظار بردیم و درباره او تجسس کردیم ، از او خبری به دست نیاوردیم . مأیوس شده حرکت نمودیم و اینک اثاثیه او را با خود به یزد می بریم که به خانواده اش تحویل دهیم. احتمال می دهیم که اهل سنت او را هلاک کرده باشند . من از شنیدن این خبر بسیار متأثر شدم . بعد از چند سال روزی دیدم در منزل را می زنند . در را باز کردم ، دیدم پسر عموست . بسیار تعجب کردم و پس از معانقه و روبوسی گفتم : فلانی کجا بودی و از کجا می آیی ؟

گفت : اکنون از یزد می آیم .

گفتم : چنانچه نقل کردند تو در مکه مفقود شده بودی ، چطور از یزد می آیی ؟

گفت : پسر عمو ، دستور بده قلیان را حاضر کنند تا رفع خستگی کنم ، شرح حال خود را برای شما خواهم گفت.

بعد از صرف قلیان و استراحت ، گفت : آری روزی پس از انجام مراسم حج از منزل بیرون آمدم و به مسجدالحرام مشرف شدم . طواف کرده و نماز طواف خواندم و به منزل باز گشتم . در راه ، مردی با ریش تراشیده و سبیلهای بلند دیدم که با لباس افندیها ایستاده بود . تا مرا دید قدری به صورت من نگاه کرد و بعد جلو آمد و گفت : تو شیخ علی یزدی نیستی ؟ گفتم : چرا .

گفت : سلام علیکم ، اهلا و مرحبا ، و دست به گردن من انداخت و مرا بوسید و دعوت کرد که به منزلش بروم . با آنکه وی را نمی شناختم با اصرار مرا به منزلش برد و هر چه به او گفتم شما کیستید ، من شما را به جا نمی آورم ، گفت : خواهی شناخت ، مرا فراموش کرده ای ، من از دوستان و رفقای شما هستم . خلاصه ظهر شد خواستم بیایم نگذاشت . گفت : مکه همه جای آن حرم است . همین جا نماز بخوان و برایم ناهار آورد و من هر چه گفتم رفقایم نگران و ناراحت می شوند ، گفت : چه نگرانی ؟ اینجا حریم امن خداست . خلاصه شب شد و نگذاشت من بیایم . بعد از نماز عشا دیدم افراد مختلفی به آن منزل می آیند تا جماعتی شدند و آن شخص شروع کرد به بد گفتن و مذمت کردن شیعه ها . گفت : این شیعه ها با شیخین میانه خوبی ندارند ، مخصوصا با خلیفه دوم ، و اینها شبی را در ماه ربیع الاول به نام عیدالزهرا دارند که مراسمی را در آن شب انجام می دهند و از وی برائت و تبری می جویند و این هم یکی از آنها است و اشاره به من نمود و چندان مذمت از شیعه کرد و آنها را بر علیه من تحریک نمود که همه آنها بر من خشمناک شده و بر قتل من متفق گردیدند . من هر چه مطالب او را انکار کردم ، وی بر اصرار خود افزود و در آخر گفت : شیخ علی ، مدرسه مصلی یزد یادت رفته ؟ تا این جمله را گفت به خاطرم آمد که در زمان طلبگی در مدرسه مصلی همسایه ای به نام شیخ جابر کردستانی داشتم که سنی بود و از ما تقیه می کرد و در شب مذکور که طلبه ها جلسه جشن داشتند او به حجره خود می رفت و در را به روی خود می بست ، ولی بعضی از طلبه ها می رفتند و در حجره او را باز می کردند و او را می آوردند و در مقابل او شوخی می کردند و بعضی از حرفها را می زدند و او چون تنها بود سکوت و تحمل می کرد .

پس گفتم : تو شیخ جابر نیستی ؟

گفت : چرا شیخ جابرم !

گفتم : تو که می دانی ، من با آنها موافق نبودم .

گفت : بلی ، اما چون شیعه و رافضی هستی ، ما امشب از تو انتقام خواهیم گرفت . هر چه التماس کردم و گفتم خدا می فرماید : ((و من دخله کان آمنا)) گفت : جرم شما بزرگ است و تو مأمون نیستی .

گفتم : خدا می فرماید : ((و ان احد من المشرکین استجارک فاجره …….)))، گفت : شما از مشرکین بدتر هستید! و خلاصه ، دیدم مشغول مذاکره درباره کیفیت قتل و کشتن من هستند ، به شیخ جابر گفتم : حالا که چنین است پس بگذار من دو رکعت نماز بخوانم . گفت بخوان .

گفتم : در اینجا ، با توطئه‌چینی شما برای قتل من ، حضور قلب ندارم . گفت : هر کجا می خواهی بخوان که راه فراری نیست!

آمدم در حیاط کوچک منزل ، و دو رکعت نماز استغاثه به حضرت زهرا(س) صدیقه کبری خواندم و بعد از نماز و تسبیح به سجده رفتم و چهار صد و ده مرتبه ((یا مولاتی یا فاطمه اغیثینی )) گفتم و التماس کردم که راضی نباشید من در این بلد غربت به دست دشمنان شما به وضع فجیع کشته شوم و اهل و عیالم در یزد چشم انتظارم بمانند .

در این حال روزنه امیدی به قلبم باز شد ، به فکرم رسید بالای بام منزل رفته خود را به کوچه بیندازم و به دست آنها کشته نشوم و شاید مولایم امیرالمومنین علی بن ابی طالب(ع) با دست یداللهی خود مرا بگیرد که مصدوم نشوم . پس فورا از پله ها بالا رفتم که نقشه خود را عملی کنم . به لب بام آمدم بامهای مکه اطرافش قریب یک متر حریم و دیواری دارد که مانع سقوط اطفال و افراد است . دیدم این بام اطرافش دیوار ندارد . شب مهتابی بود . نگاهی به اطراف انداختم ، دیدم گویا شهر مکه نیست ، زیرا مکه شهری کوهستانی بوده و اطرافش محصور به کوههای قبیس و حرا و نور است ولی اینجا فقط در جنوبش رشته کوهی نمایان است که شبیه به کوه طرز جان یزد است لب بام منزل آمدم که ببینم نواصب چه می کنند ؟ با کمال تعجب دیدم اینجا منزل خودم در یزد می‌باشد ! گفتم : عجب ! خواب می بینم ، من مکه بودم ، و اینجا یزد و خانه من است ! پس آهسته بچه ها و عیالم را که در اطاق بودند صدا زدم . آنها ترسیدند و به هم گفتند : صدای بابا می آید . عیالم به آنها می گفت‌: بابایتان مکه است چند ماه دیگر می آید .پس آرام آنها را صدا زدم و گفتم : نترسید من خودم هستم بیایید در بام را باز کنید بچه ها دویدند و در را باز کردند همه مات و مبهوت بودند .

گفتم : خدا را شکر نمایید که مرا به برکت توسل به حضرت فاطمه زهرا از کشته شدن نجات داد و به یک طرفت العین مرا از مکه به یزد آورد سپس مشروح جریان را برای آنها نقل کردم .


