عقیق | پایگاه اطلاع رسانی هیئت ها و محافل مذهبی

کد خبر : ۲۴۶۷۸
تاریخ انتشار : ۲۸ اسفند ۱۳۹۲ - ۲۰:۰۹
با حضور رئیس سازمان بسیج مستضعفین از کتاب "منشور اخلاق رسانه ای" که توسط خبرگزاری بسیج و با مشارکت اندیشکده برهان تهیه و منتشر گردیده بود رونمایی شد.

عقیق: اسماعیل احمدی مدیرعامل خبرگزاری بسیج گفت: رسالت اصلی این خبرگزاری ترویج گفتمان ولایت در اجزاء و لایه های مختلف جامعه می باشد.

احمدی افزود: از جمله مطالبات اساسی ولایت، تحقق تمدن نوین اسلامی است که جامعه اسلامی را به عنوان مطلع این تمدن همواره تاکید نموده اند.

وی تحقق رسانه اسلامی را مهمترین جزء جامعه اسلامی دانسته و تاکید کرد: اگر رسانه، اسلامی گردد یقینا اسلامی شدن جامعه را با سرعت چشمگیری شاهد خواهیم بود.

مدیر عامل خبرگزاری بسیج به کتاب "منشور اخلاق رسانه ای" که از سوی سردار نقدی و در حاشیه جلسه ستاد کنگره شهدای بسیج رونمایی گردیده بود اشاره نموده و اظهار کرد: این کتاب حاوی تذاکر و مطالب امام خامنه ای در حوزه رسانه است که بسیار غنی و پر مغز و در عین حال کاربردی است.

این فعال رسانه ای با اشاره به بخش های گوناگون کتاب بیان کرد: این منشور وظایف و رسالت های رسانه ها را در حوزه نقد، اطلاع رسانی صادقانه و شفاف و تبادل آرا و افکار از منظر ولایت منتشر نموده است.

معاون روابط عمومی سازمان بسیج مستضعفین در پایان گفت: کتاب "منشور اخلاق رسانه ای" مقدمه ای است برای آغاز پژوهش های بنیادین در حوزه رسانه اسلامی که جای دارد اهالی رسانه، بخشی از فعالیتهای رسانه ای خود را در کنار گردآوری اخبار و اطلاع رسانی در جامعه، مصروف آموزه های اسلام در حوزه رسانه نیز نماید.

گفتنی است کتاب حاضر توسط خبرگزاری بسیج و با پژوهش اندیشکده برهان تهیه و به مناسبت سال جدید در اختیار عمومی رسانه ها قرار خواهد گرفت.


منبع:جهان

پربازدیدترین اخبار
پنجره
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه ها
پرطرفدارترین عناوین