عقیق | پایگاه اطلاع رسانی هیئت ها و محافل مذهبی

کد خبر : ۱۶۸۶۲
تاریخ انتشار : ۱۴ آذر ۱۳۹۲ - ۲۲:۱۷
فرماندار شهرستان زاوه:
فرماندار شهرستان زاوه گفت: فعالیت‌های فرهنگی آستان قدس رضوی از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون رشد چشمگیری داشته است.

عقیق: مهدی محمودی در حاشیه بازدید گروهی از کارکنان شورای اداری شهرستان زاوه از مرکز نمایشگاه‌ها و همایش‌های آستان قدس رضوی گفت: حضور انوار نورانی امام رضا(ع) در مشهد مقدس چراغ راه هدایت جامعه ما و موجب برکات فراوانی شده است.
وی با اشاره به این‌که حرم مطهر رضوی سرشار از معنویت است، اظهار کرد: آستان قدس رضوی یک مجموعه بسیار گسترده‌ است که نه تنها در دورترین نقاط کشور، بلکه در سراسر جهان شناخته شده و چه بسا افرادی که از نظر موقعیت جغرافیایی از حرم مطهر رضوی دور هستند، از طریق حضور قلب با امام رضا(ع) ارتباط برقرار می‌کنند.
فرماندار شهرستان زاوه تصریح کرد: وجود مکان‌های ارزشمند مانند موزه و مرکز نمایشگاه‌ها و همایش‌های آستان قدس رضوی نشان دهنده تلاش‌های فراوان این مجموعه مقدس در زمینه فعالیت‌های فرهنگی است.
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان زاوه نیز با اشاره به گزارش فعالیت شرکت‌ها و موسسه‌های گوناگون آستان قدس رضوی که در این بازدید ارائه شده بود، بر ضرورت اطلاع رسانی درباره این فعالیت‌ها تاکید کرد.
سرهنگ هوشنگ کیانی در ادامه گفت: آستان قدس رضوی مراسم‌ مختلف مذهبی را در شهرستان زاوه انجام می‌دهد که بهتر است با انجام فعالیت‌های مختلف فرهنگی به گسترش فعالیت‌های خود در این شهرستان بپردازد.

منبع:قدس آنلاین


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین اخبار
پنجره
تازه ها
پرطرفدارترین عناوین