پربازدیدترین اخبار
پنجره
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
غیر قابل انتشار: ۶۱
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۶۵۰
عبدالخالق علی مهر
|
Afghanistan
|
۱۱:۲۲ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۱
2
63
به التماس دوعا برای همه دوستان.
لطفا برای این برادر حقیر خود نیز دوعا نمایید که گره از مشکلم وا شود.
مستوره
|
Canada
|
۰۴:۳۵ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۳
0
42
یا الله الله الله. یا فاطمه الزهرا، با دلی‌ غرق از گونه و روحی‌ آلوده توی یک کشور غریب تنهای تنها حاجتم رو از تو می‌خوام، یا علی‌ نگذار دل تنهای یتیم من بیشتر از این نابود بشه. یا فتمه تورو به شرف همسر نازنین یتیم نوزت قسم نگذار منو از همسرم دور کنن، تا ابد کنار هم باشیم ان‌شاالله. پدرم نظر پرّ پرّ بشم پدر.
افسانه
|
Germany
|
۱۶:۱۹ - ۱۳۹۲/۰۷/۲۵
0
70
سلام به همه. سال 89 بخاطر یه اشتباه خانمان سوز نزدیک بود زندگیم و آبروم از دست بره. کسی نمیتونست کاری برام بکنه. همون جا ار ته دل به حضرت زهرا متوسل شدم دست به دامنش شدم. قسمش دادم به امام حسین که آبروم و نریزه. به یک ساعت نرسید که جوابمو داد. حضرت زهرا بی بی دو عالمه خیلی پیش خدا آبرو داره. انشاالله در پناه خانم زندگی شیرینی داشته باشید
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of
۱۰:۲۰ - ۱۳۹۵/۰۶/۱۷
سلام خدا بر حضرت زهرا (س)
محبوبه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۸ - ۱۳۹۲/۰۹/۰۴
1
41
بي بي فاطمه زهرا به مظلوميت حسينت (ع) وبه غريبي حسنت (ع) واسطه شو پيش خدا كه آبروي منو هم نبره ودشمن به شاد مردم نشم
هانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۰ - ۱۳۹۲/۰۹/۱۰
0
34
س.از همه میخوام برام دعا کنن.مشکلم حل بشه.ممنون
علي
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۱ - ۱۳۹۲/۰۹/۱۵
0
52
لعنت بر دشمنان امام علي عليه السلام
احمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۷ - ۱۳۹۲/۰۹/۱۵
0
58
برای فرج آقا امام زمان یه صلوات بفرستیدکه گره گشای مشکلات جهانیان است
امير
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۱ - ۱۳۹۲/۱۰/۰۷
2
43
سلام من هم گرفتارم شديد ناخواسته توي يك منجلاب مالي بد افتادم بصورتيكه از دست هيچكس هيچكاري برنمياد فقط معجزه خدا و وساطت حضرت زهرا ميتونه نجاتم بده منم اصلا حتي يك روز هم وقت ندارم شما را به عزيزتان دعام كنيد من به حضرت فاطمه توسل كردم ابرومو نبره البته اول براي همه دعا ميكنم بعدبراي خودم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۲ - ۱۳۹۲/۱۰/۰۹
0
38
متوسل شدن به حضرت زهرا خيليخوبه منم يه مشكل خيلي بزرگ دارم ديسب حضرت زهرا رو قسم دادم كه مشكانو حل كنهبعد از چند دقيقه حس خوبي بهم دست داد هنوز مشكلم حل نشده ولي يه ارامش عجيبي بهم داده ته دلم روشنه كه كمكم مكنه انشاله مشكل همه حل بشه التماس دعا
ناشناس
|
Japan
|
۰۰:۵۹ - ۱۳۹۲/۱۰/۱۱
0
38
ابرو دارا پیش حضرت زهرا خیلی گرفتارم، ابرویی هم ندارم پیش خانم
لطفا برای رفع مشکل منم دعا کنین
نیلو
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۰ - ۱۳۹۲/۱۰/۱۸
0
31
یافاطمه زهرا گره از کار همه باز کن گره از مشکل من هم باز کن توروبه جدت قسمت میدم
مجید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۲۳ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۵
0
23
یازهرا ...یازهرا...یازهرا یا بقیه ا..شما رو قسم میدم به مادرتون زهرا وعموی بزرگوارتون گرفتاری همه رو حل بشه یه نظرعنایتی هم به من بنمایید
پانته ا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۷ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۶
0
17
خانوم فاطمه زهرا اینقدر بزرگن که وقتی ازشون کمک میخوای تنهاتون نمیزارن
من که همیشه بعد از اومدن اسمشون اروم میشم .
سحر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۰۲ - ۱۳۹۲/۱۱/۱۴
1
30
من سال 86 معجزه ی توسل به حضرت زهرا رو دیدم با دل شکسته و از صمیم قلب حاجتمو به ایشون گفتم نماز استغاثه به حضرت زهرا رو خوندم ودقیقا به چیزی که میخواستم رسیدم،امیدورم باز هم دستمو بگیرن که این روزها هم خیلی محتاجم...
پاسخ ها
فائزه
| Iran, Islamic Republic of
۲۳:۵۲ - ۱۳۹۵/۰۹/۱۷
سلام سحرخانوم من ازدواج کردم اما شوهرم 31میلیون پولم روکه با حقوق کارمندی پس اندازکرده بودم برداشت تازه با ضرب وشتم امضا واثرانگشت گرفت که مهریه ونفقموبخشیدم بعدش منو ازخونه بیرون کرد الان 5ماهه خونه بابام اومدم اینقدردلم شکسته
ملتمس به دعا
|
France
|
۱۱:۱۱ - ۱۳۹۲/۱۱/۲۲
0
23
سلام دوستان.انشا الله خداوند حاجات همه رو به حق حضرت زهرا(س) برآورده به خیر کنه.تو رو خدا منو هم دعا کنید.ممنون
لیلی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۴ - ۱۳۹۲/۱۱/۲۸
0
23
الهی به حق فاطمه زهرا هممون حاجت روا بشیم تو همین ساعات امین
زهرا
|
United States
|
۱۹:۳۱ - ۱۳۹۲/۱۱/۲۸
0
16
سلام تور به خدا برام دعا کنید که مشکلاتم حل بشن ازتون خواهش میکنم سر نمازاتون برام دعا کنید دارم کم میارم
افسانه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۰ - ۱۳۹۲/۱۱/۲۹
0
15
ایشالله به حق ابروی حضرت فاطمه همه حاجت روا بشن منم همینطور منکه هر وقت این نمازو خوندم حاجت روا شدم ایشالله اینبارم به حاجتم برسم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۰ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۳
0
16
السلام علیک یا فاطمه زهرا
بانو محتاجم به محبتت به دستت
التماس دعا
یاس تنها
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۱۰ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۷
0
15
من الشب پر اشک و غمم.با تموم گناهام پناه بردم به حضرت فاطمه سلام الله علیها. انشالله خودشون حاجت روام کنن
یاس تنها
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۱۱ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۷
0
13
من امشب پر اشک و غمم.با تموم گناهام پناه بردم به حضرت فاطمه سلام الله علیها. انشالله خودشون حاجت روام کنن
بی نام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۱۳ - ۱۳۹۲/۱۲/۱۳
0
15
سلام برای مریض ماهم دعا کنید دکترا جوابش کردن شاید دل پاک یکی تاثیرگذار باشه
شیرین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۳ - ۱۳۹۲/۱۲/۱۸
0
21
من دوبارنمازاستغاثه ب حضرت زهراروخوندم و با نهایت گناهکاریم حاجتموگرفتم ازخدامیخوام حاجت روابشید ان شاالله برای منم دعاکنید ک ب عشقم برسم از راه خدایی ها
سحر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۹ - ۱۳۹۲/۱۲/۱۹
0
18
سلام. انشاالله که خدا به همتون کمک کنه. انشاالله به مراد دلتون برسید. توکل کنید به خدا. منم عشقم. کسی که واسم میمردو 2سال نامزد بودیم خیلی راحت ازم جدا شدو رفت. واسه همتون دعا میکنم سر نمازم. شما هم منو دعا کنید که نابودم کرد اون نامرد.
پاسخ ها
ناشناس
| United Arab Emirates
۲۳:۵۵ - ۱۳۹۳/۰۴/۲۷
اصلا نگران نباش مطمئن باش حضرت زهرا سلام الله یک همسر خیلی بهتر که لیاقت شما رئ داشته باشه سر راهت میزاره
روشن
| Iran, Islamic Republic of
۲۱:۲۸ - ۱۳۹۵/۰۱/۲۰
خیلی درد سختیه منم نمیدونم چرا اینجوری شد فاطمه زهرا کمک کن هیچ بیگناهی بی جرم و تقصیر بی آبرو نشه یا الله
باران
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۲۳ - ۱۳۹۲/۱۲/۲۲
0
16
ایشالله هر کی هر مشکلی داره،خدا خودش به حق آبروی حضرت فاطمه زهرابا دست خودش باز کنه
منم مشکلی دارم،برام دعا کنین
وفا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۵۴ - ۱۳۹۲/۱۲/۲۳
0
14
خدایا به ابروی فاطمه، ابرومو نریز و از زیر بار غم نجاتم بده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۲ - ۱۳۹۲/۱۲/۲۴
0
11
سلام، دعام کنین، عاجزانه ازتون میخوام، مشکلم راهش فقط وساطت حضرت زهراست بازم دعام کنین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۶ - ۱۳۹۲/۱۲/۲۴
0
15
منم يه ساله در حسرت مادر شدن و در انتظار فرشته كوچولوم هستم.از خانم فاطمه ميخوام به حق حسنينش منو نزد خدا شفاعت كنه و ازش بخواد فرزند صالح و سالم نصيب همه منتظرا و من بكنه.هرچي باشه خودشون زن بودن و حس زيباي مادر بودن رو خوب درك ميكنن.اميدوارم خداوند به آبروي زهرا حاجت دل همه مون رو بده و دست خالي و نااميد برنكردونه.
سعیده
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۸ - ۱۳۹۲/۱۲/۲۵
0
15
سلام دوستان.من اتفاقی این نماز رو تو سایت دیدم و وقتی این نماز رو خوندم بی بی فاطمه خودش حاجتم رو داد.باورم نمیشد اینقد زود حاجتم رو بده.ولی باور داشته باشید که اگه قلبا نیت کنیم و بخونیم حتما حاجت میگیریم
مادر دلشکسته
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۹ - ۱۳۹۲/۱۲/۲۶
0
19
یا مولاتی یا فاطمه اغیثینی, یا حضرت زهرا س به حق امام حسن وامام حسین و به حق پدرت ص و به حق همسرت راضی نشو آبروی من و همسرم نزد خدای مهربون برود, راضی نشو آبروی ما در این دنیا نزد بندگان خدا برود, شفاعت پسران ما را نزد خدا بکن نماز بخونند , این آهنگهای بی محتوا را گوش ندهند و بددهنی و فحاشی به ما نکنند و به مدرسه بروند و درس بخوانند و وقتشان را هدر ندهند همه امیدم به خداست و شفاعت شما نگذارید جلوی مردم و فامیل بیش از این آبرویمان برود نور ایمان و عبات را در دلشان پر کن و ضامنشان نزد خدا شو اینا همش 16 سال دارند دستشان را بگیر و نجاتشانبده , یا مولاتی یا فاطمه اغیثینی به حق آبروی شما نزد خدا حاجت ما را طلب کنید. ممنون خدا جون 26/12/92
آزادی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۳ - ۱۳۹۳/۰۱/۰۲
0
11
با سلام و تبریک عید : منم امروز بعد نماز صبح انجچام دادم و انشاءالله که حاجت رواشم به زودی ، نتیجشو میام سایت مینویسم
ستاره
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۰ - ۱۳۹۳/۰۱/۰۴
0
10
سلام.من این نماز رو خوندم و حاجتم رو به سرعت گرفتم،باورم نمی شد حضرت فاطمه به ما گنه کاران هم گوشه چشمی کنند،ولی الان می فهمم که پایان معامله با اهل بیت فقط سود است و سود،حتی اگر حاجتمان برآورده نشود...
نصير
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۱۷ - ۱۳۹۳/۰۱/۰۷
0
6
مراهم درياب خانم اي بي بي دوعالم
الهم صل علي فاطمة وابيها وبعلها وبنيها و......
سارا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۷ - ۱۳۹۳/۰۱/۰۷
0
8
برای من هم از فاطمه زهرا بخواهید مشکلاتم حل بشه.خیلی افسردم.توکلم به خداست
سارا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۷ - ۱۳۹۳/۰۱/۰۷
0
7
برای من هم از فاطمه زهرا بخواهید مشکلاتم حل بشه.خیلی افسردم.توکلم به خداست
زینب
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۳ - ۱۳۹۳/۰۱/۱۲
0
9
من خیلی گناه کارم.چند ساله هر کاری مکنم هرچی دعا میخونم نذر میکنم حاجتم روا نمیشه احتمالا به خاطر گناهکار بودنمه....التماس دعا دارم از همتون....تو این سال جدید میخوام توسل کنم به خانم فاطمه زهرا....برام دعا کنید مشکلم به دست خودشون حل بشه....و مشکل همه ملتمسین....آمین
فاطمه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۳ - ۱۳۹۳/۰۱/۱۲
0
12
سلام...منم باتوکل به خدامیخوام روزفاطمیه این نمازروبخونم...خدایاتوروبه حق این بانومشکل همه مون روحل کن..توروخداهمه شماهابادلای پاکتون برای ازدواج من هم دعاکنین...خیلی دلم گرفته....خداکنه گشایشی بشه...
فاطمه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۸ - ۱۳۹۳/۰۱/۱۲
0
7
دوستای خوب توخداتونمازاتون بادلای پاکتون واسه میسرشدن ازدواج منم دعاکنین...
زین العابدین
|
United States
|
۰۰:۲۸ - ۱۳۹۳/۰۱/۱۳
1
5
یا فاطمه من خیلی گناهکارم بیش از۸ساله که از لحاظ روح و جسم بهم ریخته ام دو سالم هست که یه موضوع بدجور فکرما مشغول کرده ... دعاهام مستجاب نمیشه و اوضام خوب نمیشه ... دیگه خسته شدم ... یا حضرت زهرا امشبم صدات زدم.. تو روز شهادتت می خوام این نمازم بخونم ... قسمت میدم به بزرگی خداوند اول حاجات دوستان را برآورده کن بعدم نظری به این بنده ضعیف خدا کن ... دوستان وقتی نظرات خوندم تازه فهمیدم که خیلیا بیشتر از من مشکل دارن ... تو را خدا منو دعا کنین
فاطمه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۹ - ۱۳۹۳/۰۱/۱۳
0
9
سلام دوستان
ازتون خواهش می کنم منو دعا کنید خیلی حالم بده و دارم همه چیزمو از دست می دم.
انشالله که همتون حاجت روا شین.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۹ - ۱۳۹۳/۰۱/۱۳
0
6
سلام یک بار نظر گذاشتم اما نمیدونم چرا تایید نشد
دوستان تو رو خدا واسه منم دعا کنید افسردگی گرفتم حالم خرابه مشکلات زندگی همش داره میباره برای من یه دختر 23ساله
امشب شب شهادت حضرت زهرا این نمازو میخونم انشالله حاجت روا بشم
مریم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۷ - ۱۳۹۳/۰۱/۱۳
0
7
سلام یک بار نظر گذاشتم اما نمیدونم چرا تایید نشد
دوستان تو رو خدا واسه منم دعا کنید افسردگی گرفتم حالم خرابه مشکلات زندگی همش داره میباره برای من یه دختر 23ساله
امشب شب شهادت حضرت زهرا این نمازو میخونم انشالله حاجت روا بشم
مریم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۵ - ۱۳۹۳/۰۱/۱۳
0
6
یا فاطمه جان عشق حسینت در قلبم غوغا کرده یک نظر نگام کن.تو کی هستی که رحمت للعالمین پدرت,فاتح خیبر همسرت,کریم اهل بیت فرزندت و سید الشهدا که عشقش جهانی رو به آتش میکشه بازهم فرزند خودته. از همتون التماس دعا دارم. بی بی فاطمه حاجت رواتون کنه. هدیه به حضرت زهرا صلوات
نازیلا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۱ - ۱۳۹۳/۰۱/۱۳
0
6
باسلام خدمت همه ی دوستان خوبم،الهی بحق فاطمه زهرا س مشکل همتون حل بشه،همه ی نظراتتون رو.خوندم و دونه دونه دعاتون کردم،فردا ساعت 5عصر سفره ی حضرت زهرا س رو داریم ،دوباره دعاتون میکنم اگه لایق باشم.عزیزان شادی حضرت زهرا س و فرزندان پاک.و معصومشون 14 صلوات هدیه کنیم...التماس دعا
مريم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۹ - ۱۳۹۳/۰۱/۱۳
0
4
سلام
فردا شهادت حضرت فاطمه سلام ا... عليها است به همه شيعيان تسليت ميگم.
من امشب بعد نماز مغرب وعشا اين نماز رو خوندم.
يعنى ميشه حضرت فاطمه شفاعت منو پيش خدا بكنن و منم حاجت روا شم. انشاءا...
يافاطمه زهرا التماستون ميكنم به پاتون ميفتم حاجتمو روا كنين
سید یوسف
|
United States
|
۰۱:۰۶ - ۱۳۹۳/۰۱/۱۴
0
4
سلام به همه دوستان و دوست داران ائمه المعصومین
شهادت بی بی دو عالم خانم فاطمه الزهرا (ص) رو به همه مسلمین آل محمد(ص) تسلیت میگم.
واسه ظهور آقامون امام زمان(عج)و رفع گرفتاری خودتون 14صلوات هدیه کنید به بی بی دوعالم ما رو هم از دعای خیرتون فراموش نکنید.
سید یوسف
|
United States
|
۰۱:۱۰ - ۱۳۹۳/۰۱/۱۴
0
4
سلام به همه دوستان و دوست داران ائمه المعصومین
شهادت بی بی دو عالم خانم فاطمه الزهرا (ص) رو به همه مسلمین آل محمد(ص) تسلیت میگم.
واسه ظهور آقامون امام زمان(عج)و رفع گرفتاری خودتون 14صلوات هدیه کنید به بی بی دوعالم ما رو هم از دعای خیرتون فراموش نکنید.
زهرا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۳ - ۱۳۹۳/۰۱/۱۴
0
4
خیلی عالی بود.لذت بردیم من باپدرم از این مطالب خواندنی خوشمان آمد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
سما
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۱ - ۱۳۹۳/۰۱/۱۴
0
8
با سلام و تسلیت شهادت بزرگ بانوی اسلام،دختری 26 ساله هستم،همیشه هدفم ابروداری خودمو خانوادم بوده مخصوصاکه پدرم مرحوم شده،دیشب این نماز وخوندم قلبم آروم گرفته،یک هفته که ی چشمم اشکو ی چشمم خون شده بخاطر کسی که بیشتر جونم دوستش دارم و باورم نکرد قضاوت ناحق کردو قلبمو له کردو رفت،من تاوان دروغی رو که بخاطر خانوادم مجبور شدم دادم توبه کردم و خوب فهمیدم که راستی با ارزشترین چیز تو دنیاست حتی اگه کسی درکتون نکرد وجدانتون همیشه آسوده خواهد بود،من قرار بود امسال با مرد رویاهام ازدواج کنم اما ترکم کرد خیلی راحت حتی تهمتم بهم زد،دلم خیلی شکسته نه بخاطر اینکه رفت بخاطر اینکه بعد 1سال و چند،نشناخت و رفت،با دل شکستم برای همه حاجتداران دعا میکنم که به آبروی خانم فاطمه زهرا هرچه حق و صلاحشونه بشه و همه مریضا شفا پیدا کنن،برام دعا کنید که دلم آروم بگیره و عشقم بفهمه که بیگناه بودم
پاسخ ها
maryam
| United States
۱۵:۱۴ - ۱۳۹۳/۰۶/۲۹
عزیزدلم سما جان باورکن کسی که خدا برات در نظر گرفته خدا خودشم بهت میرسونه حالا شاید همون عشقت باشه شاید نباشه خدا بخواد همه دهنشون بسته میشه واونم برمیگرده برات دعا میکنم که به ارامش برسی
کنیز زهرا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۴ - ۱۳۹۳/۰۱/۱۴
1
9
یا فاظمه زهرا شما را به علی (ع) قسمتون میدهم منواز تنهایی نجات بدید کمکم کنید با یه عشق خیلی پاک ازدواج کنم وخوشبخت زندگی کنم شما را به خدا من دیگه توان ندارم دستمو بگیر یا زهرای مرضیه خوش به حال اون که کمکش کردین کاش من هم لیاقت داشته باشم ....آمین
زهرا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۴ - ۱۳۹۳/۰۱/۱۴
0
5
امروز شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها بود و امشب ، شاید توی همین ساعتها حضرت علی علیه السلام باچند کودک یتیم پیکر بی جان زهرا رو به خاک سپرد. یازهرا به این لحظات اضطرار علی مظلومت، جواب همه ی این مضطرین رو الساعه بده. نگاهی به ماهم بکن. آمین
کنیز زهرا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۶ - ۱۳۹۳/۰۱/۱۵
0
3
یا فاظمه زهرا شما را به علی (ع) قسمتون میدهم منواز تنهایی نجات بدید کمکم کنید با یه عشق خیلی پاک ازدواج کنم وخوشبخت زندگی کنم شما را به خدا من دیگه توان ندارم دستمو بگیر یا زهرای مرضیه خوش به حال اون که کمکش کردین کاش من هم لیاقت داشته باشم ....آمین
فاطمه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۱ - ۱۳۹۳/۰۱/۱۵
0
7
من دیشب این نمازروخوندم...خداکنه حاجتمو بگیرم...توروشماهاهم تونمازاتون دعام کنین..
پاسخ ها
مریم
| Iran, Islamic Republic of
۲۲:۴۱ - ۱۳۹۳/۰۶/۲۳
مطمین باش که حاجتتامیگیری
فاطمه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۳۰ - ۱۳۹۳/۰۱/۱۷
0
4
نظراتتان رو خوندم با دل شکسته برای همه تون دعا میکنم که به حاجتت برسید زوتر
شما هم برای ازدواج من دعا کنید که اون که میخوام باشه وبه بودی محقق بشه
این نماز خیلی خوبه خیلی به آدم آرامش میده حتما بخونید
مادر یه دختر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۵ - ۱۳۹۳/۰۱/۱۹
0
5
السلام علیک یا فاطمه الزهرا ،یا زهرا شمارا قسم میدهم به جان فرزندانت ،شمارا قسم میدهم به جان پدرت و به عزت همسرت هیچکس رو از در خونه ات نا امید نکن دختر من و جوانهای دیگر هم گره بختشان را باز کن و از خوبان درگاهت روزیشان بکن . الهی و ربی من لی غیرک
فاطمه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۱ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۰
0
7
سلام منم دو بار نماز استغاثه به حضرت زهرا س خوندم و هر دو بار حاجت گرفتم من به خاطر بارداری دچار ضعف عضله قلب شده بودم دکتر گفته بود 50 درصد ممکنه برگرده با توسل به حضرت زهرا س بعد از ایام فاطمیه اکو کردم گفت خیلی عالی شده امیدوارم همتون حاجت بگیرید
سميرا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۸ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
0
3
به حق حضرت فاطمه زهرا مشكل همه حل بشه و شوهرمو از خواب غفلت بيدار كنه و دست از اين همه ظلمي كه در حق منو و بچه هاي بي گناهش كرد بر داره و هردشمني رو نابود كنه به حق فاطمه زهرا
زهرا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۳ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
0
6
سلام من میخام بخونم این نمازو 4سال با شخصی محرمیم ولی خدا راضی نمیشه زیر یه سقف بریم برای منم دعا کنید ای همه بندگان خوب خدا چون محب ائمه در قلب هرکسی جای نمیگیره دعام کنید خیلی سخته
یه مادر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۳ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۴
0
7
سلام به همه دوستان کامنت همه تون را خواندم براتون دعاکردم امیدوارم خدا حاجت همه را به حق آبروی حضرت زهرا بده؛ من و همسرم که مدام چشمان اشک از اول فاطمیه اول تا آخر فاطمیه دوم هر شب این نماز را خوندم ؛هنوز حاجت نگرفتم تولد بانو نزدیکه به همه تبریک میگم ؛خدایا دعامیکنم امام زمان عج زودتر ظهور کنند و همه ما بعلاوه پسران من از بندگان مقرب خداوند باشیم و لیاقت عبادت خدا را داشته باشیم ؛ با دلهای شکسته تان برای پسرای من هم دعاکنید درس را کنار نذارند و خوب بخونند نماز هاشون را بخوانند و عاقبت بخیر باشند و خدا مصلحت خیر براشون مقدر کند یا مولاتی یا فاطمه اغیثینی به حق آبروی دختر پیامبر رحمة العالمین دل من و همسرم را شاد کن؛ برای برآورده شدن حاجتتون و ظهور آقا ۱۴ صلوات بفرستید.... التماس دعا
فهیمه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۱ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۴
0
3
به حق بی بی فاطمه زهرا به حق آبروی زهرا س حاجت همه رو بده حاجت منم در کنارش بده دعا کنید باباش راضی بشه بزاره ما ازدواج کنیم قسمش دادن به خاک مادرش قید منو بزنه خیلی دعام کنید
ایدا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۵ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۶
1
5
سلام .انشاالله حضرت فاطمه (س) جان دلم خواسته کوچک من شفاعت کنه پیش خدا .
فاطمه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۳ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۹
1
5
سلام...من فاطمیه این نمازوخوهدم ولی حاجت نگرفتم..دوروزدیگه میلاداین بزرگ بانوهستش...توروخداواسه یه ازدواج خوب برای من دعاکنین...شایددل پاک شماتاثیرداشته باشه..منم دعاتون میکنم..
یه مادر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۱۹ - ۱۳۹۳/۰۱/۳۱
0
3
سلام به امام زمان و همه شما؛ یامولاتی یافاطمه اغیثینی؛ یا فاطمه ضامن پسرهام نزد خدای ارحم راحمین شو . خدایا به حق آبروی زهرا آبروی ما را نریز . دست بچه ها را بگیر عاقبت بخیر شوند نماز هاشون رابخوانند و مودب باشند مومن و 
samaneh
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۳ - ۱۳۹۳/۰۱/۳۱
0
3
Salam ghabl az in ke biam inja 10min pish namazo khondam khoob gerye kardam aberoom too khatare to ro khoda baram doa konin gonahkaram in tavane gonahame az khoda bekhain azam begzare bakhtam baz she
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۰۴ - ۱۳۹۳/۰۲/۰۱
0
5
بسیار اثر بخش است.بنده با این استعاثه شفای بیماری از برکت حضرت فاطمه زهرا از خدا گرفتم
بهار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۰ - ۱۳۹۳/۰۲/۰۹
0
2
سلام التماس دعا
الهه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۳ - ۱۳۹۳/۰۲/۰۹
0
8
سلام.اگه شفاعت حضرت زهراوامام صادق نبودهنوزروتخت بیمارستان بودموشایدخودکشی کرده بوذم لحظه ای که ازدردزیاذمتوسل بودم و جوابی نمیومدرفتم خودموخلاص کنم ی بوی خوبی اومد ک تحملموزیادکردبااینکه 60درصدشفاگرفتم ولی هنوزم که دردام برمیگرده وباهاشون حرف میزنم وخوابم میبره دستاشون نوازشم میکنه ...اگه نبودن چکارمیکردم ...چی میشدم ...کجای جهنم بودم؟...........خواهش میکنم هرکس این متن منو میخونه ی امن یجیبو دعای توسل برای شفای مریضیم وارامش روحم بخونه که انشاالله به موقع اش ب خوذتون برمیگرده.اللهم عجل لولیک الفرج
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۴۶ - ۱۳۹۳/۰۲/۱۰
0
5
امشب خیلیی دلم پرهههه بی بی جون... میخواستم واسه کسی که یکسالمو تلف کردم مرتکب گناه بزرگیی بشم...خیلی بزرگ....:( خیلی تو وسوسه ام....اما بعدش دیدم ان نامرد ک تهشم ول میکنه میرره اونوقت دیگه منبا چه رویی بیام در خونتون..خودتون دستمو بگیرین .....نذارین شرمندتون شم.....تا حالاش دس خودم بود الان دیگه خیلی سختمه...دادم دست خودت یا زهرا.......:(
نازلي فاطمه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۲۷ - ۱۳۹۳/۰۲/۱۴
0
2
سلام بچه هاهمه كامنت هاروخوندم اميدوارم خدابه حق پنج تن همه حاجاتتون روبرآورده كنه واسه منم دعاكنيديافاطمه زهراتوروقسم ميدم به بزرگي امام حسين وامام حسين روقسم ميدم به لحظه اي كه خانم فاطمه زهرابين دروديواربودن همه حاجت مندان روحاجت رواكنه حاجت منه گنهكارم بده يافاطمه توهيچ وقت منو دست خالي ازدرگاهت نروندي قسمت ميدم اين بارم اين بارم شفاعتم پيش خدابكن حاجت روابشم آمين يارب العالمين
بنده روسیاه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۹ - ۱۳۹۳/۰۲/۱۶
0
2
سلام. کامنتاتون رو خوندم ایشالله خداوند مهربون به حق این بانوی بزرگوار و پدرشان و خاندان پاک و مطهرشان همه ما رو ببخشه و گره از کار همه باز کنه ، منم پارسال گناه خیلی خیلی بدی انجام دادم و دل این بانو رو شکستم خدا کنه بانو منو ببخشه و شفاعتمو پیش خدا بکنه و خدا این مریضیمو شفا بده. میدونم لیاقت ندارم اسم ایشان رو صدا بزنم اما ازشون میخوام که شفاعتمو پیش خدا کنه. واسه منم دعا کنید.
التماس دعا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۷ - ۱۳۹۳/۰۲/۲۳
0
2
سلام دوستان میلاد با سعادت آقا و مولامون حضرت علی (ع) برهمتون مبارک باشه انشاالله

