عقیق | پایگاه اطلاع رسانی هیئت ها و محافل مذهبی

کد خبر : ۱۲۴۵۷۹
تاریخ انتشار : ۱۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۹:۲۵
طی حکمی صورت گرفت:
حجت الاسلام و المسلمین محسن عرفاتی سرپرست معاونت امور علمی و فرهنگی آستان مقدس طی حکمی حسین خرازی را به‌ عنوان مدیرکل تبلیغات و ارتباطات اسلامی این بارگاه ملکوتی منصوب کرد.

عقیق: حجت الاسلام و المسلمین محسن عرفاتی سرپرست معاونت امور علمی و فرهنگی آستان مقدس طی حکمی حسین خرازی را به‌ عنوان مدیرکل تبلیغات و ارتباطات اسلامی این بارگاه ملکوتی منصوب کرد.

متن حکم مدیرکل تبلیغات و ارتباطات اسلامی آستان مقدس به این شرح است: 

بسمه تعالی

برادر گرامی جناب آقای حسین خرازی

با سلام و تحیت

نظر به حسن سابقه، تجارب و شایستگی های ارزنده اخلاقی، مدیریتی و اجرایی جنابعالی به موجب این حکم شما را به عنوان مدیرکل تبلیغات و ارتباطات اسلامی آستان مقدس منصوب می نمایم.

امیدوارم در سایه سار مولای کریممان حضرت عبدالعظیم حسنی و امامزادگان جلیل القدر علیهم السلام در این مسئولیت مهم، با همکاری همکاران محترم در پیشبرد اهداف عالی آستان مقدس موفق و مؤید باشید.

توفیقات روز افزون جنابعالی را در راستای خدمت به این بارگاه ملکوتی، زائرین و مجاورین آن از درگاه ایزد منان مسئلت می نمایم.

محسن عرفاتی

سرپرست معاونت امور علمی و فرهنگی آستان مقدس

حسین خرازی دارای مدرک کارشناسی رشته روابط عمومی و امور رسانه است که پیش از این سمت ریاست اداره تبلیغات آستان مقدس را بر عهده داشته و دارای سوابق مدیریتی بخش های مختلفی از این بارگاه ملکوتی و مدیر اجرایی کنگره های علمی بین المللی بوده است. 


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین اخبار
مطالب مرتبط
پنجره
تازه ها
پرطرفدارترین عناوین