عقیق | پایگاه اطلاع رسانی هیئت ها و محافل مذهبی

کد خبر : ۱۲۳۶۶۵
تاریخ انتشار : ۱۳ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۳
آغاز شد:
عرضه بلیت اتوبوس اربعین با قیمت مصوب از ۱۱ شهریورماه آغاز شده است که زائران علاوه بر خرید حضوری از پایانه‌های مسافربری، می‌توانند از برخی از سایت‌ها اقدام به خرید اینترنتی و غیرحضوری بلیت اتوبوس اربعین با نرخ مصوب کنند.

عقیق:امسال اتوبوس‌های اربعین با قیمت مصوب عرضه شده است و زائران برای رفتن به مرزها می‌توانند با هزینه پیش‌بینی شده از سوی وزارت راه و شهرسازی که با هماهنگی با ستاد اربعین اعلام شده است، به سمت پایانه‌های مرزی بروند.

فروش بلیت با قیمت مصوب از جمعه ۱۱ شهریورماه آغاز شده است و بلیت اتوبوس‌ها تا ۳۰ شهریورماه با این نرخ باید عرضه شود.

در پایانه‌های مسافربری نیز قیمت بلیت‌های اتوبوس نصب شده است و در صورتی که شرکتی بالاتر از نرخ مصوب اقدام به فروش بلیت کند، با آنها برخورد خواهد شد. شهریار افندی زاده، معاون وزیر راه و شهرسازی نیز از برخورد با سه شرکت متخلف در روزهای اخیر خبر داده است.

سایت‌های فروش بلیت اتوبوس اربعین

علاوه بر امکان خرید حضوری بلیت اتوبوس اربعین با قیمت مصوب در پایانه‌های مسافربری، این بلیت‌ها از سوی برخی از سایت‌های فروش اینترنتی نیز عرضه می‌شود که زائران می‌توانند با مراجعه به سایت‌های «سفیر ۷۲۴»، «پایانه»، «البابا»، «قاصدک ۲۴»، «بازارگاه»، «مستربلیت» و «اسنپ تیریپ» به صورت غیرحضوری بلیت اتوبوس اربعین با قیمت مصوب را تهیه کنند.

برای مشاهده قیمت مصوب بلیت اتوبوس‌های اربعین از شهرهای مختلف می‌توانید به اینجا مراجعه کنید.

به گزارش فارس، امسال ستاد اربعین بلیت اتوبوس و پرواز اربعین را نرخ‌گذاری کرد و امکان فروش چارتری پرواز و دربستی اتوبوس‌ها را نداد تا از طریق دست واسطه‌ها و افراد سودجو را کوتاه کند.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین اخبار
مطالب مرتبط
پنجره
تازه ها
پرطرفدارترین عناوین