من از روی سادگی مورد کلاهبرداری یه شخص از خدا بیخبر واقع شدم از همتون التماس دعا دارم که به لطف دعای شما و یاری حق بتونم حقمو بگیرم
التماس دعا
یه مادر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۳۲ - ۱۳۹۳/۰۲/۲۴
0
2
سلام به مادر مهربانی ، بی بی جان ببخش منو من روسیاه و گنه کار رو به حق گلوی بریده امام حسین و مظلومیتش شفاعت بچه هامو بکن دیگه طاقت و تحملم تموم شده دستشون رو بگیر نجاتشون بده یا مولاتی یا فاطمة اغیثینی به حق مولود کعبه حاجتم را روا کن صبرم تموم شده از لحاظ روحی هم خرابم یا فاطمه بانوی من دلم شکسته راضی نشو اینطور آبروم پیش خلق خدا برود از روی خدا شرمنده ام پسرامو نجات بده ....
فاطمه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۳ - ۱۳۹۳/۰۲/۲۸
0
1
بی بی جان میدونم خیلی رو سیاهم خیلی که نه ....بیشتر از خیلی تو عالم جوونی یه اشتباهی کردم ....نمیدونم چی شد که انجامش دادم ولی الان پشیمونم داغونم حالم افتضاح خرابه شفاعتم رو پیش خدا بکن گناه من خیلی بزرگه ولی بزرگواری تو بزرگتر از اونه مطمئنم ....تنهام نذار تورو به سر بریده پسرت به تنهاییاش قسم میدم که تنهام نذار شفاعتم رو بکن مرد نیستم ولی مردونه قول میدم که تمومش کنم ....خودت از دلم خبر داری ....توبه رو قبول کنید .....
یا خدا تو رو به زخم پهلوی فاطمه....به سر بریده حسین ...به دستای افتاده عباس ...گلوی تیر خورده اصغر شش ماهه قسمت میدم که که نذار ی آبروم بره ....همه چی برگرده به روال سابقش میدونم که میتونی خدا تو رو به بزرگت قسم میدم لطف و رحمتت رو ازسرم کم نکن.....
فاطمه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۱ - ۱۳۹۳/۰۲/۲۸
0
1
خدایا به حق دل شکسته بی بی ...به حق محسنش ...به حق تموم ناله هاش و اشک چشماش قسمت میدم گناهم رو بپوشون .....همین جا تمومش کردم ولی بپوشون .....به حق حسینش ...به بزرگی فاطمه ..به دلشکسته اش...دلشکسته اش ..دلشکسته اش....ببین به چی قسمت دادم دست خالی برم نگردون ...
زهرا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۰ - ۱۳۹۳/۰۲/۳۱
0
3
یا زهرا ادرکنی خانم خیلی مهربونه خیلی
من مادر صداش میکنم و یه ماه پیش ازش
خواستم برام مادری کنه و چقدررررررررر
قشنگ برام مادری کرد و جوابمو داد ازش
میخوام بحق حسینش شفاعت همه رو بکنه
فاطمه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۹ - ۱۳۹۳/۰۳/۰۱
0
1
خدایاخودت دیدی دیروزچه طوری دلم شکست...میدونم همه چی ازمصلحت توبودوشکرت که اینطوری دلم شکست...دوباراین نمازروخوندم حس میکنم دررحمت به روم بازشده...خدایاتوروبه این بانوقسمت میدم بارسوم که خوندم حاجتموبگیرم...خدایاکمکم کن...حاجت رواباشید..التماس دعا...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۴ - ۱۳۹۳/۰۳/۰۳
0
2
یا حضرت زهرا دل من روسیاهم دریاب.........
ناشناش
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۹ - ۱۳۹۳/۰۳/۰۷
0
1
يا حضرت زهرا (س) به حق خون گلوي حسينت مشكل منو حل كن ، جگرم خونه از دست ظالم تو رو به حق زينب مشكل منو حل كن
زهرا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۵ - ۱۳۹۳/۰۳/۱۴
0
1
السلام عليك يا فاطمه الزهرا ... ميدونم حرمت اسم مقدستونو نگه نداشتم و گنهكارم و بي آبرو ... اما من و امثال من تنها دست گداييمونو پيش شما دراز ميكنيم و ميدونيم دست خالي از اين درگه ردمون نميكيد
نظرات همه دوستان رو خوندم و انشاءالله حاجت همه به زودي و به حق همين ايام و اعياد شعبانيه روا بشه
دوستان واسه من دلشكسته و خسته هم دعاكنيد كه تنها اميدم شفاعت اهل بيت مخصوصا حضرت زهرا س نزد خداست
پری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۲۰ - ۱۳۹۳/۰۳/۱۵
0
5
یافاطمه زهرا آرزوی تمام دخترانی که ناامیدانه درحسرت ازدواجی موفق هستندروبرآورده کنین واوناروصاحب زندگی مشترکی سالموخوب کنین.من امشب نمازاستغاثه روخوندم.خستم خیلی خستم.ودلگیرازحاجت های بیجواب.حاجت منم بدین ومن روسیاه روپیش خداشفاعت کنین بلکه خداباهام آشتی کرد.هرچندخدانهایت مهربانی وبخششه.
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۳۵ - ۱۳۹۳/۰۳/۱۵
0
3
یا فاطمه زهرا بی بی دو عالم شما رو قسمت میدم به دل سوخته علی به گریه های علی در چاه و نخلستان های کوفه ، شما رو قسمت میدم به خون حسینت شما رو قسم میدم به آبروی جمیع مومنین شما رو قسم میدم به جان یوسفت مهدی و خدا رو قسم میدم به آبروی زهرا که حاجت همه حاجت مندا رو روا کنه حاجت من رو سیا رو هم روا کنه ای خدا تو رو به آبروی زهرا و فرزندان زهرا بگیر از من جانم را اما نگیر از من ...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۸ - ۱۳۹۳/۰۳/۲۸
0
1
یا خانم فاطمه زهرا,مرا دریاب.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۰ - ۱۳۹۳/۰۳/۲۸
0
1
یا خانم فاطمه زهرا,مرا دریاب.
یه نا امید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۵ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۰
0
1
سلام خدمتتم همه دوستان، خیلی گرفتارم خیلی حاله روحیم خرابه امروز تصمیم گرفتم نماز استغاثه رو بخونم، نمیدونم چم شده یه استرسه عجیب افتاده تو جونم داره همه چیو نابود میکنه توروخدا دعا کنید دکتری که با این همه زحمت بدست اوردم از دست ندم سرامتحان که میرم هیچی بلد نیستم در حالی که قبل از امتحان فوق العاده بلدم انقد استرس دارم که خوب بدم اما خراب میکنم حالا استادم گفتن یه نفر افتاده توروخدا برام دعا کنید اون یک نفر من نباشم که مشروط میشمو اخراج توروخدا برام دعا کنید به حضرت زهرا توسل کردم فردا نمرات اعلام میشه توروخدا به حضرت زهرا قسمتون میدم برام دعا کنید
مژگان
|
United States
|
۱۶:۰۱ - ۱۳۹۳/۰۴/۰۳
0
2
یا خانوم فاطمه زهرا
بد جوری دلم گرفته.تنهای تنهام.بی کس بی کس.کسی رو ندارم که کمکم کنه.وقت ندارم.نمیدونم باید چکار کنم.حتی کسی نیست تسلا م بده. مقصر خودمم میدونم اما از دستم کاری بر نمیاد.
شما رو قسم میدم به همه مقدساتتون.مگه دلمون به شفاعت خوش نیست؟مگه اون موقع لایقیم؟
من دست خالی ،دل شکسته ،بی کس و امیدوار
برای بار هزارم اومدم در خونه اهل بیت.هزار بار دیگه هم دست خالی برگردم باز هم میام همین جا.چون جای دیگه ای ندارم.
یا خانوم فاطمه زهرا،قسمت میدم به فرق شکسته امام علی به غربت امام حسن مجتبی به خون ریخته امام حسین به دو دست بریده حضرت عباس
از خدا برام بخواه که این مشکلو برای من حل کنه.این خواسته رو بعد از این همه سال بهم بده.پیر شدم و هنوز امیدوارم.
امیدمو نا امید نکن.اگه تو دعا کنی دنیا زیر و رو میشه،چی میشه؟دنیای منم زیر و رو کن.
این ارزو رو نذار با خودم به گور ببرم.
سيد محمد
|
United States
|
۱۷:۴۵ - ۱۳۹۳/۰۴/۰۸
0
2
سلام به تمام ارادتمندان بي بي دو عالم خانم فاطمه زهرا كيفيت اصلي اين نماز در مفاتيح مرحوم شيخ عباس قمي امده در اونجا دارد مجموع 510 بار است اول پيشاني 100 بار بعد صورت طرف راست 100 بار دوباره صورت طرف چپ 100 بار و در اخر پيشاني 110 بار گفته ميشود بطور حتم دوستاني كه ميخوانند حتما به هدفشان ميرسند اگر هم به خواسته اي از امور دنياتون نرسيدند بدانند حتما خيرتون در ان نبوده شرط حل مشكلات دنيوي رضايت پدر و مادر است بايد ببينند مانع كجاست التماس دعا
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of
۱۹:۴۵ - ۱۳۹۵/۰۲/۲۳
خوب این که شما گفتید مجموعاً 410 مرتبه شد.
سيد محمد
|
United States
|
۱۷:۵۲ - ۱۳۹۳/۰۴/۰۸
0
1
سلام به تمام ارادتمندان بي بي دو عالم خانم فاطمه زهرا كيفيت اصلي اين نماز در مفاتيح مرحوم شيخ عباس قمي امده در اونجا دارد مجموع 510 بار است اول پيشاني 100 بار بعد صورت طرف راست 100 بار دوباره صورت طرف چپ 100 بار و در اخر پيشاني 110 بار گفته ميشود بطور حتم دوستاني كه ميخوانند حتما به هدفشان ميرسند اگر هم به خواسته اي از امور دنياتون نرسيدند بدانند حتما خيرتون در ان نبوده شرط حل مشكلات دنيوي رضايت پدر و مادر است بايد ببينند مانع كجاست التماس دعا
مرضيه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۵ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۵
0
8
اي مادر،اي كريمه
مادرمو دكترا جواب كردن تومار مغزي داره اين گره فقط به دست خودت باز مي شه جان زينب سلام الله نزار داغ مادرم ويرانم كنه.يك عمر كنيزتم خانم
دوستان برام دعا كنيد من هيچكسي را بجز مادرم ندارم
مرضيه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۷ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۵
0
2
اي مادر،اي كريمه
مادرمو دكترا جواب كردن تومار مغزي داره اين گره فقط به دست خودت باز مي شه جان زينب سلام الله نزار داغ مادرم ويرانم كنه.يك عمر كنيزتم خانم
دوستان برام دعا كنيد من هيچكسي را بجز مادرم ندارم
فاطمه زهرا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۶ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۶
0
3
سلام من اتفاقی با اینجا آشنا شدم. نوشته های همه روخوندم امیدوارم خدا همه رو حاجت روا کنه به حق حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها.
منم مشکل دارم ، بیش از سیزده، چهارده ساله دارم دعا میکنم، هرچی دعا کردم، به هر کدام از معصومین توسل کردم هیچ اثری نداشته. حالا هم خیلی خسته ام، دیگه نمیدونم از زندگی چی میخوام، چرا خدا نمیذاره مشکلم حل بشه، از نظر روحی خیلی به هم ریختم، میدونم هیچکس نمی تونه مشکلمو حل کنه مگه اینکه خدا بخواد، حالا که اتفاقی بااینجا آشنا شدم تصمیم گرفتم این نماز رو بخونم انشاالله منم لیاقتشو داشته باشم که مورد عنایت خانم قرار بگیرم و حاجتمو بگیرم.
انشاالله به زودی میام اینجا و میگم که حاجت منم برآورده شد.
فاطمه زهرا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۰ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۶
0
1
از همه هم التماس دعا دارم، شاید خدا بخاطر دل پاک یه نفر هم که شده حاجتمو برآورده کنه به حق بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا،به حق امام حسن و امام حسین (ع).
كنيز خانم فاطمه زهرا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۸ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۶
0
2
سلام خيلي دلم گرفته بود شب ولادت خانم نماز استغاثه خواندم به بركت شفاعت خانم حاجت گرفتم. ولي حاجت اصلي مونده نذر كردم به بركت خانم فاطمه زهرا افطار و سحرم نان و پنير و سبزي و خرما باشه و نه غذاي تجملاتي و تا آخر ماه رمضان روزهاي جمعه و شبهاي قدر نماز اتستغاثه بخوانم و شب قدر هم از خانم فاطمه و همسرش حاجتم مي خوام. ان شاله خانم منو شفاعت كنه تا وصلت دوباره اي بين من و شوهرم ايجاد بشه. يا فاطمه زهرا از دوري شوهرم بي قرارم توره قسم مي دمت به گلوي بريده امام حسين و گلوي تيرخورده اقا علي اصغر به دل دردمندم نظر كن و منو دست خالي از مهماني خدا بيرون نيام. چون شبها مهمان خانه خدا و سفره خدا هستم .
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of
۱۹:۴۶ - ۱۳۹۵/۰۲/۲۳
الهی خدا وصال را برقرار کنه.
مریم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۵۳ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۹
0
2
سلام دوستان مشکلای همتون رو اشالا حضرت زهرا حل کنه همه شما رو قسم میدم به حضرت زهرا برای منم دعا کنید که خیلی کارم گره داره دعا کنید خدا گره کارام رو حل کنه حاله روحیم افتضاه یعنی فقط دعا کارمو حل میکنه دعا کنه
یاران صبح
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۱۴ - ۱۳۹۳/۰۴/۲۰
0
1
بسم الله الرحمن الرحیم
امشب سحر ساعت 3 نیمه شب 20 تیرماه 93 مصادف با 13 رمضان 1435 منم از مادر مهربانی ها ام الائمه حضرت زهرای مرضیه خواستم که از خدا حاجنمو در کمتر از یک ماه برام بگیره خیلی دارم از دوری معصومه جان زجر می کشم خیلی دوسش دارم عاشق به تمام معناشم یا زهرا ادرکنی
مریم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۴۵ - ۱۳۹۳/۰۴/۲۲
0
1
سلام بر روزه داران درگاه الهی.دوستان گرانقدر استدعا دارم برایم دعا بفرمائید.گره ها ومشکلات لاینحل زیادوکمر شکنی بر زندگیم سایه افکنده است. به هر دری میزنم حل نمیشود وگشوده نمیشود.با دعای خیرتون بیاریم بشتابید.باسپاس ، بانوی هردو ان شأءالله خودش حاجتتون راروا کند وحاجت مرا نیز بدهد.التماس دعا.
خدايا فقط تورو دارم
|
United States
|
۲۰:۰۱ - ۱۳۹۳/۰۴/۲۲
0
3
سلام دوستان ازتون خواهش ميكنم برام دعا كنين پدر مادر شوهرم اونو ازم دور كردن الان ١ هفتس هيچ خبري ازش ندارم دارم ميميرم من عاشق شوهرم هستم تورو خدا به خاطر اين روزاي عزيز دعا كنين سر عقل بيان و شوهرم برگرده پيشم ازتون خواهش ميكنم دارم ميميرم تورو خدا واسم دعا كنين
پاسخ ها
سوده
| Iran, Islamic Republic of
۱۶:۴۰ - ۱۳۹۴/۱۱/۲۹
یا فاطمه زهراحقه ظالمو به بزرگیت بذار کفه دستش.نذار به ظلمش ادامه بده.خودت خوب میدونی مادرشوهرم منو بیگناه متهم کرده و داره شوهرمو با دروغ مجبور میکنه طلاقم بده.یا فاطمه دستم بجایی بند نیست خودت شاهدی همه تلاشمو کردم واسه زندگیم اما نمیذارن ما زندگی کنیم.خسته شدم
خدايا فقط تورو دارم
|
United States
|
۲۰:۴۱ - ۱۳۹۳/۰۴/۲۲
0
6
تورو خدا دعا كنين زندگيم از هم نپاشه ابروي خانوادم در خطره ازتون خواهش ميكنم تو دعاهاتون منو فراموش نكنين
سارا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۳۷ - ۱۳۹۳/۰۴/۲۳
0
2
یافاطمه الزهرا یابی بی دوعالم کاری کن دخترم به ارزویش برسدقسمت میدم به حسین شهیدکربلایت حاجت من ودخترم رارواکن یا فاطمه جان
یه مادر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۸ - ۱۳۹۳/۰۴/۲۳
0
1
