عقیق | پایگاه اطلاع رسانی هیئت ها و محافل مذهبی

کد خبر : ۲۳۸۲۵
تاریخ انتشار : ۱۹ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۲:۱۲
به همت مرکز تخصصی مهدویت؛
نرم‌افزار ره توشه فاطمیه با موضوع پیوند میان فاطمیه و مهدویت و مشتمل بر یکصد مقاله و بسته‌های فرهنگی تبلیغی ویژه کودک و نوجوان تولید شد.
عقیق: حجت الاسلام محمدرضا نصوری گفت: همزمان با ایام فاطمیه نرم‌افزار "ره توشه فاطمیه" با موضوع پیوند میان فاطمیه و مهدویت با هدف غنی‌سازی محتوای تبلیغی مبلغان و پژوهشگران به ‌همت معاونت پژوهش مرکز تخصصی مهدویت تولید شد.

وی بیان کرد: این ره توشه، دارای یکصد مقاله پژوهشگران مهدوی در موضوعات مرتبط با فاطمیه و دیگر ایام تبلیغی است که موضوعاتی نظیر بسته‌های فرهنگی ـ تبلیغی ویژه کودک و نوجوان را در خود گنجانده است.
حجت الاسلام نصوری تصریح کرد: این در حالی است که بخشی از مقالات ویژه کودکان و نوجوانان است تا مبلغین را در امر آشنا کردن این مقطع سنی با پیوندهای فاطمیه و مهدویت یاری رساند.
معاون تبلیغ و ارتباطات مرکز تخصصی مهدویت با بیان اینکه تهیه این نرم افزار با تخفیف 50 درصد در مرکز تخصصی مهدویت صورت می گیرد، یادآور شد: علاقه‌مندان برای دریافت نرم‌افزار به‌ صورت کامل می‌توانند به مرکز تخصصی مهدویت حوزه علمیه قم مراجعه کنند و یا به شماره تلفن 02537737801 تماس بگیرند.


منبع:شبستان

پربازدیدترین اخبار
پنجره
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه ها
پرطرفدارترین عناوین