عقیق | پایگاه اطلاع رسانی هیئت ها و محافل مذهبی

کد خبر : ۱۷۹۴۵
تاریخ انتشار : ۲۹ آذر ۱۳۹۲ - ۱۶:۵۹
مدیر مرکز فرهنگی گل نرگس با بیان اینکه تاکنون ۸ عنوان کتاب کودک در شمارگان ۳ هزار نسخه منتشر و توزیع شده است، گفت: برخی از این کتاب ها با توجه به استقبال کودکان تجدید چاپ می شود.

عقیق: محمد علی زارع، مدیر مرکز فرهنگی گل نرگس  بااشاره به انتشار 8 جلد کتاب ویژه کودکان ازسوی انتشارات مسجد جمکران گفت: تمامی این کتاب ها با شمارگان 3 هزار نسخه منتشر شده و تعدادی از آنها درحال حاضر به تجدید چاپ رسیده است.
وی بااشاره به کتاب هایی که تجدید چاپ شده اند، خاطرنشان کرد: "می دونم یه روز میای" نوشته فرزانه بدرپور و "ماهی تنگ دریا" نوشته محمدعلی زارع نیز در چاپ دوم منتشر شده است.
مدیر مرکز فرهنگی گل نرگس با بیان اینکه این کتاب ها در مناسبت های مختلف به چاپ رسیده اند، اظهارداشت: "بوی عطر نرگس" و "کودکی در آسمان" نوشته زهرا زواریان، "گنجشک های جمکران" سروده صابر امامی و مهدی مردانی، "از همه جای ایران تو مسجد جمکران" سروده زهرا سادات هاشمی و "پرواز قالی" نوشته محمدعلی زارع از جمله این کتاب ها هستند.
زارع با بیان اینکه این کتاب ها با موضوع مهدویت و ایجاد انس بین بچه ها و آقا امام زمان(عج) منتشر شده است، تصریح کرد: علاوه بر این چند نرم افزار ازجمله نرم افزار رنگ آمیزی ویژه کودکان تهیه کردیم و چندین کار نمایشی و سرود مخصوص کودکان داشتیم، سرودهایی که به صورت نمایشی برای بچه ها اجرا می شود.


منبع:شبستان

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین اخبار
پنجره
تازه ها
پرطرفدارترین عناوین