سلام بانو، به حق این ماه مبارک به خداوند مهربان به حق امام حسن وامام حسین (ع ) به حق پدرت و همسرت در حق پسرانم مادری کن و شفاعتشان را بکن نجاتشان بده تا عاقبت بخیر و مقرب خداوند قادر بشوند از دست این دختران کم عقل و هرزه نجاتشان بده توی خانه روز خوش نداریم تو روی پدرشان ایستادند خواهش میکنم شفاعتمان را بکن و در حق پسرهایم مادری کن و دستشان را بگیر تا هدایت شوند شبهای قدر نماز استغاثه را می خوانم ، انشاالله حاجت همه براورده بشود و از همه مهمتر امام زمان ما سلامت باشند و هر چه زودتر در این روزها ظهور کنند و بساط این همه فساد و بی دینی بر چیده بشود 14صلوات بفرستید ..... محتاج دعای همه ی شما حاجتمندان و دلشکستگان هستم . آمین یا رب العالمین
یاران صبح
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۵۳ - ۱۳۹۳/۰۴/۲۷
0
1
امشبم مادر رو همه کاره ازدواجم با خانم مورد نظرم قرار دادم و ازش خواستم که من کسی روندارم خودت ازم دفاع کن خودت این وصلتو جور کن یا زهرا ادرکنی
یاران صبح
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۳۵ - ۱۳۹۳/۰۴/۲۸
0
2
شب بیست و یک رمضان هم مادرو قسم دادم که این وصلتو خودش جور کنه و از خدا برام اجابت بخواد یا زهرا ادرکنی
محمد امین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۷ - ۱۳۹۳/۰۴/۲۹
0
4
من بیماری چشمی دارم
توروخدا دعام کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۱ - ۱۳۹۳/۰۴/۳۱
0
3
شوهرم خیلی اذیتم میکنه وبا آبروی من وفرزندانم بازی میکنه همتون را قسم میدم به پهلوی شکسته زهرا دعام کنین منم میخوام نماز استغاثه بخونم وهمهتون را دعا میکنم .
زهرا
|
United States
|
۰۶:۵۳ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۱
0
3
یا فاطمه زهرا
ای عزیز و نظر کرده خدا ۳ ماه قبل نذر کردم به بزرگی و پاکیت جوابمو دادی ازت متشکرم و ممنونم این بار یه مشکل بزرگی برام بوجود اومد که از همه چیزو میدونی چون بارها و بارها صدات کردم یا فاطمه زهرای مهربون میشه خواهش کنم که این زن رو که بارها به من تهمت ناموسی زده و منو به شوهرش بسته و آبروم رو بارها توی جمع برده و خواسته زندگیمو خراب کنه و یک باره کرده رو از من و زندگیم و شوهرم دوره دور نگه داری ؟ یا فاطمه زهرا میدونی تو دلم چه خبره ازش میترسم میترسم زندگیمو با اومدنش نابود کنه که میدونم میکنه
میدونی چقدر حسوده و بد طینته و بی آبرویه تورو به علیت قسم میدم تورو به خدا قسمت میدم من و شوهرم رو از شرش دور نگه داری ایشالله خوش باشه شاد باشه بچه هاش سلامت باشن ولی به زندگی من کاری نداشته باشه نزدیک من نیاااادددد کشوری که من زندگی میکنم نیاد
تو رو به آبرویی که از من برده و تهمتهایی که بهم زده و قلبم رو خودش و شوهرش شکستن و بهتونهایی که بهم زدن شاهدم باش و نزار بیاد اینجا تو نزار تو نزار تو نزار دستم به دامنت یا فاطمه زهرا
منو مریض کرده تو این مدت شوهرم هم ازشون میترسه چون خواهرشه تورو به خدااا قسمت میدم به شوهرم ثابت کن آه دل من دامنشون رو میگیره بهش ثابت کنین خدا از تهمت ناموسی و بی آبرو کردن یه آدم دیگه نمیگذره هم به شوهر من هم به خودش و هم به اون شوهر معلوم الحال خودش .
یک مادر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۱۴ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۶
0
4
اامشب اخرین سحر ماه رمضان است من می خواهم نماز استغاثه به فاطمه زهرا رابخوانم بررای خوشبخت شدن دختر وپسرم و همه جوانان هر چه زودتر وبراورده شدن حاجات مومنین وپیروزی هر چه زودتر حق بر باطل وازادی زندانیان بیگناه دعاکنم دعایم کنید
امیر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۱ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۷
0
1
سلام به همه دوستان منم چن وقته درگیر یه مشکل بزگیم که ابروم در خطره خدایا قسمت میدم به آبروی خانم فاطمه زهرا (س) هم حاجت دل همه این دوستام و منو اجابت کن. انشا الله
دوستان منم دعا کنید
یاران صبح
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۳۶ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۷
0
1
امشبم شب عیده ، شب بیست و سوم تو خواب و بیدار بود که گفتن حکم شرعیتو دادن و شب سی ام بود که گفتن الان دیگه موعدشه ، خدایا به حق ماه رمضان و توسلات بندگان پاکت منم ببخشو به حق حضرت زهرا مادر همه خوبان منم به ممم ععع ممم برسون انشائ الله
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۶ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۹
0
1
یا فاطمه زهرا به حق گریه ها و هق هق همسر باوفایت علی توی چاه
دل شکسته
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۳ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۰
0
2
یا فاطمه ی زهرا من گناهکارم اما توبه کردن تو رو به حسینت قسمت میدم نزاری یه عده نامرد آبروم رو ببرن و پیش پدرمادرم خجالت زده بشم
ي مرد تنها
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۵۰ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۹
0
2
داستان زندكيم خيلي دردناكه............مادر نزار بي اون بميرم مادر مهربونيها همه محتاج وساطت خودتيم
بهجت
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۰ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۹
1
2
یا زهرا به اشکهای حسن وحسبن قسمت میدم حاجت منو بده من نمازتو خوندم یا زهرا
سعيد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۳ - ۱۳۹۳/۰۵/۳۰
0
2
السلام عليك يا فاطمه الزهرا ، يا صديقه كبري - دلي آكنده از غم و اندوه رو محضرت ميارم و قسمت ميدم به حسن و حسين و ابوالفضل و علي اكبر و علي اصغر و امام عصر ، شفيع من نزد خداوند منان شو تا مشكلم حل بشه . التماس دعا
سعيد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۳ - ۱۳۹۳/۰۵/۳۰
0
1
السلام عليك يا فاطمه الزهرا ، يا صديقه كبري - دلي آكنده از غم و اندوه رو محضرت ميارم و قسمت ميدم به حسن و حسين و ابوالفضل و علي اكبر و علي اصغر و امام عصر ، شفيع من نزد خداوند منان شو تا مشكلم حل بشه . التماس دعا
سعيد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۷ - ۱۳۹۳/۰۵/۳۰
0
2
السلام عليك يا فاطمه الزهرا ، يا صديقه كبري - دلي آكنده از غم و اندوه رو محضرت ميارم و قسمت ميدم به حسن و حسين و ابوالفضل و علي اكبر و علي اصغر و امام عصر ، شفيع من نزد خداوند منان شو تا مشكلم حل بشه . التماس دعا
سعيد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۹ - ۱۳۹۳/۰۵/۳۰
0
1
السلام عليك يا فاطمه الزهرا ، يا صديقه كبري - دلي آكنده از غم و اندوه رو محضرت ميارم و قسمت ميدم به حسن و حسين و ابوالفضل و علي اكبر و علي اصغر و امام عصر ، شفيع من نزد خداوند منان شو تا مشكلم حل بشه . التماس دعا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۳۲ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۱
1
5
یا زهرا میشه مادر منم بشی امشب؟میشه موقع اشتباهم دعوام کنی؟ میشه زندگی کردنو بهم یاد بدین...آخه من هیچ کسیو ندارم..خیلی تنهام..وقتی میخوام پاک بمونم همه مسخرم میکنن..خدایا نمیخوام گناه کنم...کمکم کن ... خسته ام...خسته....نجاتم بدین یا فاطمه...ی جوری که بفهمم دستمو گرفتین......تروخدا...من حتی بلد نیستم قسمتون بدم....چقد بدبختم...
میثم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۳۰ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۴
0
3
ایشالا حاجت دل همتون به حق خدا و حضرت فاطمه که همه قسمش دادید برآورده بشه.
اگه دلتون شکست منم دعا کنید که به حاجت دلم برسم. تو رو خدا واسه این دل شکسته هم دعا کنید. ایشالا حاجت روا بشید همتون به حق بانو فاطمه زهرا
الهی آمبن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۳ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۶
0
2
خیلی داغونم،کاش به حق حضرت فاطمه امشب منم حاجت روا شم!
واسه منم دعا کنین...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۰ - ۱۳۹۳/۰۶/۱۲
1
2
اه ه ه ه ه ه/خدایا به حق 14 معصوم دعای کسی رو بی جواب نذار.اخه یه تعداد جزء تو کسی رو ندارن که دستشو بگیره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۱ - ۱۳۹۳/۰۶/۱۴
1
2
سلام برام من هم دعا كنيد تا خانم فاطمة (س)به خاطردل خسته حضرت زينب ولب تشنه امام حسين (ع)وعلي اصغر(ع) اآرزوي همه روبرآورده بكنه وهمه جووناعاقبت به خيرشن من هم همينطورايشااله.
زهرااااااااا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۲ - ۱۳۹۳/۰۶/۲۰
0
2
يا حضرت زهرا.حداقل بخاطر اينكه اسم من وشما يكي هستش
هميشه هوامو داشته باش
البته ميدونم لياقت اسم زهرا رو ندارم
شیعه فاطمه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۹ - ۱۳۹۳/۰۶/۳۱
0
1
سلام به همه ی عاشقان اهل بیت . همه جهان بداند من با افتخار میگویم که استغاثه کردم به حضرت زهرا سلام الله علیه و باور کنید به یگانگی خدا کمتر از ده ساعت مشکلی که احدی نمیتوانست ان را حل کند به طور معجزه اسایی حل شد . خدایا این راه های فیض الهی را بر همه نمایان ساز . امین
سحر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۱ - ۱۳۹۳/۰۷/۰۱
0
1
یا فاطمه مثل دفعه ها ی قبل حاجتم را بده
زینب
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۳ - ۱۳۹۳/۰۷/۰۲
0
1
یا وجیهه عنداله اشفعی لنا عنداله مارو هم دعا کنید .
goli
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۶ - ۱۳۹۳/۰۷/۰۴
0
1
يا زهرا تو رو به خدا و اما حسين و امام حسنت قسم ميدم من يك مشكل جسمي دارم تو رو خدا شفام بده خسته شدم بعضي ها ميگن طبيعي خيلي ها مسخرم ميكنن دكتر جواب كرده بچه ها دعام كنيد اونقدر تو سرم ميزنن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۲ - ۱۳۹۳/۰۷/۰۵
0
1
سلام به همگی امیدووارم. حضرت فاطمه یک نظر به همه حاجتمندان بکنه و برامون دعا کنه
فاطمه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۶ - ۱۳۹۳/۰۷/۰۵
0
4
سلام.برای منم دعاکنین یه معتادم که نمیتونه ترک کنه.دارم نابود میشم .یا فاطمه زهرا کمکم کن
آمین
پاسخ ها
ازی
| Iran, Islamic Republic of
۲۰:۱۲ - ۱۳۹۳/۰۸/۲۵
عزیزم خواستن توانستن است حتما میتونی
سعی کن خواهش میکنم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of
۲۰:۱۳ - ۱۳۹۳/۰۸/۲۵
تلاش کن عزیزم
بی آبرو
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۵ - ۱۳۹۳/۰۷/۰۶
0
1
آنان که خاک را به نظر کیمیا کنند ...
ملتمس دعا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۷ - ۱۳۹۳/۰۷/۱۲
0
1
آنان که خاک را به نظر کیمیا کنند
آیا بود که گوشه چشمی به ما کنند
مادر جان... یا فاطمه زهرا ... به حقت حسینت به دادم همه ما برس
یا زهرا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۰۸ - ۱۳۹۳/۰۷/۱۳
0
1
دو روزه دارم این نمازو میخونم آرومترم...الان بعد از نماز صبحه دعا کردم خود بی بی فاطمه رو واسطه کردم ازشون خاستم ضمانتمو بکنن خدا رو به حق فاطمه زهرا به حق امام علی به حق 5 تن به اسم اعظم خودش قسم دادم حاجتمو بگیریم.با دل شکسته بعد کلی گناه رو سیاه و نا امید از همه اومدم به درگاهت خدا...شرمندم ...اما بازم با پروویی اومدم پیش خودت...پدر و برادر ندارم نیاز به وجود یه مرد واقعی تو زندگیم دارم.یا حضرت فاطمه برام مادری کن خیلی دل شکسته ام خیلی خستم خدایا به حق 5 تن خاهر جوونمو شفا بده به بچش رحم کن.خیلی ناامید و افسرده بودم اما این دو روز یه نور امیدی تو دلم افتاده.خدایا حاجت همه ی این جمعو به حق آبرودار عالم بده.دوستان به حق فاطمه زهرا که همه امیدمون به شفاعت ایشونه ازتون میخام برام دعا کنین خیلی استرس و ترس دارم....التماس دعا
دل شکسته
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۶ - ۱۳۹۳/۰۷/۱۳
0
2
سلام من نماز حضرت زهرا رو خوندم بعد نماز با اینکه اولاد پیغمبر نیستم اما یه ریز با چشم گریون خانوم رو با لفظ مادر مادر صدا زدم باورتون میشه جوابمو داد چقدرم قشنگ داد آبروم رو خرید نذاشت جلوی دوست و آشنا انگشت نما بشم هر کس حاجتی داره از خانوم ناامید نشه خیلی بخشنده ست
السلام علیک یا فاطمه الزهرا (س)
محمد
|
United States
|
۱۴:۳۷ - ۱۳۹۳/۰۷/۱۴
0
2
برام دعا کنید اشتباهی کردم شبا قلبم درد میکنه از این کار ان شا الله به حق آبروی بنت رسول الله آبروی هیچ کس نره
رویا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۰۷ - ۱۳۹۳/۰۷/۱۸
0
1
سلام منم خیلییییییییییی خیلیییییییییی روزهای سخت داشتم و دارم ...میخوام این نمازو بخونم توروخدا برای منم دعا کنید.خدایا ناامید و دست خالی منو برنگردون که امیدم از همه جا قطع کردم....
ماهان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۳ - ۱۳۹۳/۰۷/۱۸
0
1
من توسل کردم و جواب گرفتم
ان شاالله حاجات قلبی همه براورده بشه
یا فاطمه زهرا به حق سر بریده امام حسین به حق دستای برید ابوالفضل العباس به حق گلوی تیرخورده علی اصغر واسطه حاجات رواشدن این جمع باش
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۴ - ۱۳۹۳/۰۷/۱۹
0
1
یا حضرت زهرا نمیدونم چرا به من نگاه نکردی و حاجتمو ندادی . درسته که من خیلی رو سیاهمو گناهکارم ولی ازون روزی که به شما قول دادم زیر قولم نزدم. میدونم ناامیدی بزرگترین گناهه ولی حالم خیلی بده
ريحانه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۲ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۵
0
0
سلام بي بي فاطمه تورو به نااميدي دلشکستگي جمعيت روز عاشورا که منتظر اب بودن به دستهاي بريده حضرت ابوالفضل قسمت ميدم حاجتمو بدي.همه واسم دعا کنيد که بدجور مشکل بزرگي دارم.واسه رسيدن بهوعشقم سنگ بزرگي جلومه دعا کنيد برداشته بشه.
