عقیق | پایگاه اطلاع رسانی هیئت ها و محافل مذهبی

کد خبر : ۱۲۷۹۷۵
تاریخ انتشار : ۲۱ مهر ۱۴۰۲ - ۱۷:۲۹
معاونت امور مطبوعاتی با همکاری قدسنا برگزار می‌کند:
مراسم «منادیان الاقصی» یادواره شهدای خبرنگار فلسطینی در نبرد اخیر غزه، ساعت ۱۰ صبح روز شنبه ۲۲ مهرماه با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و شماری از نمایندگان جنبش مقاومت فلسطین و سفرای کشورهای اسلامی در محل خبرگزاری قدس برگزار می‌شود.
«منادیان الاقصی» یادواره شهدای خبرنگار فلسطینی در نبرد غزهعقیق:  مراسم «منادیان الاقصی» یادواره شهدای خبرنگار فلسطینی در نبرد اخیر غزه، ساعت ۱۰ صبح روز شنبه ۲۲ مهرماه با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و شماری از نمایندگان جنبش مقاومت فلسطین و سفرای کشورهای اسلامی در محل خبرگزاری قدس برگزار می‌شود.

 

به گزارش روابط‌عمومی معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی، محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، سید مجتبی ابطحی دبیرکل کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین مجلس شورای اسلامی‌ و خالد قدومی نماینده جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) در تهران سخنرانان این همایش هستند.

 

در این همایش که از سوی معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و با مشارکت خبرگزاری قدس (قدسنا) در محل خبرگزاری قدس برگزار می‌شود، شماری از نمایندگان جنبش مقاومت اسلامی، سفرای کشورهای اسلامی، خبرنگاران و مدیران مسئول رسانه‌ها و کارشناسان حوزه فلسطین و غرب آسیا حضور دارند.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین اخبار
پنجره
تازه ها
پرطرفدارترین عناوین