عقیق | پایگاه اطلاع رسانی هیئت ها و محافل مذهبی

کد خبر : ۱۲۵۱۹۲
تاریخ انتشار : ۲۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۰:۴۴
یادداشت|
از صبح امروز برخی رسانه ‌های داخلی با شروع یک خط خبری هدف دار، به سرعت سوژه جذابی را برای برخی رسانه های معاند فراهم کردند.

عقیق: از صبح امروز برخی رسانه ‌های داخلی با شروع یک خط خبری هدف دار، به سرعت سوژه جذابی را برای برخی رسانه های معاند فراهم کردند.
خبری با این تیتر: "یک مداح سرپرست ورزش و جوانان استان مرکزی شد"

طی حکمی از سوی حمید سجادی، وزیر ورزش و جوانان "مسعود پیرایش" سرپرست ورزش و جوانان استان مرکزی و جایگزین عابد حقدادی مدیرکل سابق ورزش استان و منصوب دولت قبل در استان مرکزی شد.
.
انتشار این خبر با این تیتر هدف دار کافی بود تا واکنش هایی را از سوی برخی مخاطبان در پی داشته باشد.
برخی مخاطبان با طرح این سوال که چرا یک مداح باید عهده دار چنین مسئولیتی شود به این حکم معترض بودند.

اما نکته قابل تامل اینجاست که آیا مداح بودن شغل محسوب می شود و کسی که در این کسوت فعال است بدون در نظر گرفتن صلاحیت های مدیریتی و سوابق تحصیلی نباید در هیچ پست مدیریتی مسئولیتی را بپذیرد؟

آیا انتصاب مسعود پیرایش به این پست صرفا به دلیل مداح بودن اوست؟

بررسی سوابق او پاسخ بهتری به این سوال خواهد داد.

مسعود پیرایش متولد 1366 در اراک و دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد مدیریت دولتی با گرایش تحول و کارشناسی مهندسی صنایع از دانشگاه آزاد اراک است.
پیرایش که سال‌ها در حوزه‌های علمی، فرهنگی، تربیتی کار کرده در شهر اراک، استان مرکزی و نیز سطح کشور به عنوان یک چهره فرهنگی و مذهبی شناخته می‌شود که سال‌ها در حوزه‌های تربیتی عملکرد موفقی داشته است

سرپرست جدید اداره کل ورزش و جوانان استان مرکزی در حوزه فعالیت حرفه ای ورزش نیز در رشته ورزشی تکواندو نیز دارای کمربند مشکی دان 1 است و سال‌ها در این رشته ورزشی فعالیت کرده است

مدیر فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی، دبیر کمیته انضباطی دانشجویی، نائب رئیس شورای ورزشی، عضو کارگروه بررسی صلاحیت عمومی جذب هیأت علمی دانشگاه پیام نور استان مرکزی بخشی از فعالیت های وی به شمار می‌رود.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین اخبار
مطالب مرتبط
پنجره
تازه ها
پرطرفدارترین عناوین