زهرا
|
United States
|
۰۶:۲۴ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۵
0
5
سلام
یا فاطمه زهرا ، من همونم که چند سطر بالاتر ازت حاجت خواسته بودم که خواهر شوهرم رو ازم دور نگه داری ،همونی که بهم تهمت ناموسی زده بود همونی که شدیدا به زندگیمون حسادت میکنه و منتظر یه فرصته تا زندگیمونو خراب کنه
فقط خواستم بگم متشکرم ازت ، نذرت رو ادا کردم ، به اندازه تمام قطره های بارون که تاحالا به زمین باریده ازت ممنونم و متشکرم
متشکرم
متشکرم که تو این کشور غریب عین یه مادر و خواهر هوامو داری دلم بهت خوشه
قربون اون دامن و دل پاکت بازم ممنونتم عزیزترینم
نرگس
|
Denmark
|
۱۸:۴۳ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۶
0
1
بانو 18 سال پيش در اوج نا اميدى و ياس به تو پناه آوردم و تو در عين ناباورى جوابمو دادى با يمين استغاثه. حالا دوباره در كمال بى پناهى و غربت به تو رو مى آروم ميدانم آخرين پناهمى. . مشكل بزرگى دارم كه كارى از دست كسى نمياد به جز خودت . حاجت همه حاجتمندان رو خودت بده بانو
زهرا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۸ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۹
0
1
سلام
یا فاطمه زهرا، این اولین باری هست که این جملات را میشنوم، برای اولین بار میخوام به شما متوسل بشم.
دیگه طاقتم بریده، سال هاست که برای ازدواجم دارم دعا میکنم، ولی جوابی نگرفتم، دیگه خسته شدم. از این درماندگی، سنم همین طوری داره میره بالا ولی هیچ اتفاقی نمی افته. ازت خواهش میکنم مردی صالح و مومن و مهربان و با اخلاق و با غیرت بهم عطا کنید کسی که هم کفو خودم باشه، یا فاطمه زهرا، خواهرم منو به خاطر مجردیم مسخره میکنه، با فاطمه زهرا خودت خوشبختم کن، ازدواجی همراه با عاقبت بخیری و خوشبختی نصیبم کن. یا فاطمه زهرا کمکم کن دارم دق میکنم.
زهرا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۹
0
1
سلام
یا فاطمه زهرا، این اولین باری هست که این جملات را میشنوم، برای اولین بار میخوام به شما متوسل بشم.
دیگه طاقتم بریده، سال هاست که برای ازدواجم دارم دعا میکنم، ولی جوابی نگرفتم، دیگه خسته شدم. از این درماندگی، سنم همین طوری داره میره بالا ولی هیچ اتفاقی نمی افته. ازت خواهش میکنم مردی صالح و مومن و مهربان و با اخلاق و با غیرت بهم عطا کنید کسی که هم کفو خودم باشه، یا فاطمه زهرا، خواهرم منو به خاطر مجردیم مسخره میکنه، با فاطمه زهرا خودت خوشبختم کن، ازدواجی همراه با عاقبت بخیری و خوشبختی نصیبم کن. یا فاطمه زهرا کمکم کن دارم دق میکنم.
جواب زهرا خانم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۱ - ۱۳۹۳/۰۸/۱۲
0
0
سلام زهرا خانم : 11 ماه به خاطر دختر خانمی که دوسش داشتم منتظر وایسادم و جنگیدم اما ردم کردن با بدترین لحن ، منم نماز استغاثه و خیلی کارای دیگه انجام دادم اما نشد ، آخرش به این نتیجه رسیدم که تا خدا راضی نباشه هیچ اتفاقی نمی افته ، دختر خانم و اکثر خونوادشون راضی بودن ولی 3 نفر مخالف کار خودشونو کردنو حتی تهمت هم خوردیم ، منم خیلی نا امید شدم ولی چاره ای نیست تا خدا چی بخواد ، من از کرمانشاهم حتی تا قم رفتم مسجد جمکران دعا کردم ولی هیچ خبری نشد که نشد انشا الله به خواستتون برسین
سودابه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۴ - ۱۳۹۳/۰۸/۱۲
0
0
سلام من امشب برای اولین باراین نمازراخوندم به فاطمه زهراقول دادم که تاچهل روزاین نمازرابخونم فقط به حق امام حسین قسمش دام که جوابم رابده چون توزندگیم خیلی سختی کشیدم عقدکردم وطلاق گرفتم تهمت ناموسی شنیدم هزاربدبختی دیگه کشیدم شش ماهه که هرروزصبح زیارت عاشوراباصدلعن وسلام میخونم چهارماهه که هرشب نمازشب میخونم یازده بارقران ختم کردم دوماهه که حدیث کسامیخونم باخیلی ختم های دیگه اماخداجوابم رانداده خیلی ناامیدم اگه فاطمه زهراجوابم رانده داغون میشم تورابه خدابرام دعاکنین یافاطمه زهرا تورابه حق گلوی بریده امام حسین به خاطرمادرم که هم اسم شماست جوابم رابدین یافاطمه زهرابه حق حضرت زینب جوابم رابده دیگه توان ندارم
سودابه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۷ - ۱۳۹۳/۰۸/۱۲
0
1
انشاالله چهل روزدیگه میام به همه میگم که فاطمه زهرا جوابم راداد
نرگس
|
Denmark
|
۰۱:۰۵ - ۱۳۹۳/۰۸/۱۶
0
1
يا زهرا يا زهرا يا زهراى مرضيه كنيزتم. باورم نميشه خدايا 9 روز پيش به درگاه بانويم استغاثه به جا آوردم و همين الان جوابمو داد. ديگه داشتم نا اميد ميشدم داشتيم از پا ميافتاديم ديگه ميخواستم فردا هم استغاثه را به جا بيارم. كه همين الان جوابمو دادى ازت سپاسگزارم
نرگس
|
Denmark
|
۱۱:۳۰ - ۱۳۹۳/۰۸/۱۶
0
3
بانو كنيزتم. بانو 10 روز پيش در اوج نا اميدى اين استغاثه را به جا آوردم( بالاتر هم نوشتم). امروز ميخواستم دوباره اين نماز را بخوانم كه در اوج شگفت ديشب جوابمو دادى باورم نميشه. مشكل داشت از پا درمون مياورد ازت سپاسگزارم كه در اين غربت تنهام نگذاشتى و شرمنده ام نكردى. تو آخرين اميدم بودى و من به تو پناه آوردم. تو را به گلوى بريده امام حسينت قسم در اين ايام عاشورا و محرم حاجت همه را روا كن بانو.
سودابه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۸ - ۱۳۹۳/۰۸/۱۷
0
1
سلام نرگس خانم خوشحال شدم که حاجت گرفتین تورابه حق فاطمه زهراقسم ازتون خواهش میکنم شماکه پیش خانم ابرودارین یک باربرای من هم نمازاستغاثه بخونین توقع زیادی دارم ببخشید حال روحی خوبی ندارم پیامی که چندسطربالاترنوشتم رابخونین خودتون راجای من بذارین به خداتحمل لحظه به لحظه این زندگی برام سخته من خواهرندارم شما جای یک خواهربهم کمک کنین به مادرم فاطمه زهرابگین من رابه ارزوم برسونه یه نگاهی به این حال پریشونم کنه
مجید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۵ - ۱۳۹۳/۰۸/۱۸
0
0
سلام.همین که ما ها توفیق اینرو داشتیم که محتاج عنایت بی بی فاطمه باشیم جای شکر داره پس تورو خدا برا گرفتن حاجت از این خانوم به مصبیت هایی که دیده قسمش ندید چون با این قسم ها همه اون دردهارو براش تازه میکنیم. وقتی داغ فرزندی رو به مادرش یادآور میشیم جگرش بیشتر مسوزه.
یا زهرا، ای نقطه پرگار خلقت عالمین
نرگس
|
Denmark
|
۱۳:۰۷ - ۱۳۹۳/۰۸/۱۹
0
0
سودابه خانم عزيز حتما امروز اين استغاثه را براى شما به جا ميارم و از بانوى دو عالم ميخوام هر حاجتى كه داريد بر آورده بشه
پاسخ ها
دل شکسته
| Iran, Islamic Republic of
۲۲:۰۴ - ۱۳۹۵/۰۹/۱۶
سلام نرگس خانم من ازدواج کردم اما باشوهرم اختلاف پیداکردم حالا منوفرستاده خونه بابام من الان 5ماه خونه بابام تازه 31میلیون پول پس اندازموبرداشته طلاقم هم نمیده توروخدابرام نمازاستغاثه بخون فداتشم آخه من خیلی گناهکاروروسیاهم دل پدرومادرم روشکستم
سودابه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۲ - ۱۳۹۳/۰۸/۱۹
0
0
ممنونم نرگس خانوم به خداشرمنده ام کردی درحقم کطف کردی
بی لیاقت
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۵ - ۱۳۹۳/۰۸/۱۹
0
0
هیچ رویی ندارم خانم جان.....منو چه به صدا کردن بانویی چون شما.
ساده دل
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۰۶ - ۱۳۹۳/۰۸/۲۱
0
1
السلام علیک یا فاطمه الزهرا(ع)
عاشق خانم فاطمه ازهرا هستم من یه بار این نماز رو خوندم و واقعا معجزه شد و به حاجتم رسیدم بازم یه مشگل خیلی بزرگ دارم و دوباره ازشون اتماس کمک دارم خواهش میکنم هر کی این پیامم رو خوند ازته دل برام دعا کنه مشگلم حل بشه خیلی خیلی ممنون
یاران صبح
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۶ - ۱۳۹۳/۰۸/۲۲
0
0
من امشب نماز سیف القاطع رو خوندم انشاالله همه حاجت روا شن
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۲۵ - ۱۳۹۳/۰۸/۲۵
0
0
باسلام
ببخشید منابع این مطلب چقدر صحت دارد؟ مگه میشه؟ آخه با عقل جور در نمیاد
ازی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۲ - ۱۳۹۳/۰۸/۲۵
0
0
سلام به همه برای برادر من که تو شرایط بدی هستش دعا کنید اخه داره ترک میکنه به حق ابروی زهرا خدا به همه ی جوونا کمک کنه
سودابه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۱ - ۱۳۹۳/۰۸/۲۷
0
1
سلام یافاطمه زهراشماکه هم اسم مادرم هستین ازحال مادرو برادارام خبرداری تورابه حق محسن نشکفته قسمت میدم جوابم رابده اگه شماجوابم راندین من چه جواب برادرم رابدم بگم چه مادرم خودت که میدونی چه قدربیتابه .به حق زینبت امشب ازبس اشک رختم چشمام باسرم دردمیکنن مادرجانم من چه کارکنم
سودابه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۴ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۵
0
1
سلام مادرجونم 23روزه که هرروز نمازاستغاثه رامیخونم اماهنوزخبری نشده مادرجانم من چه جواب برادرم رابدهم مادرم هم اسم شماست خیلی هم هوای برادرم راداره مادرجانم توهم برای من وبرادرم مادری کن دل برادرم رانشکن به خاطراون جوابم رابده تورابه حق سربرنیزه امام حسین جوابم رابده به حق گلوی بریده امام حسین نمیدانم چه جوابش بدم
نسرین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۱۸ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۶
0
0
یاحضرت فاطمه قسمت میدم تروبه جون بچه هات کمکم کن من ای9سال دارم انتظارمیکشم که مادربشم یه بچه سالم وصالح بهم بدی که زندگیم ازای حالت دربیاد بخداتنهایی دیوانم کرده افسردگی گرفتم دارم ازپادرمیام کمکم کن یافاطمه زهرا،تروخدابرام دعاکنید
tina
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۷ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۹
0
1
Az khoda mikham hajate hamaro rava kone,
Nasrin joon az tahe delam barat arezo kardam ke khoda mojezeye zendegito, fereshgteye kocholoto zodtar behet ata kone, man dar hine doa kardan didam ke to ye fereshteye kocholoro az khoda hedye migiri, pas iman dashte basho amnchizi ke mikhay ro hes kon ta bedast biyari
مریم
|
United States
|
۱۹:۲۹ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۰
0
0
سلام:
من یک باربه پهلوی شکسته بی بی امام حسین (ع)راقسم دادم کمکم کرد حالا یک مشکل بزرگ دارم ازش میخوام کمکم کنه ازهرکسی هم این مطلب رو میخونه می خوام واسم دعا کنه دلم خیلی شکسته
زهرا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۹ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۵
0
0
من خیلی گناهکارم خیلی خیلی انقدر که گناهی نبوده انجام نداده باشم .. از خدا غافل بودم دو هفته پیش یه گرفتاری برام پیش اومد واسه اولین بار رفتم در خونه بی بی دو عالم حضرت زهرا از ته دل صداش زدم و حاجتمو گرفتم به خاطر نظری که به این گناهکار کردن توبه کردم امیدوارم که خدا کمک کنه توبه ام رو نشکونم
سید علی موسوی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۳۱ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۶
0
1
مادر جان دوووووووووووووست دارم...
مادر جان منم سید علی پسرت....
مادر جان کمکم کن....
مادر جان حالم خیلی بده...
دستی به سرم بکش...
سودابه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۴ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۶
0
1
مادرجان خیلی دلم گرفته کی دیگه جوابم رامیدین به جان امام حسین دیگه توان ندارم چندروزبیشترنمونده تاچهل روزنمازاستغاثه تموم بشه پس چی شددیگهچراجوابم رانمیدین؟به خدادارم زجرمیکشم
باران
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۵ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۹
0
0
یا فاطمه الزهرا
بی بی جان جان حسینت دست منم بگیرند۰۰۰
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۰ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۱
0
1
باسلام و تسلیت اربعین سرور و سالار شهیدان ابا عبدالله الحسین (ع) و تسلیت خدمت خانم فاطمه زهرا (ص) ... برادران و خواهران عزیزم منم چند وقت پیش بیکار شده بودم نماز استغاثه به خانم فاطمه (س) رو خوندم در عرض دو سه روز یه شغل خوب تو یه شرکت خوب پیدا کردم شکر خدا و وظیفه خودم دونستم بیام و به شما هم بگم با اطمینان و امید با این بانوی بزرگوار توسل کنید انشا الله حاجتتون و مشکلتون حل میشه ... الانم قصد دارم انشاالله در مورد ازدواج و زیارت کربلا متوسل شم به خانم فاطمه زهرا (س) و حتما امیدوارم ایشون من رو سیاه رو دعا می کنند و حاجتم براورده میشه انشاالله ... فقط دوستان حتما موقع طلب حاجاتتون اول از خانوم ظهور فرزند بزرگوارشون رو بخواین تا دعا کنند و همیشه ظهور حضرت رو جزو حاجات اصلیتوت قرار بدین تا انشا الله خانم هم واستوت دعا کنند
التماس دعا و در امان حق.
سودابه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۸ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۱
0
1
مادرم امشب شب اخراستغاثه ام بودچهل روز پیش ازتون خواستم حاجتم رابدین باهاتون عهدکردم که چهل شب نمازاستغاثه رابخونم من به قول خودم وفاکردم اماشما دلم راشکستین جوابم راندادین امشب هم برادرم همون سوال راپرسیدچی جوابش بدم بگم فاطمه زهراهم بهم رحم نکردجوابم رانداد خیلی دلم گرفته تورابه حق گلوی بریده امام حسین تواین شب اربعین ناامیدم نکن جوابم بده
سیما
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۱ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۵
0
0
یا فاطمه زهرا ....... نماز نخونده حاجت گرفتم....
دانشجو
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۳ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۷
0
0
با سلام، دیدم کسانی قصد ازدواج دارند گفتم واسطه بشم و این طرح جدید را معرفی کنم شاید کمکی کرده باشم. ان شاالله.

