عقیق | پایگاه اطلاع رسانی هیئت ها و محافل مذهبی

کد خبر : ۱۲۴۳۹۷
تاریخ انتشار : ۲۸ آبان ۱۴۰۱ - ۰۰:۴۲
آیت‌الله نوری‌همدانی:
مرجع تقلید شیعیان با محکومیت حوادث تروریستی در شهرهای ایذه، اصفهان و بعضی دیگر از شهرها گفت: بی‌شک این حوادث تروریستی چهره دشمنان ما را نمایان‌تر کرد.

عقیق: آیت‌الله حسین نوری‌همدانی از مراجع تقلید در خصوص حوادث تروریستی در شهرهای ایذه و اصفهان پیام تسلیتی صادر کرد.

در این پیام آمده است: با کمال تأسف در این روزهای اخیر شاهد حوادث ناگوار و به شهادت رسیدن عده‌ای از هموطنان توسط ایادی استکبار هستیم. بی‌شک این حوادث تروریستی که در ایذه و اصفهان و بعضی دیگر از شهرها اتفاق افتاده چهره دشمنان ما را نمایان‌تر کرده است.

آیت‌الله نوری‌همدانی در این پیام با بیان اینکه آمریکا، اسرائیل، آلمان، فرانسه، عربستان سعودی و بعضی از کشورهای کوچک دیگر نیز اتحاد خود را علیه ملت ما روشن‌تر کرده و با استفاده از سرویس‌های جاسوسی خود و پول‌های گزاف امنیت مردم ما را نشانه رفته و نقشه‌های شومی برای کشور کشیده‌اند، تاکید کرد: هوشیاری و بصیرت ملت عزیز و شجاع مثل همیشه این توطئه را خنثی خواهد کرد.

این پیام می افزاید: این هوشیاری و بصیرت این انقلاب را که ثمره خون هزاران شهید است ‌محافظت خواهد کرد و از آرمان‌های امام راحل رحمت الله علیه دفاع خواهند نمود و سخن امام را که حفظ این انقلاب را واجب می‌دانستند توجه خواهند کرد.

آیت‌الله نوری‌همدانی با تاکید بر اینکه بر مسئولان لازم است با تفکیک بین معترضان و اغتشاش‌گران، به خواسته معترضان توجه و مشکلات آنها را حل کنند، اضافه کرد: مسئولان با کسانی که اغتشاش می‌کنند و زمینه را برای تروریست‌ها و کسانی که امنیت مردم را به خطر می‌اندازند برخورد قاطع کنند.

وی در این پیام با بیان اینکه امروز حل مشکل معیشت مردم در اولویت کار مسئولان باشد و با وحدت و اتحاد، خدمت به این مردم را سرعت بخشند و زمینه را برای نفوذ دشمن مسدود کنند، تصریح کرده است: ضمن محکوم کردن حوادث تروریستی اخیر، به خانواده این شهدا تسلیت می‌گویم و توفیق همگان را از خداوند متعال خواهانم.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین اخبار
مطالب مرتبط
پنجره
تازه ها
پرطرفدارترین عناوین