عقیق | پایگاه اطلاع رسانی هیئت ها و محافل مذهبی

کد خبر : ۱۲۱۹۷۵
تاریخ انتشار : ۲۱ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۴
همزمان با اعیاد شعبانیه و در آستانه عید بزرگ نیمه شعبان، واحد برق مسجد مقدس جمکران اقدام به چراغانی این مکان مقدس با استفاده از 14 هزار لامپ و 7 هزار متر ریسه کرده است.

عقیق:مسجد مقدس جمکران در اعیاد شعبانیه و در آستانه عید بزرگ نیمه‌شعبان میزبان صدها هزار عاشق و منتظر ظهور امام مهدی (عج) خواهد بود و به همین مناسبت تدابیری در حوزه‌های مختلف برای خدمت‌رسانی شایسته به این زائرین اتخاذ شده است.

خادمین واحد برق این مکان مقدس در این ایام مشغول چراغانی و ریسه‌بندی صحن‌های این مکان مقدس برای عید بزرگ نیمه شعبان هستند. طراحی و آماده‌سازی امکانات روشنایی و چراغانی مسجد مقدس جمکران برای امسال، از نیمه شعبان سال گذشته آغاز شده و هم‌اکنون این مکان مقدس آماده پذیرایی از زائرین برای جشن بزرگ نیمه شعبان است.

بنابر اعلام واحد برق مسجد مقدس جمکران حدود ۱۴ هزار لامپ و ۷ هزار متر ریسه برای چراغانی مسجد مقدس جمکران در ایام نیمه شعبان استفاده شده است. سرویس تابلوها و پست‌های برق، بازسازی و اصلاح کابل‌های برق، اصلاح و بهسازی و تقویت ژنراتورهای برق و... از جمله دیگر اقدامات در آستانه نیمه شعبان بوده است.

طراحی و اجرای کامل این اقدامات توسط خادمین افتخاری مجموعه واحد برق مسجد مقدس جمکران صورت گرفته است؛ در حال حاضر حدود ۸۰ نیروی افتخاری و رسمی در زمینه چراغانی مسجد مقدس جمکران و تأمین برق فعال هستند.

منبع:فارس


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین اخبار
مطالب مرتبط
پنجره
تازه ها
پرطرفدارترین عناوین