ازدواج از طریق مرکز دولتی تبیان :

کسانی که در تهران ساکن هستند یا دانشجوی تهران هستند یا در اطراف تهران زندگی می کنند. یا شاغل در تهران هستند. میتونن در طرح همسان گزینی تبیان شرکت کنن تا هم کفو ترین شخص به آنها معرفی شود.

این طرح دارای مجوز رسمی می باشد.

ثبت نام در این طرح و کلیه خدمات رایگان می باشد.

زمان شروع ثبت نام : پس از ماه صفر و همزمان با جشن های ربیع الاول

لینک سایت مربوطه و هر گونه توضیحات دیگر :

http://www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=289115

http://www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=289347

http://hamsan.tebyan.net
احمد
|
United States
|
۱۵:۱۰ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۲
0
2
سلام
السلام علیک یا فاطمه الزهرا س
خانم جان شمارو قسم میدم به غربت همسرتان حضرت علی ع خانم جان نماز خوندم واز شما می خوام که آن دختری که شما و امام رمان و اهل بیت رازی هستید نصیبم بشه و خانم جان خودتون مسیر صحیح رو به من نشون بدید ان شاالله دوستان من برای همه دعا می کنم شما هم برای ما
زهرا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۰۱ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۲
0
1
ان شا الاه که همه به هر چی که خدا مصلحت میدونه برسن خدا کنه خانوم فاطمه صدای من رو هم بشنوه
نرگس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۲ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۳
0
1
سلام بچه ها لطفا برام دعا کنین واقعا محتاج دعام
خواهش می کنم دعام کنین
سمیرا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۵ - ۱۳۹۳/۱۰/۲۱
0
1
سلام پس چرا خانم بمن توجهی نمیکنه ینی من پیشش انقد بی ارزشم؟؟؟
منا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۰۳ - ۱۳۹۳/۱۰/۲۳
0
0
سلام.من از یکی از دوستام شنیدم که نماز استغاثه واقعا جواب میده.مشکلی دارم که واقعا هر چی دعا کردم و توسل داشتم هیچ جوابی نگرفتم.و امروز این نماز رو به توصیه دوستم خوندم.امیدوارم که به آبروی فاطمه زهرا خدا جوابم رو بده.وگرنه من که پیش خدا کمترینم.....انشاله به زودی جواب بگیرم و بیام به همتون بگم.....
سید
|
Hungary
|
۰۳:۵۰ - ۱۳۹۳/۱۰/۲۴
0
0
یا فاطمه زهرا یا بانوی دو عالم تو رو به امام رضا قسمت میدم که شفاعت وحاجات منو از درگاه خداوند مهربان بخواهی ,با توسل به شما و توکل به الله تعالی امیدوارم .دوستان التماس دعا خیلی گرفتارم
زهرا
|
United States
|
۰۹:۲۰ - ۱۳۹۳/۱۰/۲۴
0
0
سلام يا فاطمه زهرا
كمكم كن يه كار خوب پيدا كنم خيلي دوست دارم كه بتونم يه كار خوب با حقوق خوب پيدا كنم تورو خدا كمكم كن ميدونين كه به پول نياز دارم همينجا نذر ميكنم كه اگه حاجت گرفتم دوباره بيام اينجا و ازتون تشكر كنم نذرم رو هم ادا كنم. عاشقتم تنهام نزارين
رها
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۴ - ۱۳۹۳/۱۰/۲۶
0
1
سلام دیشب نماز استغاثه خوندم به نیت اینکه حاجتم روابشه دعام کنید تبانو فاطمه زهرا نظر لطفش شامل حالم کنه مشکلم چندروز بعد ایام فاطمیه بوجود اومد مو امیدوارم بانو فاطمه خودش کمکم کنه و حاجت روا بشم دیشب خواب دیدم به زیارت یه سید میرم امیدوارم برای براورده شدن حاجتم باشه امروز نماز جعفرطیار خوندم و نماز استغاثه به امام زمان با هر کلمه جلاله الله اشکام جاری میشد ان شاله که خدا رحمتش شامل حالم کنه برام دعا کنید ...ان شاله حاجت دارا جات بگیرن
فاطمه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۳ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۲
0
1
سلام بر پیامبرصلح ودوستی وخاندان پاکش ناشیعیان افتخارمون وجودنازنین اولیا خداست تاکورشود هرانکه نتوانددید
ملیکا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۴ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۵
0
2
دوستان سلام
فقط میهواستم بگم که از این نماز و از این خاندان غافل نشید این بزرگواران خیلی آبرو دارند پیش خداوند و خیلی هم مهربانند .
من سه بار در عمذم تا الان این نماز را خواندم و حاجت گرفتم البته در هر سه بار از همه جا ناامید شده بودم و وجودم از شدت غم به تنگ اومده بود
واسه همتون آرزوی خوشبختی دارم و موفقیت و سلامتی و رسیدن به حاجات اگر به صلاج باشهو
برای همه مردم و انسان ها...
توی دعاهاتون منم فراموش نکنین
و در راس همه دعا و فرج مولاست...
یا علی
زهرا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۵ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۶
0
1
سلام.خواهش میکنم برای من دعاکنید
خیلی خیلی ناامیدهستم حتی دیگه نمیخوام زندگی کنم
دعاکنیدحاجت روابشم
بااینکه میدونم هیچوقت نمیشه امااین نمازمیخونم
اخرین امیدمه
مهدیه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۴ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۹
0
0
دوستان توروخدامنو هم دعاکنین.دعای دیگران درحق یک نفر؛زودتر روامیشه
واقعا دیگه بریدمو خسته شدم.دعاکنید تا به بیراهه کشیده نشم.
یافاطمة الزهرا.ای بی بی دوعالم باتوکل بخدا وامید به مهربونی و نظرلطفتون
میرم تانمازوبخونم و امید دارم که امیدوارم میکنید
فاطمه
|
United States
|
۱۳:۴۷ - ۱۳۹۳/۱۱/۱۴
0
0
یا زهرا تو را به ساعتی که با حسن و حسینت با علی و پدر نبیت و با جبراییل زیر عبا قرار گرفتی به عظمت ان لحظه کمکم کن وحاجت روام من .هرچه زودتر شفای چشمهای دختر کوچیکم و بده خدا رو به شما قسم دادم ولی من ابرویی پیشش ندارم .شما رو به مهدیت قسم به دخترت زینب قسم حاجتم رو از خدا بخواین
الناز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۲ - ۱۳۹۳/۱۱/۱۶
0
1
یا فاطمه زهرا قسمت میدم به محسنت ، اول حاجت همه رو پیش خدا شفاعت کن بعد منو عشقم که دو ساله منتظر جواب بله از بابای منیم رو بده . یا فاطمه منو اون بی هم نمیتونیم تورو جان مادرت شفاعتمون کن میدونم خیلی گناه کردیم خیلی توبه کردیمو باز شکستیم ولی به احترام خودت مارو شفاعت کن یا زهرااااااااااااااااااااااااااااا
از همه میخوام منت بر سرم بزارن مارو دعا کنن بخدا خیلی محتاجیم . دعا کنین بابام رضایت قلبی بده
غریبه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۲۷ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۲
0
0
با سلام،ان شاالله حضرت فاطمه زهرا،مادر بزرگوار،،بنت پیامبر همونجور ک حاجت منو وقتی لب پرتگاه بودم،دستم از عالم و آدم بریده بود محکم گرفت و بزرگترین معجزه رو تو زندگیم برام علنی کرد..حاجت شما تک تک دوستان عزیزم رو روا میکنه.فقط از ته دل خودتونو ب این بانوی بزرگ متوسل کنید بدون شک حاجت روا میشید،اسم حضرت زهرارو از ته دل ب زبون بیارید،صداش کنید،من کمتر از 40روز حاجت گرفتم،ناامید نشید.بخداوندی خدا متوسل شدن ب بانوی دو عالم کم سعادتی نیست..
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۹ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۳
0
0
سلام اهل ایمان شماروبه فاطمه زهراقسم میدم دعام کنید خدامعجزه کن خدا مامانم روبه خاطرفاطمه زهراخوشحال کن حاجت شرعی دارم یاخانم فاطمه زهرا ادرکنی
آتنا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۱ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۴
0
0
به نام خدا
سلام یا زهرای مرضیه
من یه دختر 31 ساله ام 4 تا حاجت تو دلمه خودت میدونی و بس کمکم کن میخوام قسمتم کنی و بطلبی این هفته نماز استغاثه بخونم من حاجت های دلمو بگیرم. کمکم کن یا بنت رسول الله. قسمتون میدم به سر بریده ی پسرتون دل شکسته مو با براورده کردن حاجتهام آروم کنی
میدونم میدونم گنهکارم
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۲۳ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۷
0
0
با سلام محضر مبارک دوستان
خانم فاطمه زهرا حاجت همه رو میدند فقط از ته دل ازشون بخوایند که ایشالا به درگاه خدا واسطه بشند که فرج فرزندشون نزدیک بشه...
اللهم عجل لولیک الفرج
یا علی
رقيه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۱۰ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۸
0
0
سلام خانم يا فاطمه زهرا بچه دار نميشم. تو رو قسمت ميدم به علي اكبرت بهم يه اولاد سالم صاح بده دست خالي برم نگردون از در خونت برام دعا كنيد
شیرین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۱ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۱
0
0
یا فاطمه زهرا،گناهکارام اما راه بجایی ندارم،از هر در برانی از در دیگر التماس دعا دارم
دلم پره و چشمام پرتر،از گناهانم خجالت زده ام و امیدم فقط به شفاعت اهل بیت پیش خداست
دوشنبه امتحانی دارم که 4 دفعه رد شدم،نماز را امروز خوندم دوستان برایم دعا کنید قبول بشم و حاجت روا شوم.
شیرین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۱ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۱
0
0
یا فاطمه زهرا،گناهکارام اما راه بجایی ندارم،از هر در برانی از در دیگر التماس دعا دارم
دلم پره و چشمام پرتر،از گناهانم خجالت زده ام و امیدم فقط به شفاعت اهل بیت پیش خداست
دوشنبه امتحانی دارم که 4 دفعه رد شدم،نماز را امروز خوندم دوستان برایم دعا کنید قبول بشم و حاجت روا شوم.
شیرین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۶ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۳
0
0
یا فاطمه زهرا،گناهکارام اما راه بجایی ندارم،از هر در برانی از در دیگر التماس دعا دارم
دلم پره و چشمام پرتر،از گناهانم خجالت زده ام و امیدم فقط به شفاعت اهل بیت پیش خداست
دوشنبه امتحانی دارم که 4 دفعه رد شدم،نماز را امروز خوندم دوستان برایم دعا کنید قبول بشم و حاجت روا شوم.
مهناز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۱ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۰
0
0
سلام به تمام دوستان و حاجتمندان. من هروقت برام مشکلی پیش میاد به نیت رفع اون مشکل روی پشت بام نماز حاجت میخونم. هربار مشکلاتم حل شده خیلی سریع. حتی مسکلاتی که امید به حل اون نداشتم. به شما هم توصیه میکنم انجام بدین. التماس دعا از همه تون.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۸ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
0
0
سلام عزیزان من به هر دری میزنم باز نمیشه مشکلاتم دارن ازپاروبالا میرن گره ی توو زندگیم باز نمیشه مامانم مریضه خودم مریضم خواستگارندارم برا منم دعاکنید
فاطمه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۵ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
0
1
منم ابروم در خطره برام دعا کنید خیلی گناه کارم
زهرا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۱ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
0
1
مریض دارم اوضاع روحی خیلی بدی دارم برام دعا کنید
فیروزه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۳
0
0
السلام علیک یا بنت رسول الله
یا فاطمه زهرا (س)ای دختر رسول خدا قسمت میدم به سر بریده آقام امام حسین ودست قلم شده آقام ابوالفضل العباس از خدا بخواه بخت برادر وخواهرهای من باز بشه ،پدرو مادرم سنشون بالاست همیشه از خدا میخوام تا عروسی بچه هاشونا ندیدن از دنیا نرن ،شما هم برام دعا کنید از خدا ناامید نیستم اما نمیدونم حکمتش چیه وضع مالیمون بد نیست اما کارامون جورنمیشه
سید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۳
0
0
من جوانی 35ساله هستم بعلت مشکلات مالی هر لحظه داره ابروم بیشتر میره دارم یواش یواش کارم به علت چکهایی که دست مردم دارم به زندان میافتم تو را به حق فاطمه زهرا برایم دعا کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۹ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۳
0
1
اللهم صل علي فاطمه و ابيها و بعلها و بنيها بعدد ما أحاط به علمک
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۹ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۴
0
0
خسته ام زهرای مهربان،میدانم ک یقینا از تمام مادران سرزمینم ،ن از تمام مادران دنیا مهربان تری-امشب اگر بخوانیم ب مجلست می آیم،بیمارم ناراحتی معده دارم .لاغر شده ام ،درد میکشم ،از لحاظ روحی هم کلا بهم ریختم ،خسته ام ،بریده ام ،احساس میکنم کسی کمکم نمیکند ،کسی ب فریادم نمیرسد.ب هر که متوسل میشوم حاجت روا نمیشوم .نفسم بند آمده .مادرم ب فریادم رس
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۲۹ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۴
0
0
السلام و علیک یا بی بی دو عالم . به حق لااله الا الله شفیع همه حاجتمندان به درگاه الهی باشید . آمین
خسته
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۸ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۴
0
0
سلام دوستان شهادت بانوی دو عالم را به امام زمان و شما دوستان تسلیت میگم هر کسی کامنت منو خوند از ته دل برای رفع مشکلم یه صلوات بفرستید سپاس از همه شما دوستان
ابراهیم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۰ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۶
0
0
سلام خدمت همه دوستان گرامی همه کامنت ها را خوندیم و هدف همه مشترک و برآورده شدن حاجت میباشد امیدوارم به حق فاطمه زهرا (س) و ائمه اطهار هر کس هر حاجتی داره انشاالله حاجت روا بشه و حاجت این بنده حقیرم برآورده بشه دیگه واسه من حرفی نمیمونه تمام دوستان لطف کردند و از ته دل خواستند که حاجنشون برآورده بشه امیدوارم که اون چیزی که خدا مقدر کرده رو بخوایم و خلاف جهت او حرکت نکنیم و بهانه رو نذاریم که چرا دعای ما اجابت نمیشه التماس دعا برای شادی روح شهدا و بر آورده شده حاجات جمع و بقیه مردم صلوات .
فاطیما
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۴۰ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۷
0
0
خانم عزیزم ،بانو فاطمه ی زهرای خوبم ،برای گناهم روی سجده در درگاه خدا و خوندن نمازتون رو ندارم ،هرچند دلم آروم شده از نامتون و از کمک نرجس خاتون مادر آقا و پسرتون حضرت مهدی ولی بانو جان خودت دستم رو بگیر عزیز دل که این آرامش ابدی باشه و من گناهم بخشوده بشه و به دلم بنداز که راضی هستی از اینکه این نماز رو بخونم یا نه...و کمکم کن زندگیم خوب پیش بره ،بانوی خوبی ها اسمت به قدری خاصه که من شرمم میاد به زبون بیارمش ،بانو جان من لیاقت اسمت رو ندارم ،من خیلی گناه تو زندگیم کردم ،کاش کمک کنی پاکشون کنم و زندگیم با نور و عشق شما پیش بره ،بانو جان دستم رو بگیر منو از این منجلاب بیرون بکش و لطفا کمک کن به زودی شاغل بشم و تشکیل زندگی مشترک با بهترین و مناسب ترین فرد از نظر شماروبدم و آروم بگیرم وامسال سال 94 که در پیشه سال خوبی برای منو خانوادم و رفع مشکلاتم باشه ،بانو با هر حاجتی که از اسم پاکت و روح بزرگت بگیرم به خدا قسم میام و همینجا ازش مینویسم تا هرکسی مثل من رسید به اینجا دلش آروم بگیره و بدونه شما چقدر خوبین و اسمتون چقدر پر برکته ،من هنوز نماز رو نخونده قلبم آرومه ،بخونم چه گشایشی میشه خدای بزرگ میدونه ،از همین حالا ازتون ممنونم خانم عزیز بانو فاطمه ی زهرا (س)
بهار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۲ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۷
0
0
سلام فاطمه جان سلام بهار هر دل خزان زده
عزیزدل مصطفی دلم گرفته کوله بارم پره از گناه ابروم در خطره قسمتون میدم به حق اقا صاحب الزمان به حق ولی نعمتم علی ابن موس الرضا پیش خدا شفاعتم کنید ابروم نره منو ببخشه به خاطر پدرو مادر پیرم خانوم شفاعتم کنید بزار ابروشون نره یه عمر نوکریتونو کردن ولی من خیلی بی عرضه بودم امشب میخام نماز استغاثه بخونم خیلی خسته ام از همه چی خیلی بی غیرت شدم یا فاطمه الزهرا قسمتون میدم به مظلومیت علی به تنهایی علی قسمتون میدم به رقیه به سکینه به عذابایی که کشیدن شفاعتم کنید من هیچ کسیرو ندارم کمکم کنه دستمو بگیره با دل شکسته ازتون میخام شفاعتم کنید ابروم نره فاطمه جان خیلی دوستتون دارم.
برای همه دوستان ارزوی قبولیه حاجاتشونو دارم.التماس دعایه فراوان
رقیه
|
United States
|
۲۲:۵۸ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۸
5
1
بزرگترین دروغ و خرافه ای است که ساخته اند و به دست عوام الناس داده اند. در دین مقدس اسلام هیچ سجده ای و هیچ ذکر سجده ای جز برای خدا جایز نیست و شرک است.
بهار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۱۶ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۱
0
1
سلام بانوی پاکی ها با وجود تمام نگرانی های که داشتم توسل به شما و واسطه قرار دادنتون خیلی خیالمو راحت کرد خیلی اروم شدم یه گناه خیلی بزرگیرو ترک کردم این بهترین هدیه بود برای من
خیلی خوشحالم چقد از خودم و خدای خودم دور شده بودم ،حالا خدا رو بیشتر کنارم حس میکنم خیلی وقت بود که با این احساس غریبه شده بودم خانوم خیلی خوشحالم .
دوست عزیز رقیه خانوم با کمال احترام باید خدمتتون عرض کنم که ذکری که قربت الی الله باشه و هدفت با اون ذکر تقرب جستن به ایزد یکتا باشه فک نمیکنم اشکالی داشته باشه.
سمانه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۵ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۱
0
0
فاطمه جان دلم به اندازه تمام اسمان تنگ است کمکم کنید
عاشق تو
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۰ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۲
0
1
نماز رو خوندم بانو ...بعد این همه سال اولین نماز استغاثه به شما بود ...خیلی گره تو زندگیمه ،بانوی خوبی ها واسطه ی بین منو خدا میشی ؟ خیلی کم اوردم خیلی غم دارم ،خیلی سر راهم بن بسته ،یا فاطمه ی زهرا تو رو خدا سریع تر کمکم کن تا از دست نرفتم ،من به کی به جز شما رو بندازم ؟ خانم پاکی ها به دادم برس ،به دادم برس ،نجاتم بده ،تورو به پسرانت امام حسن و حسین عزیز قسم میدم ، کمکم کن ،خواهش میکنم ....
بهار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۱ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۲
0
1
اگر حوادث سه گانه فقر، بيماري و مرگ وجود نداشت، انسان در برابر هيچ چيز سر فرود نمي‌آورد. امام حسین(ع)
بهار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۲ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۲
0
0
سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست . به سوی نور که باشی؛ سایه ها در پس تواند ...
ندا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۳ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۳
0
3
خانم جان، مادر همه ی عالمیان دوستتون دارم.هر چند که هیچ وقت اون طور که باید نشناختمتون، اما یاد مظلومیتتون که میفتم خجالت میکشم از خودم که من چه میکنم و شما چه کردید
بی بی جان دیشب این نمازو خوندم، دلم بدجور شکسته.تو رو به علی (ع) قسمت میدم خانمی کن و منو ناامید برنگردون از در خونه ت...
بی فاطمه
|
United States
|
۰۱:۴۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۴
0
0
سلام بر دختر رسول خدا
سلام بر نور دیدگان رسول خدا
سلام بر میوه دل رسول خدا
سلام بر همسر ولی خدا
سلام بر مادر سرور جوانان بهشت
سلام بر مادر ائمه اطهار
سلام بر سرور زنان دنیا
سلام بر فاطمه زهرا
.............................
سلام بر بی بی فاطمه .
نور دیدگانم..........
نرجس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۰ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۵
0
2
السلام علیک یا زهرای مرضیه
من جلوی حضرت زهرا شرمنده ام اشتباه بزرگی کردم یا زهرا تورو به شش گوشه ی حسینت به قبر بی شمع و چراغ امام حسن از خدا بخواه آبروم حفظ بشه وهمه چی برا همیشه ختم بخیربشه
دوستای عزیز شما هم دعام کنید
بهار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۳ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۶
0
1
دلم کمی خدا می خواهد کمی سکوت، دلم دل بریدن میخواهد، کمی اشک ، کمی بهت ، کمی آغوش آسمانی ، کمی دور شدن از این جنس آدم
الناز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۲۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۸
0
1
یا فاطمه زهرا بخدا از تو شرمنده ام. چه توبه هایی که کردمو شکستم و چه گناه هایی که مرتکب شدم/ یا خانم فاطمه تورو قسم به محسنت مارو شفاعت کن خدا مارو ببخشه میدونم لیاقت بخشش نداریم ولی به احترام علی قسم شفاعتمون کن...
( محتاج به دعای همه ایم )
بهار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۹ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۹
0
2
یا فاطمه الزهرا

