عقیق | پایگاه اطلاع رسانی هیئت ها و محافل مذهبی

کد خبر : ۱۲۴۲۷۱
تاریخ انتشار : ۱۴ آبان ۱۴۰۱ - ۰۸:۲۲
تظاهرکنندگان و راهپیمایان در روز سیزدهم آبان از اغتشاشگران اعلان برائت کردند و خواستار برخورد صریح، قاطع و کوبندۀ قوۀ قضائیه دربارۀ آنها شدند.

عقیق: دیروز 13 آبان مصادف با تسخیر لانۀ جاسوسی آمریکا به‌دست دانشجویان پیرو خط امام و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، خیابان‌ها و میادین تهران، حدفاصل «لانۀ جاسوسی سابق» تا میدان انقلاب و خیابان‌های اطراف مملو از جمعیت برای یک راهپیمایی باعظمت بود؛ در این مراسم، از تمام اقشار جامعه دیده می‌شد؛ دانش‌آموزان و دانشجویان عنصر اصلی این راهپیمایی بودند و با شعارهای خود، رسماً از جمهوری اسلامی ایران حمایت و نسبت به فتنه‌گران و آشوب‌طلبان اعلام برائت کردند.

یوم‌الله 13 آبان ,

مراسم از حوالی ساعت 9 و 30 دقیقۀ صبح با تلاوتی از آیات قرآن آغاز شد و با حرکت دسته‌های مردمی به‌سوی مصلای نماز جمعه ادامه یافت. نکتۀ جالب‌توجهی که در راهپیمایی امسال دیده شد، این است که تناسب این روز ملی با آنچه این روزها در کف خیابان‌های شهر توسط اغتشاشگران رقم می‌خورد، جوششی عجیب را بین سایر اقشار جامعه ایجاد کرد،  به‌گونه‌ای که برخی از آنها برای اولین بار حضور در یک راهپیمایی ملی را تجربه و از اغتشاشگران اعلان برائت کردند و خواستار برخورد صریح، قاطع و کوبندۀ قوۀ قضائیه دربارۀ آنها شدند.

یوم‌الله 13 آبان ,

خبرگزاری تسنیم گفت‌وگویی را با برخی از تظاهرکنندگان و راهپیمانان ترتیب داد و گوشه‌هایی از این مراسم را به تصویر کشید که در ادامه می‌بینید.

 

 


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین اخبار
مطالب مرتبط
پنجره
تازه ها
پربحث ها
پرطرفدارترین عناوین