عقیق | پایگاه اطلاع رسانی هیئت ها و محافل مذهبی

کد خبر : ۱۲۵۶۱۹
تاریخ انتشار : ۲۶ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۳:۴۱
فیلم|
برنامه تلویزیونی «ستاره‌های زمین» در ۳۰ قسمت شب‌های ماه مبارک رمضان هر شب ساعت ۲۰ از شبکه‌ قرآن و معارف سیما پخش خواهد شد.

عقیق: ایده اصلی برنامه تلویزیونی ستاره‌های زمین، برگزاری یک جلسه قرآن خانگی و ایجاد تجربه زیستی شرکت در این نوع جلسات است. بدین شرح که سوژه‌های اصلی برنامه «خانواده‌های عادی» هستند که تجربه جدی شرکت در جلسات قرآن خانگی را ندارند.

تعداد بازدید : 99

در سوی دیگر توسط تیم برنامه‌ساز یک جلسه قرآن خانگی واقعی طراحی شده است. شرکت خانواده‌ها در این جلسه به عنوان نخستین تجربه جدی این جلسات، علاوه بر عینی‌سازی یک جلسه قرآن خانگی برای مخاطبان، ایجادکننده تجربه زیستی خوبی برای مهمانان برنامه می‌شود.

در این برنامه از خانواده‌هایی که تجربه جدی برگزاری جلسه خانگی قرآن را ندارند دعوت به‌عمل می‌آید و در یک جلسه خانگی قرآن قرار می‌گیرند. این خانواده با کمک مربی و به صورت کاملا ساده و صمیمی با برگزاری یک جلسه خانگی قرآن آشنا شده و ضمن برگزاری این جلسه، نکات تفسیری، تلاوت، روخوانی و روانخوانی قرآن را نیز آموزش می‌بینند.

در میان آیتم‌های برنامه با استفاده از مستند کوتاه، موشن گرافیک و تیزرهای کوتاه داستانی، جدای از تجربه زیستی، نکات معارفی و حسی درباره جلسات خانگی قرآن نیز به مخاطب عرضه می‌شود.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین اخبار
مطالب مرتبط
پنجره
تازه ها
پرطرفدارترین عناوین