اگر عالم شود انگشتر ناب تو بر انگشتر عالم نگینی.
دوستان پیشاپیش بهار فاطمی مبارک باد.
بهار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۲ - ۱۳۹۴/۰۱/۰۱
0
0
یا زهرا (س) هر سال منم عبد عطایت مادر خوشبخت شدم من از دعایت مادر نوروز که قابلی ندارد بی‌بی صد عید ، الهی به فدایت مادر . . .
ناهید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۱ - ۱۳۹۴/۰۱/۰۱
0
0
یا مولاتی یا فاطمه اغیثینـی
کمکم کـن .. خستم و تنها ..
میدونی تو این مدت بهم چی گذشته.
نجاتم بده بحق خون بی گناه ریخته شده علی اصغر امام حسینت .. :(
گره های کور زندگیم رو باز کن
سیمین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۱ - ۱۳۹۴/۰۱/۰۲
0
0
به خودش قسم توبدمشکلی گرفتارم ولی سره نمازخداروقسم دادم به وفات خانوم فاطمه ی زهرا بخداهمون لحظه اروم شدم.ولی هنوزم مشکلم حل نشده اما ارومترم.همتونوقسم میدم به عزیزترین فردزندگیتون برام خیلی دعاکنید.خداحاجت همتونوبده
سیمین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۸ - ۱۳۹۴/۰۱/۰۲
0
0
یافاطمه ی زهرا.قسمت میدم توروبه حق پدرت حضرت رسول توروبه حق امام حسین توروبه ابروی حضرت زینب ارومم کن حاجتموبده یاخانوم فاطمه ی زهرا .تروخدابرام دعاکنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۵ - ۱۳۹۴/۰۱/۰۲
0
0
فاطمه جان کسیرو ندارم، شفاعتم کن بانو
دوستان عزیزم خیلی به دعا احتیاج دارم مطمئنم که دل همتون شکسته تر و پاک تر از منه برام دعا کنید.
با ارزوی سعادتمندی و قبولی حاجات برای یکایک شما عزیزان.
شیرین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۶ - ۱۳۹۴/۰۱/۰۳
0
0
توروخدا برای شفای بیماری منم دعا کنید. تو این بهار فاطمی دل به کرم خودش بستم که شفاعتمو پیش خدا بکنه. خیلی محتاج و تنهام
خواهر همون پسرکی که شفاش دادی
|
United States
|
۲۰:۰۵ - ۱۳۹۴/۰۱/۰۳
0
1
یا فاطمه ی زهرا میدونم قهرت گرفته از دشمنات نخواستی کسی حتی مقبره تو هم بدونه کجاس :( یا فاطمه ی زهرا میدونم با دلی شکسته از این دنیا رفتی ... درد کشیدی پس درک میکنی منو ! من از شیعه ی شما هستم من از خودتون هستم اگه لیاقتشو داشته باشم یا فاطمه ی زهرا بیا و به من و حال و وضعیتم نظری کن ببین چه حالی ام ببین چطوری ام مریضم مریض ... خستم به خدا نجاتم بده از شر این همه نا ارامی خستم بخدا همه درها به روی من بسته شده کمک کن بهم که دیگه نایی برام باقی نمونده ... من جوونم سنی ندارم هنوز اول زندگیمه نذار جوونیم به باد بره به تو خونه نشستن تموم شه درس دارم زندگی دارم کار دارم از همه چی دور شدم از ارامشم از زندگیم از همه خوشی ها و جوونی هام فقط واسه یه چیز کوچیک ! که امون منو بریده ایمانم به توئه فاطمه زهرا همون طور که برادرمو از مرگ حتمی نجات دادی منو از این مشکل که برام توانی نذاشته هم نجات بده امیدم به خدا و شماست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۵ - ۱۳۹۴/۰۱/۰۳
0
0
یافاطمه زهرا تواین شب وفاتت به تو توسل کردم خدایا توروقسم میدم به آبروی زهرا ، منو ببخش خدایا قسمت میدم به پهلوی شکسته زهرا منو ازاین بدبختی که خودم باعثش شدم نجاتم بده خدایا خدایا من سگ درگاهتم نزار آبروم بره یافاطمه زهرا وساطتت منو بکن نزد خدا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۶ - ۱۳۹۴/۰۱/۰۳
0
0
یافاطمه زهرا تواین شب وفاتت به تو توسل کردم خدایا توروقسم میدم به آبروی زهرا ، منو ببخش خدایا قسمت میدم به پهلوی شکسته زهرا منو ازاین بدبختی که خودم باعثش شدم نجاتم بده خدایا خدایا من سگ درگاهتم نزار آبروم بره یافاطمه زهرا وساطتت منو بکن نزد خدا
زهرا هستم یه مادر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۶ - ۱۳۹۴/۰۱/۰۳
0
1
خیلی خوبه اینجا جای درددل خیلیهاس انشاالله همه حاجت بگیرن منم ابروم پیش مردم نره واسه منم دعا کنین
پژمان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۱۵ - ۱۳۹۴/۰۱/۰۵
0
1
یا زهرا کمکم کن مشکلم حل شود دیگر ازدست کسی کاری سآخته نیست خودت حلش کن تو بجای مادرم واسطه شو ترا بخدا شما هم دعا کنید تا مشکل من حل شود
پژمان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۱۸ - ۱۳۹۴/۰۱/۰۵
0
2
یا زهرا کمکم کن مشکلم حل شود دیگر ازدست کسی کاری سآخته نیست خودت حلش کن تو بجای مادرم واسطه شو ترا بخدا شما هم دعا کنید تا مشکل من حل شود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۹ - ۱۳۹۴/۰۱/۰۶
0
0
یا زهرا کمکم کنید،شفاعتم کنید بانو ، زندگیم داره نابود میشه امیدمو به اینده از دست دادم خواهش میکنم ازتون و قسمتون میدم به مظلومیت علی شفاعتم کنید،هیچکسیرو ندارم خیلی تنهام بانو خواهش میکنم کمکم کنید دارم له میشم کمکم کنید بارها توبه کردمو شکستم ولی دیگه خسته شدم ابروم داره میره نذارید شرمنده خونوادم بشم شفاعتم کنید
آوا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۶ - ۱۳۹۴/۰۱/۰۷
0
0
من ۴ روز پیش این نماز و خوندم
تا دو هفته دیگه مجبورم از همسرم جدا بشم. هر دو همو دوست داریم اما خانواده ها مجبورمون کردن طلاق بگیریم
خدایا تنها امیدم به تو‌هست. ترو‌به پاکی فاطمه زهرا نزار زندگیم خراب بشه
برام دعا کنید.
عباس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۲۷ - ۱۳۹۴/۰۱/۰۹
0
0
لا اله الا انت، سبحانک انی کنت من الظالمین،
نمیدونم چرا مهر این دختر از دلم نمیره، الان بالغ بر ۱۸ ساله که شیفته و دلداده این دختر شدم و هر کاری میکنم با مخالفت پدر دختر مواجه میشم.
میگن اگه از خانم فاطمه الزهرا بخواهی، گشایشی در کارت ایجاد میکنه،
خانم من ازت میخوام...
دیگه دارم پیر میشم، یه محبتی در حق این محب خودتون داشته باشید.
بهار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۸ - ۱۳۹۴/۰۱/۰۹
0
1
چگونه ممکن است دنیای مرا آشفته آفریده باشد....خدای دانه های انار
محسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۸ - ۱۳۹۴/۰۱/۱۳
0
0
یا فاطمه مادر جان شما به غربت حضرت علی قسمت میدم کمکم کن به هیچکس امیدی ندارم فقط امیدم به شماست از بچگی دوست داشتم فرزند خوبی برای خانوادم باشم اما به خاطر کارایی که کردم قرض بالا اوردم به هر مرد و نامردی رو زدم همه جوابم کردن یا فاطمه خودت میدونی که دستم به خیره نذار ابروی غلامت بریزه اونوقت حتی خانوادم مسخرم میکنن که چرا برای اهل بیت نذر میدی من افتخارم اینه که غلام شما و فرزندتون هستم شما رو به امام حسین ونماز نشسته حضرت زینب قسمت میدم کمکم کنید
منتظر ظهور
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۶ - ۱۳۹۴/۰۱/۱۴
0
0
منم امروز این نمازو با جون و دلم خوندم
خدا حاجت همه شما هارو هم بده
تروخداااااااااااااااااااااااااااااااا برای حاجت منم دعا کنید
ناشناس
|
Canada
|
۰۱:۳۱ - ۱۳۹۴/۰۱/۱۵
0
1
چى بگم بانو تا لايق شما باشه،جان مهديت براى مادعاكن سخت محتاج دعاى توهستيم.اللهم صل على محمدوال محمدوعجل فرجهم،يازهرا
گلشاه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۹ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۰
0
0
بنام خدا حضرت زهرا هر که به او متوسل شود قطعا" جوابش را می دهد شک نکن
يافاطمه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۵ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۱
0
0
امروزولادت حضرت فاطمه هست خدايا قسم به پهلوي شكسته فاطمه منوهم درياب من اين امتحانو قبول نشم كل زندگيم و سلامتيم نابودميشه خداااا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۲ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۱
0
0
سلام بانو شرمنده ام
دلم خیلی گرفته از همه چی نا امیدم ابروم در خطره کمممممممممممممممممک
مهسا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۹ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۱
0
1
امروز روز تولد خانم فاطمه زهرا اين نماز رو ميخونم و براى همتون دعا ميكنم شما هم براى من دعا كنيد ٢٥ سالمه و چند ساله كه از يه مريضى رنج ميبرم اوضاع خانوادم خيلى داغونه همه با هم اختلاف دارن سالهاست كه ارزوى يك روز ارامش يا يه وعده غذا خوردن با خانواده به دلم مونده ٤ ساله خواهرم و نديدم و مادرم از من ناراضيه و پدرم خيلى تنها و بى كسه تورو خدا با دلاى پاكتون دعام كنيد خيلى دل شكستم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۰ - ۱۳۹۵/۰۲/۲۳
خدایا ان شا الله حاجت روا کند شما را.
سودابه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۶ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۳
0
1
سلام خانوم جانم مادرم جانم به قربانت خیلی شرایط بدی دارم توفشارروحی وروانی بدی هستم هم خودم هم خانواده ام مادر مادر من هم اسم شماست تورابه حق سربرنیزه حسین ت قسمت میدم تورابه حق مولاامیرالمومنین تورابه حق زینب کبری جابم رابده مادرم ازدیروزکه تولدتون بودشروع کردمنمازاستغاثه راخوندم وتصمیم دارم تاوقتی که جواب بگیرم هرروزبخونممادرجان ناامیدم نکن جوابم رابده
بهادر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۰۷ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۷
0
0
من هفت ماه پیش درگیر یک مشکل کاری در محیط کار شدم به خانم فاطمه زهرا (ع) توسل کردم .آنقدر فشار فکری و روحی شدیدی داشتم که بمدت یک هفته سردرد داشتم .بمحض توسل شب خوابی سبز و روحانی دیدم . نیمه شب از خواب که پریدم چنان آرامشی داشتم که وصف شدنی نبود و فردای آنروز مشکلم حل شد و فقط این نکته را بگویم دوستان که آبروی حضرت زهرا (ع) نزد خداوند بی نهایت است .
هاجر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۰ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۹
0
1
یا فاطمه زهرا من اولین باره که این نماز رو میبینم و میخام که حواجمو بدی
یا فاطمه زهرا خودت تورو به امام حسین قسم حاجتمو بده
فاطمه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۲۹ - ۱۳۹۴/۰۱/۳۰
0
1
سلام حاجتدارا تو ر رو ب حضرت زهرا واسه منم دعا کنید به خاستم برسم که تیگه جگرم پاره پاره شد
هاجر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۳۳ - ۱۳۹۴/۰۱/۳۰
0
1
دوستان دعام کنید انشاا... فاطمه الزهرا پیش خداوند شفاعتم کنند تا حاجاتمو بگیرم خیلی محتاج دعام
یا فاطمه الزهرا تو رو به امام حسین و ابالفضل قسم میدم حاجات همه رو بر اورده کنی
انشاا... حاجتمو گرفتم میام همینجا خبرشو بهتون میدم
التماس دعا
مريم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۶ - ۱۳۹۴/۰۱/۳۰
0
2
سلام تورو خدا قسمتون ميدم به فاطمه زهرا واسه برادر من دعا كنيد برادرم داره با مرگ دست و پنجه نرم ميكنه يه بچه دبستاني داره . به حق فاطمه زهرا ازش بخواين مجيد منئ شفاعت كنه
مرضیه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۲ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۶
0
1
سلام.حضرت زهرا (س)مظهر بندگی خداوند هستند و مادر امت ما.مگه میشه خداییش مادری ببینه بچش گرفتاره و کاری نکنه.مطمئن باشیم مادرمون قبل از ما بفکر ماست.شما فقط از مادرمون بخواین.............افتخار میکنم که مادرمون زهراست. یا زهرا یا زهرا
مرضیه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۷ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۷
0
0
سلام بر همه دوستان فاطمی.
ای کاش خدا کمکمون کنه بتونیم باورهامونو قوی کنیم که هرکسی با همین امید وباورها زندس.یعنی واقعا منو شما بدون حقیقت نوری اهل بیت چه حرفی برای گفتن داریم ،اصلا چقدر میتونیم عمر کنیم.اگه دست غیبشونو توی این عالم ماده نبینیم پس قراره چی رو ببینیم.تا کی قراره با باورهایی که این مدرنیته برامون درست کرده ناامیدانه زندگی کنیم.دوستای خوبم ما بچه شیعه ها واقعا با این نور داریم زندگی میکنیم.اگه شیعه و انقلابی نبودیم وضع زنگیمون اینجوری نبود.مگه ما کسی رو بجز انوار مقدس اهل بیت داریم پس دست به دامنشون بشیم.برای دنیا و آخرتمون بیفتیم به پاشون.اعتماد کنیم و جواب بگیریم و قبلش از شهدای عزیزمون بخوایم واسطه بشن. یا زهرا
دوست
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۲۰ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۰
0
0
سلام دوستان عزیز این بنده حقیر وکمترین هروقت درزندگی به دربسته میخورم به خانم فاطمه زهرا(س)متوسل میشم وحاجت میگیرم غیرممکن است که من متوسل بشم وحاجت نگیرم وهرکس واقعامتوسل به این بانوی باکرامت شودحتماحاجت میگیرد
پاسخ ها
ایمان
| Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۰ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۳
خوشا به سعادتت مشخصه امضا چکتون پیش بی بی خیلی اعتبار داره ..
حتما برای کسایی که اینجا درخواست حاجت کردند هم از خانم حاجت بخواید
تنها
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۲ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۲
0
0
سلام. دوستان دعام کنید .
یا حضرت زهرا خاک زیر پاتم تو رو به حسینت قسم منو به حاجتم برسون .
یا زهرا سلام علیها
فاطمه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۲ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۳
0
0
ايشالا مشكلات همه حل بشه ، منم امشب اين نمازو خوندم ، دعا كنيد واسم دوستان
فاطمه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۶ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۵
0
0
ايشالا مشكلات همه حل بشه ، منم امشب اين نمازو خوندم ، دعا كنيد واسم دوستان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۲۲ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۶
0
0
سلام بربانوی دوعالم
سلام برمهربان ترین مادردنیا
یافاطمه زهرامنیدونم چجوری سلامت بدمت که درخور وجودت باشه
اما ای مادر
حاجت روام کن
دلم خیلی گرفته مادر
دلما نشکن مادرجان
شفیعم باش مادرجان وازخدابخواه حاجتما بده
مادر جان تورو به پدرت به شوهرت و به پسرهات قسم میدم حاجت روام کن مادر
ای بی بی دوعالم حاجت روام کن مادر
مریم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۲ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۸
0
1
سلام بر همه عزیزان امیدوارم توی این ماه رجب به حق حضرت زهرا سلام الله علیها همه حاجت روا بشن
خود منم امسال متوسل به حضرت شدم و احساس و الحمدلله دارم حاجت میگیرم البته تا قطعی شدنش زمان زیادی میخواد و خیلی امیدوارم دیگه نتیجه قطعی رو بگیرم. برای همتون دعا میکنم و غبطه میخورم به حال معنوی شما خصوصا سودابه خانم. سودابه جان ان شالله شما هم حاجت میگیرید شک نکن. خود من نزدیک 9 سال بود که دعا میکردم اما نتیجه نمیداد اما گرچه خیلی وقت ها کم میاوردم اما بازم امید داشتم و البته گرچه هنوز نتیجه قطعی نگرفتم اما چون دارم روزنه جدیدی رو همراه با شواهد گرفتن حاجتم می بینم خیلی خیلی امیدوارم. ان شالله همه شما هم نتیجه بگیرید شاید امتحان ما هم اینکه درجه امیدمون به خدا سنجیده بشه...
عاطفه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۸ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۹
