عقیق | پایگاه اطلاع رسانی هیئت ها و محافل مذهبی

کد خبر : ۱۲۳۰۸۳
تاریخ انتشار : ۲۳ تير ۱۴۰۱ - ۱۸:۲۰
در آستانه عید غدیر:
این روز‌ها در پویش‌های مردمی غدیر، فراخوان‌های گسترده در قالب پوستر، بیلبورد‌های شهری، فضای مجازی و رسانه‌های کشور برای حضور در مراسم بزرگ «مهمونی ۱۰ کیلومتری» را شاهد هستیم.

عقیق: در آستانه بزرگ ترین عید شیعیان جهان، در و دیوار شهرها و فضای مجازی و رسانه ای مملو از عشق به مولا شده و آحاد مردم از دل و جان و فقط به عشق علی(ع)، هر آنچه دارند را نذر وجود مبارک حیدر کرار می نمایند.


بنا بر این گزارش، آنچه این روزها در دیوارنگاره ها، فضای محیطی شهر، تبلیغات مطبوعات و رسانه ملی،  و مضمون شبکه های اجتماعی بیشتر جلب نظر می کند، ابتکاری و خلاقیت بدیعی است که یک تشکل مردم نهاد در برپایی اجتماع بزرگ مردمی «مهمونی 10 کیلومتری» آن را بنا نهاده است.

«مهمونی 10 کیلومتری» پویش و اجتماع بزرگ دوستداران امیرالمومنین علی(ع) در روز عید غدیر است که از چهار راه ولیعصر(عج) تا پل پارک وی را شامل شده و طی آن 350 موکب، خدمات گسترده ای از پذیرایی گرفته تا فعالیت های متنوع فرهنگی و اجتماعی را نثار قدوم کسانی می کنند که « فقط به عشق علی(ع)» گام در این مسیر می گذارند.

تصاویر زیر بخشی از فعالیتی است که تشکل های مردم نهاد برای هر چه بهتر برگزار شدن این مراسم انجام داده اند. اکنون فضای شهر مملو از بیلبوردهای این اجتماع باشکوه است. 

وعده دیدار مان روز عید غدیرخم، ساعت 19 مسیر چهارراه ولیعصر(عج) تا پارک وی.

24-

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین اخبار
مطالب مرتبط
پنجره
تازه ها
پرطرفدارترین عناوین