عقیق | پایگاه اطلاع رسانی هیئت ها و محافل مذهبی

کد خبر : ۱۲۶۰۲۷
تاریخ انتشار : ۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۲:۱۴
معاون فرهنگی، هنری ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد مطرح کرد؛
معاون فرهنگی، هنری ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد کشور با اشاره به روند برگزاری چهارمین رویداد ملی فهما، آخرین مهلت بارگذاری و ثبت آثار در این رویداد ملی را ۱۰ اردیبهشت اعلام کرد.

عقیق: مهدی مقدم معاون فرهنگی، هنری ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد کشور با اشاره به استقبال بچه‌های مسجد از چهارمین رویداد ملی فهما اظهار داشت: پس از گذشت حدود ۹ ماه از آغاز چهارمین دوره این رویداد و تلاش اعضای کانون‌های مساجد سراسر کشور برای ثبت اثر و معرفی فعالیت‌های خود در قالب رواق‌های ۱۲ گانه، آخرین مهلت ثبت گزارش‌ها و بارگذاری آثار بر اساس شاخص‌های سال ۱۴۰۱، ۱۰ اردیبهشت‌ماه خواهد بود.

معاون فرهنگی، هنری ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد کشور، با اشاره به مراحل ارزیابی و معرفی کانون‌های برتر هر رواق در دو سطح استانی و ملی تصریح کرد: پس از پایان ارزیابی فعالیت‌های ثبت شده در سامانه، هیأت انتخاب در ستادهای استانی تشکیل شده و بر اساس اطلاعات ثبت شده در این سامانه، اقدام به معرفی کانون‌های مساجد منتخب مرحله استانی در هر رواق و مطابق با سهمیه استان می‌کنند.

وی ادامه داد: پس از این مرحله کانون‌های مساجد منتخب استانی، مستندات تکمیلی و میدانی خود را در شاخص‌های از پیش اعلام شده جهت داوری مرحله کشوری در سامانه بارگذاری می‌کنند.

مقدم افزود: با توجه به اینکه از آغاز دوره چهارم رویداد ملی فهما، هر کانون می‌توانست سه رواق را برای ارزیابی انتخاب کند، در مرحله نهایی رواقی که دارای عملکرد بهتر از میان رواق‌های منتخب کانون باشد لحاظ خواهد شد.

معاون فرهنگی هنری ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد کشور گفت: کانون‌های مساجد سراسر کشور در جریان برگزاری چهارمین رویداد ملی فهما از پنج منظر «مسجد محوری»، «خودکفایی»، «کار تشکیلاتی»، «پیوست رسانه‌ای» و «جاذبه هنری» ارزیابی شده و در مرحله نهایی، آثار توسط چهره‌های شاخص فرهنگ و هنر کشور داوری می‌شود.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین اخبار
مطالب مرتبط
پنجره
تازه ها
پرطرفدارترین عناوین