0
0
سلام منم اىن نماز رو خوندم حاجتم تا حالا که برآورده نشده ولی این نماز معنویت خاصی داره دلم خیلی آروم شده امیدوارم خود خانم فاطمه زهرا حاجت قلبیه همرو بدن
سلام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۵ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۱
0
0
منم.مطمئنم حضرت زهرا س جواب مو میده ما رو ميبينه
مرد تنها
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۲ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۲
0
0
سلام به همه عزیزان انشاالله خداوند به واسطه پاک ترین زن عالم هستی حاجت هممونو بده دوستان من بدترین دردو دارم مدت 9ساله تمام تلاشمو برای بهترشدن اخلاق ورفتارهمسرم کردم اما به خدا کم آوردم .تورو به فاطمه زهرا یکی بهم بگه چطوری این نمازو باید خوند آخه چندجور تشریح کردن توی اینترنت خواهش میکنم یکی برام شرح بده ضمنا لطفا برای من هم دعا کنید چون دیگه هیچکسو ندارم بازهم ازخدا میخام حاجت همه مارو بده .کاش حاجت منم بده اون موقع خوشحال ترین مرد دنیام میام همینجا به همه اعلام میکنم
زهرا
|
United States
|
۰۹:۱۰ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۴
0
0
يا فاطمه ي زهراي عزيزم سلام
اول از همه بازم ازت تشكر ميكنم كه دستهامو هيچوقت خالي برنگردوندي نه به خاطر اينكه من كس خاصيم نه، به خاطر اونهمه عظمتي كه در درگاه خدا داري هروقت واقعا در خطر و نيازمند بودم اومدم اينجا و برات پيغام گذاشتم و تو مادرانه دستمو گرفتي و مثل معجره از غم رهام كردي و بلندم كردي
يا فاطمه ي مهربونم تاج سرم ، همه ي دلخوشيم تو اين ديار غربت
خودت دردمو ميدوني كه يك دانشجوي ساده ام و از لحاظ مالي تو مظيقه هستم و واقعا دلم براي پسرم كه اونور دنياست داره پر پر ميزنه
به حق هرچي آدم پاكه و به حق خانمي و پاكيت قسمت ميدم يه كاري بكن كه يكم ازين سختي و مشكل مالي در بيام و بتونم پسرم رو دوباره ببينم و بوش كنم ، خواهش ميكنم ازت يا فاطمه زهراي مهربون اي فرشته ي زيباي من كمكم كن و دستم رو بگير كمكم كن مشكل ماليم حل بشه نميدونم چطور ولي به قدرتت با تمام روحم ايمان دارم واسه كار هم رفتم و منتظر جوابم همه چيو ميدوني مادرم.. البته اگه لياقت داشته باشم كه مادر صداتون بزنم تنهام نزار مادر و دستم رو خالي بر نگردون اي اولين و آخرين دلخوشي من... دوستت دارم و منظر لطف شما ميمونم
فاطمه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۴ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۴
0
1
یا فاطمه زهرا امشب شب جمعس ب حق همین شب عزیز کمکم کن خوب درس بخونمو آیندم روشن باشه وحسرت این روزامو نخورم....یا فاطمه اگه کنکورمو بد بدم داغون میشم برام دعا کن مادر جون .....امیدوارم همه حاجت روا بشن منم حاجتمو بگیرم .....ظهور اقامون صلوات
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۱ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۷
0
0
سلام بانو جونم سلام،سلام بانو جونم،بدجوری درابسته شده روم خودتون میدونید با چه چنگو دندون خودمو بالا کشیدم،ولی در مورد این مسئله من هیچکاری نمیتونم بکنم شما رو قسم به پدرتون به شوهرتون به فرزنداتون به دادم برسید کمکم کنید نجاتم بدید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۱۹ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۵
0
0
بی بی جان سخت نیازمند نگاه گرمتم کمکم کن که حاجت روا شم به جان امیرالمومنین قسمت میدم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۲۰ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۶
0
0
یا حضرت فاطمه زهرا یه گوشه چشمی به مشکل هات منم بینداز کمک کن یوسف تراکتور سازی استخدام شه یا فاطمه زهرا کمکمون کن نزار بخاطر کار از هم جدا شیم یا حضرت فاطمه زهرا خودت از دستمون بگیر بهم برسیم نزار بعد این همه سختی کشیدن ناامید شیم تورو به جان فرزندنت امام حسین ناامیدم نکن مادر جان کمکون کن خانم جان کمک کن بهم برسیم کمک کن یا فاطمه زهرا
ناشناس
|
United States
|
۰۰:۳۱ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۸
0
0
سلام .یا زهرا جان خانم جان دیگه خسته شدم دعایی نمونده که من نکرده باشم. ولی همیشه نامید شدم هر روز بدتر از دیروزمه یه روز توبه میکنم از ته دل صداتون میکنم ولی جوابی نمیاد خانم جان من فقط یه آدم عادیم ظرفیتم کمه وقتی گناه میکنم خیلی از شما خجالت میکشم ولی انگار دست خودم نیست خانم جان عزیزم میدونم خیلی پستم ولی آخه شما خیلی خوبین به بدی من نگاه نکنید به جان رسول الله جواب منم بدین من فقط میخوام از شما جواب بگیرم....
ی گناه کار
|
United States
|
۱۳:۴۰ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۸
0
0
یا حضرت زهرا تو رو به دستای بریده حضرت ابوالفضلت حاجت منم روا کن ای خداااا تو رو قسمت میدم به امام حسین به علی اکبر خدااایااا
بنده خدا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۲ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۹
0
2
سلام تو رو به قرآن برای منم دعا کنین بخدا به همه اماما ن متوسل شدم ولی نمی دونم خدا منو فراموش کرده همه چی با واسطه وپارتی بازیه پس خدا جان ما که جز تو وامامان هیچکی رو نداریم چی ؟؟؟؟ تو رو خدا خواهرا و برادرا برای منم دعا کنید.
زهرا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۸ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۲
0
0
سلام التماس دعا خیلی گرفتارم برام دعا کنین
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۴۴ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۷
0
0
سلام شما را به بي بي فاطمه زهرا قسم ميدم برام دعا كنيد تا گرفتاريهايم برطرف بشه.ان شاالله همه حاجت روا بشن بدست حضرت زهرا(س)
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۴ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۷
0
1
خدا جونم تورو به حق عزیرترین بندت دلمو شاد کن تورو به ساعتای سخته خانوم فاطمه زهرا نذار دلم بشکنه!!!!
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۷ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۴
0
0
خدایاترا قسم ات میدهم به بی بی دوعالم حضرت فاطمه زهرا س همه دردمندان ونیازمندان ومتوسلین را به آمال وآرزوی مشروعشان برسان امین یارب العالمین'
عاطفه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۲ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۸
0
1
یافاطمه زهرا روزای خیلی سختی رو میگذرونم برادرم رو تخت بیمارستانه بیست ویک ساله داره زجرمیکشه به حق امام حسین یه نظری به مابکن دل ماروهم شادکن
مجتاج دعا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۴ - ۱۳۹۴/۰۳/۳۰
0
1
من میخوام این نمازو بخونم نماز استغاثه به فامه زهرا.ایشا... فاطمه زهرا جوابمو میده مثل پارسال با اینکه خیلی گناهکارم اما خانم فاطمه زهرا خیلی مهربون تراز این حرفاست امسالم ازش میخوام به حق حسین و حسن به حق علی برم رشته تجربی و معدلم بالای 18 باشه.برای منم دعاکنید.ایشا.. همتون حاجت روا شین
مري ناز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۰ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۱
0
0
سلام براي براورده شدن حاجاتتون دعا ميكنم.خدايا تورو قسم به اين ماه عزيز با زبون روزه ازت ميخام حاجات همه رو براورده بخير كني.ازتك تك شما التماس دعا دارم.يا خانوم فاطمه ي زهرا منو دست خالي برم نگردون اولين باره متوسل شدم به شما تورو قسم به سربريده امام حسين به شش ماهه كربلا شفاعت منو پيش خدا بكنين خدا به حرمت و ابروي شما حاجتمو ميده ديگه دل نمونده برام
مینا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۲ - ۱۳۹۴/۰۴/۱۲
0
2
یا فاطمه زهرا شما رو قسمتون میدم به امام حسن به اون لحظه ای که شاهد سیلی خوردن شما بود قسمتون میدم به امام حسین به اون لحظه ای که شبونه شمارو به خاک سپردن به ناله های دل حضرت زینب به شوهرت امام علی بختمو باز کن خیلی دلم گرفته چرا چرا چرا یا حضرت فاطمه به حضرت ابوالفضل قسمت میدم بختمو باز کن بخت منو و خواهرامو باز کن بخت همه دخترای دم بختو که سنشون از سن ازدواج گذشته باز کن اگه ماه رمضون بره من میمونم و هزار قصه الان تموم امیدم به این ماه مهمانیه خداست کمکم کن
سينا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۰۴ - ۱۳۹۴/۰۴/۱۳
0
1
سلام به همه دوستان. من يبار كمر درد عجيب و سختي داشتم و دكتر رفتمو دارو محلي هم درمانم نكرد پيش خيلي ها مراجعه كردم درمان نشدم تا اومدم نماز استغاثه به حضرت زهرا خوندم و باور كنين با دل صاف خوندم بعد نماز و خواب ظهر وقت بيدار شدن تمام آثار دردم بصورت معجزا آسا برطرف شد . اما يه مشكل و يه گره تو زندگيم افتاده و اونم اينه كه با وجود شغل مناسب و درامد مالي خوب و داشتن همه امكانات زندگيم دوبار تا پاي عقد رفتم ولي ازدواج شكل نميگيره برام . خدا همه خي بهم داده خونواده خوب شغل خوب تحصيلات عالي و قربون خدا برم همه چي بهم داده آبرو هم بهم داده اما در مورد ازدواج شكست خوردم و سنم داره وارد ٣٠ ميشه . ميخوام امشب نيت كنم و الان كه امشب اومدم زيارت امام رضا تو شب ١٦ ماه رمضون به حضرت زهرا استغاثه كنم خود بي بي وضعيت ازدواج رو به بهترين نحو برام فراهم كنه. اميدوارم كع خدت حاجت همه مردم رو براورده كنه بخصوص حاجت شما خواننده عزيز و هر مشكل و گرفتاري كوچيك يا بزرگي دارين خدا بحق حضرت زهرا براورده كنه. دوستان برام دعا كنيد اميدوارم خيلي زود با دعاي خير شما بيام همين جا و اعلام كنم ازدواج كردم و شيريني هم به هموتون بتونم بدم. التماس دعا
هاجر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۴۰ - ۱۳۹۴/۰۴/۱۸
0
0
سلام به همه دوستان.من چند وقت پیش این نمازو خوندم وبه طور خیلی اتفاقی توی همون شرکتی که میخواستم استخدام شدم واقعا عجیب بود ولی اتفاق افتاد برام ،چون از ته دلم خوندم الانم برای حاجت دیگه ام می خوام بخونم انشاا... که حاجات همه براورده بشه به حق همین شب های احیا خدایا حاجات همه رو برآورده کن.الهی آمین
فرزانه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۵ - ۱۳۹۴/۰۵/۰۵
0
1
سلام عزیزان ان شاالله که بحق پهلوی شکسته حضرت زهراس گره ازکار همه گرفتارابازبشه صدقه سر همه گرفتارارحمی هم به منوبچه هام بکنن ومارونجات بدن یامولاتی یا فاطمه اغیثینی
رقیه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۴۳ - ۱۳۹۴/۰۵/۰۸
0
0
سلام بانو خودتون میدونید وضع منو نمی تونم از کسی جز شما وخدای شما بخوام به عباس و علی و حسین نا امید م نکن نذار شیطون خوشحال باشه باناامید شدنم و با دست خالی بودنم و تنهاموندنم
رقیه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۰۸ - ۱۳۹۴/۰۵/۰۸
0
1
سلام بانو خودتون میدونید وضع منو نمی تونم از کسی جز شما وخدای شما بخوام به عباس و علی و حسین نا امید م نکن نذار شیطون خوشحال باشه باناامید شدنم و با دست خالی بودنم و تنهاموندنم
خااد باوی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۴۵ - ۱۳۹۴/۰۵/۰۸
0
0
سلام به همگی برادران مدتی است دچار مشکلی شدم که نمیتونم عنوانش کنم که این مشکل من و دچار مشکل روحی کرده لذا عاجزانه اول از خدا که به حرمت این گل خوشبوی باغ بهشتی حضرت صدیقه طاهره فاطمه الزهرا ریحانه رسول الله و دعای خیر شما دوستان فرجی بشه و از خانم جوابم بگیرم
azad
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۳۶ - ۱۳۹۴/۰۵/۲۰
0
0
یا زهراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
برام مادری کن
یا علییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی
برام پدری کن
زهرا جان من متوسل به پسرتون نشدم که همه چی بدتر از بد بشه...دلشکسته نبودم؟ از هر دو طرف یتیم نبودم؟ از نای جون فریاد نزدم یا حجه القایم ؟
مادر کجایی؟ مگه نگفتن هرچی گره کووووووووووووووووور دارین بگین یا زهرا یا مهدی؟ خانوم ببین دیگه چیزی ازم نمونده..ببین یه عمر چی کشیدیم و تنها دلخوشیمون به یه چیز بود این اواخر بعد از 30 سال.من کجا برم مادر؟ کیو دارم دیگه؟ چجوری اینجا دردامو بگم مادر؟ نمیبینین با چه سختی این مدت خودمو به زور کشیدم و شامو سحر کردم و روزو شب؟ مادر بگو چه کنم مادر مادر مادر مادر مادر توی جوونی پیر شدم نذارین این تیر خلاصم بهم زده شه مادر به حق عشقت علی به حق مهرت به علی از خدا برام یه معجزه بگیرین من با خدا معامله کردم شما پاشو امضا کنین تا خدا قبولم کنه.دارم متلاشی میشم مادر.بند از بند وجودم داره باز میشه مادر.مادر؟ من نمیدونم درستش کنین برام.درموندم دیگه.دیگه کشش ندارم.کجایی مادررررررررررررررررررررر
زهرا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۴ - ۱۳۹۴/۰۵/۲۱
0
1
یا فاطمه زهرا سلام الله علیه
خانم جان
مادر جان
کسیو نداریم برامون شفاعت کنه الا شما
ابرویی نداریم پیشتون مادر
شما بزرگوارین کریمین
به داد ما برسین
یا فاطمه
بی بی جان
خودتون مشکل خواهرمو حل کنین
خودتون شفیعش بشین پیش خدا
التماستون میکنم مادر
من دوتا خواهرمو سپردم دست کرامات شما...
سپیده
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۵ - ۱۳۹۴/۰۵/۲۳
0
1
یا فاطمه زهرا منم گرفتارم آبروم در خطره آبروی همه رو حفظ کن مال منم حفظ کن به خودت قسم دیگه کار بد نمیکنم... واسم دعا کنید
خجسته
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۲ - ۱۳۹۴/۰۵/۲۴
0
0
سلام من چند سال پیش این نماز خوانده بودم بطور معجزه اسایی چندروز بعد خواندنم موردی برای ازدواجم امد که در عرض یک هفته عقد کردیم باور کردنی نبود .....
ای بانو جان شما که اون‌موقع با نماز من گناهکار فوری حاجتمو دادین و منو عروستون کردین طوری که همسرم اون‌موقع بمن میگفت تورو حضرت زهرا برام انتخاب کرده همیشه مادر عروسی انتخاب میکنه.....مادر جان بهم لیاقت بده مادر نوه هاتون باشم مادر جان اگه شمادر حق بنده حقیر دعاکنین حتما به ارزو میرسم مامان جان دعامون کن دلم میخواد همسرم ومن طعم مامان بابا شدون بزودی زود بچشیم
یازهرا ادرکنی
شفامون بده مامان جان دلمون دیگه طاقت نداره
مامان جان میگن مادر بزرگا نوه هاشون رو بیشتر دوست دارن .....
حاجتمو تو شب ولادت حضرت معصومه ازت میخوام نمازت رو با نیت بچه حتما خواهم خواند
فدایت شوم مادر جان
نیلوفر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۴ - ۱۳۹۴/۰۵/۲۷
0
0
السلام العلیک یا فاطمه الزهرا
اللهم عجل لولیک فرج :بچه ها همیشه اول دعاهاتون ظهور مهدی فاطمه باشه. میگن امام زمان تا وقتی که ما از ته قلبمون نخواهیم برای ظهورش دعا کنیم ظهور نمیکنه و از خدا و بی بی فاطمه زهرا بخواییم ما رو از یارای پسرش قرار بده....
ان شاالله همتون حاجت روا بشین
و واسه منه حقیرم دعا کنین ِ همیشه دلم میخواد شوهر آینده مو بی بی فاطمه زهرا انتخاب کنه..یا زهرا خودت در حقم مادری کن...آمین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۲ - ۱۳۹۴/۰۵/۲۸
0