عقیق | پایگاه اطلاع رسانی هیئت ها و محافل مذهبی

کد خبر : ۱۲۵۹۸۱
تاریخ انتشار : ۰۳ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۰:۲۹
اطلاعیه ستاد برگزاری نماز عید فطر:
ستاد برگزاری نماز عید سعید فطر ضمن قدردانی از شرکت کنندگان در مراسم امروز اعلام کرد: واقعیت جامعه عمیقا مذهبی ایران اسلامی، جلوه‌های خیره کننده‌ای است که امروز در تهران و اقصی نقاط میهن عزیزمان مشاهده و شگفتی ساز شد.

عقیق: ستاد برگزاری نماز عید سعید فطر در چهارمین اطلاعیه خود ضمن قدردانی از شرکت کنندگان در بزرگترین نماز جهان اسلام اعلام کرد: جهانیان ببینند و تاریخ به خاطر بسپارد که واقعیت جامعه عمیقا مذهبی ایران اسلامی، جلوه های خیره کننده‌ای است که امروز در تهران و اقصی نقاط میهن عزیزمان مشاهده و شگفتی ساز شد.

متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

...ولله الحمد، الحمد لله علی ما هدانا، و له الشکر علی ما اولانا

مردم خداجو و انقلابی!

سلام و درود خدا بر شما شیرزنان، جوانمردان، جوانان برومند و نوجوانان فهمیده ای که پس از یک ماه روزه داری و خودسازی، از یک سو، حق میزبان این میهمانی پربرکت را به شایستگی ادا کردید و از سوی دیگر، دلتنگی سه ساله برای اقتدا به امام و رهبری محبوب و عزیز را با شرکت در نمازی تاریخی، به چشم روشنی و بهجتی روح افزا مبدل نمودید.

عیدتان مبارک که با ثبت افتخار برپایی بزرگترین و باشکوه ترین نماز عید فطر سال های گذشته، نشان دادید که مصداق بی رقیب صفات صبار و شکور در عصر حاضر هستید و با وجود تحمل مشکلات طاقت فرسا و فشار تورم، اراده کردید که چهارمین حلقه را به زنجیره طلایی راهپیمایی های ۱۳ آبان و ۲۲ بهمن و روز قدس اضافه کنید و میخ آخر را بر تابوت عملیات فریب دشمن در جنگ ترکیبی  رسانه ای بکوبید. 

جهانیان ببینند و تاریخ به خاطر بسپارد که واقعیت جامعه عمیقا مذهبی ایران اسلامی، جلوه های خیره کننده‌ای است که امروز در تهران و اقصی نقاط میهن عزیزمان مشاهده و شگفتی ساز شد.

ستاد برگزاری نماز عید فطر تهران، زبان و توانی برای قدردانی و قدرشناسی از شما ملت حماسه ساز برای همراهی و همکاری بزرگوارانه ای که در برپایی این رویداد عظیم در " عید بندگی و همبستگی" به کار بستید، ندارد. اما بر خود فرض می داند از آماده نبودن زیرساخت ها و فضای مصلای تهران و همچنین، محدودیت های موجود در مسیر دستیابی به محل برگزاری نماز که منجر به ازدحام جمعیت، بروز برخی کاستی ها و محروم ماندن بخشی از هموطنان گرانقدر از پیوستن به صفوف نماز شد، صمیمانه عذرخواهی و طلب حلالیت نماید.

همچنین، لازم می دانیم اذعان نماییم که سقف ظرفیتی که با حمایت و پشتیبانی تعداد زیادی از نهادها و دستگاه های همکار و اعضای ستاد به میدان آمد، کف ترازی است که بتواند شایستگی مطلوب برای میزبانی از شما نورچشمان را کسب نماید.

در پایان، مجدد استدعا داریم با شرکت در نظرسنجی الکترونیکی که در کانال ستاد برگزاری نماز عید فطر تهران به نشانی : eitaa.com/namazjomeh_tehran در دسترس قرار گرفته است، ما را برای درک بهتر از نقاط ضعف و قوتمان از منظر سروران و ولی نعمتانمان یاری نمایید.
والسلام علی عباد الله الصالحین
عید بندگی و همبستگی ۱۴۰۲

 


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین اخبار
مطالب مرتبط
پنجره
تازه ها
پرطرفدارترین عناوین