عقیق | پایگاه اطلاع رسانی هیئت ها و محافل مذهبی

کد خبر : ۱۲۵۵۹۵
تاریخ انتشار : ۲۴ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۴
حجت الاسلام رفیعی عنوان کرد:
کلیپی از سخنرانی حجت الاسلام ناصر رفیعی در شبکه‌های اجتماعی دست به دست می‌شود که وی در آن به تبیین نشانه‌های ذائقه انسان سالم می‌پردازد.

عقیق: کلیپی از سخنرانی حجت الاسلام ناصر رفیعی در شبکه‌های اجتماعی دست به دست می‌شود که وی در آن به تبیین نشانه‌های ذائقه انسان سالم می‌پردازد.

حجت الاسلام رفیعی در این کلیپ گفت: اگر کسی رشید و سالم باشد حرام نزد او کراهت دارد و از آن بدش می‌آید. اگر کسی انسان سالمی باشد حلال نزدش شیرین و لذت بخش می‌شود.

این کارشناس مذهبی در ادامه تصریح کرد: روزی مرحوم آیت الله شیخ عبدالکریم حائری مؤسس حوزه علمیه قم به یک باغ دعوت شد ایشان انگور بسیار دوست داشت. نگاه کرد به انگورهای آن باغ و زیبایی آنها چشم اش را نوازش داد. صاحب باغ هم انسان خوبی بود و آن مرحوم به ایشان گفت میل به انگور دارم، صاحب باغ مقداری انگور آورد.

وی افزود: زمانی که ظرف انگور در برابر مرحوم عبدالکریم حائری قرار گرفت ایشان فرمود که دیگر میل ندارم؛ باغبان از این مسأله بسیار تعجب کرد و پرسید چرا این چنین شد؟ آنان کارگری را که انگورها را چیده بود صدا زدند و فهمیدند این انگورها از انگورهای باغ همسایه بوده است.

در ادامه این کلیپ تقدیم مخاطبان می‌شود:

تعداد بازدید : 41

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین اخبار
مطالب مرتبط
پنجره
تازه ها
پرطرفدارترین عناوین