عقیق | پایگاه اطلاع رسانی هیئت ها و محافل مذهبی

کد خبر : ۱۷۵۱۴
تاریخ انتشار : ۲۴ آذر ۱۳۹۲ - ۰۱:۴۶
رئيس جمعيت هلال احمر با اشاره به تامل بيشتر براي احداث دو بيمارستان تخصصي چشم و كليه در نجف و كربلا، گفت: احداث اين دو بيمارستان تخصصي نيازمند مطالعه بيشتري است و در مورد تاسيس آن‌ها مجددا تصميم‌گيري مي‌شود.
عقیق:محمد فرهادي، رئيس جمعيت هلال احمر با اشاره به اينكه احداث دو بيمارستان تخصصي چشم و كليه در نجف و كربلا در دست بررسي مجدد قرار دارد، گفت: احداث اين دو بيمارستان تخصصي نيازمند فكر بيشتر است و در مورد تاسيس آنها مجددا تصميم‌گيري مي‌شود.

فرهادي با اشاره به اينكه قطعه‌زميني به منظور احداث اين دو بيمارستان در نظر گرفته شده بود، افزود: قرار است تيمي به منظور انجام مطالعات و بررسي‌هاي بيشتر به منطقه اعزام شوند، زيرا علاوه بر تامين زمين و مكان‌يابي، تامين منابع نيز از اهمت برخوردار است كه بايد مطالعاتي در مورد ضرورت احداث اين دو بيمارستان توسط ما انجام شود.

وي در ادامه با اعلام اينكه اقدامات مربوط به احداث يك درمانگاه در كربلا انجام شده و نقشه‌هاي مربوط به آن تهيه شده است، افزود: شركت بازسازي عتبات عاليات احداث، ساخت و اجراي عمليات احداث اين درمانگاه را به عهده گرفته و ما نيز نقشه‌هاي آن را آماده كرده‌ايم كه به زودي عملياتي مي‌شود.

فرهادي افزود: مجوزهاي احداث اين درمانگاه بايد از شهرداري منطقه اخذ مي‌شد كه بر اساس پي‌گيري‌هاي هفته جاري هزينه‌هاي اخذ مجوز نيز داده شده و به زودي احداث اين درمانگاه در فضايي به مساحت ۳۰۰ متر در كربلا آغاز مي‌شود.

تامين منابع تجهيز پلي كلينيك در نجف اشرف

رئيس جمعيت هلال احمر افزود: هتلي نيز در نجف اشرف پيش از اين خريداري شده بود و بخشي از اعتبارات آن مانده بود كه منابع آن را تامين و پرداخت كرديم تا تمامي آن هتل دراختيار ما قرار گيرد و دو طبقه آن به درمانگاه تبديل و به عنوان پلي كلينيك مورد استفاده قرار مي‌گيرد تا امكان انجام جراحي‌هاي سرپايي نيز فراهم شود.

فرهادي افزود: ديگر بخش‌هاي اين ساختمان به عنوان هتل و براي اسكان زوار ايراني مورد استفاده قرار مي‌گيرد.


منبع:ایکنا
211008


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین اخبار
پنجره
تازه ها
پرطرفدارترین عناوین