عقیق | پایگاه اطلاع رسانی هیئت ها و محافل مذهبی

کد خبر : ۱۲۷۴۶۰
تاریخ انتشار : ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۳:۴۹
شهرکی اعلام کرد:
معاون حمل‌ونقل سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای گفت: قیمت بلیت اتوبوس ایام اربعین که با توجه به یک سر خالی‌ بودن اتوبوس‌ها تعیین می‌شود، از تهران تا مرز مهران ۶۸۰هزار تومان تعیین شده است.

عقیق: حمیدرضا شهرکی گفت: در مسیر جاده‌های منتهی به مرز‌ها در روز‌های منتهی به ایام اربعین شاهد ترافیک‌هایی خواهیم بود به همین دلیل زمان سفر نیز افزایش می‌یابد به‌طوری که در برخی از مسیر‌ها اتوبوس به‌مدت سه روز در مسیر است.

معاون حمل‌ونقل سازمان راهداری ادامه داد: با توجه به هماهنگی‌هایی که با کمیته حمل‌ونقل و سوخت ستاد مرکزی اربعین صورت گرفته، نحوه محاسبه بلیت با احتساب یک‌سرخالی در نظر گرفته شده است.

شهرکی گفت: قیمت‌های بلیت اتوبوس اواخر هفته گذشته ابلاغ شد و از امروز، پیش‌فروش بلیت در مجموعه شرکت‌های حمل‌ونقل آغاز می‌شود.
وی خاطرنشان کرد: البته این پیش‌فروش برای کشف میزان تقاضا با یک شیب ملایم انجام می‌شود.

شهرکی افزود: قیمت بلیت اتوبوس در مسیر تهران ـ مهران در ایام اربعین دو برابر می‌شود به‌طوری که اتوبوس با امکانات ویژه (VIP) در ایام عادی ۳۴۰ هزار تومان قیمت دارد که این عدد به ۶۸۰ هزار تومان در زمان سفر‌های اربعین رسیده است.

مدیرکل حمل‌ونقل مسافر سازمان راهداری نیز در این خصوص گفت: فعلاً فروش بلیت اتوبوس تهران ـ مهران بر اساس تقاضا در حال انجام است و برای بازگشت نیز سامانه‌ای در حال طراحی است که زائران از کشور عراق می‌توانند بلیت بازگشت خود را رزرو کنند.

داریوش باقر جوان افزود: برای تخصیص اتوبوس در سایر مسیر‌ها نیز در حال ارزیابی هستیم.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین اخبار
مطالب مرتبط
پنجره
تازه ها
پرطرفدارترین عناوین