عقیق | پایگاه اطلاع رسانی هیئت ها و محافل مذهبی

کد خبر : ۱۶۰۹۶
تاریخ انتشار : ۰۳ آذر ۱۳۹۲ - ۱۹:۵۳
دبیر کنگره بین المللی امام سجاد(ع)
دبیر کنگره بین المللی امام سجاد(ع) با اشاره به رایزنی های دبیرخانه ستاد برگزاری این کنگره، از احتمال تاسیس بنیاد دائمی امام سجاد(ع) در استان هرمزگان خبر داد.
عقیق: علی علامه زاده در نشست هماهنگی مدیران روابط عمومی استان با اعلام این مطلب اظهارداشت: با راه اندازی بنیاد امام سجاد(ع) می توانیم در تمام طول سال فعالیت های این رخداد بین المللی را ادامه داده و به نتایجی فراتر دست یابیم.

وی به برگزاری سومین کنگره بین المللی امام سجاد(ع) در اواخر هفته جاری در استان هرمزگان اشاره و خاطرنشان کرد: این اتفاق مهم که در اولین دوره خود به شکل همایش برگزار شد امروز به الگویی برای دیگر استان ها تبدیل شده و در سومین دوره خود در قالب کنفرانس بین المللی برگزار می شود.

 معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری هرمزگان بیان داشت: همه دستگاه ها باید در برگزاری هر چه بهتر این کنگره کمک کنند و قطعا روابط عمومی ها بیشترین نقش را در این همکاری دارند.

علامه زاده تاکید کرد:برگزاری برنامه های جنبی در هر سازمان در کنار کنفرانس اصلی می تواند این اتفاق مهم را وسعت بخشد و مردم بیشتری از فضایل آن بهره مند شوند.

وی یادآور شد؛ در دو سال گذشته و همچنین امسال اعضای ستاد با مراجع عظام تقلید دیدار و از رهنمودهای این بزرگواران استفاده شده و امسال نیز این کنگره با پیام مراجع عظام تقلید برگزار می شود.

 شایان ذکر است؛ کنگره بین المللی امام سجاد(ع) پنجشنبه هفتم آذرماه جاری مصادف با ایام شهادت امام چهارم شیعیان با حضور اندیشمندان داخلی و خارجی به میزبانی استان هرمزگان در سالن اجتماعات شرکت ملی گاز در بندرعباس برگزار می شود.

منبع:حوزه


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین اخبار
پنجره
تازه ها
پرطرفدارترین عناوین