عقیق | پایگاه اطلاع رسانی هیئت ها و محافل مذهبی

کد خبر : ۱۲۱۶۳۴
تاریخ انتشار : ۱۸ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۷
در مرقد امام خمینی(ره):
دوازدهمین نشست مشورتی مدیران استانی هیئت رزمندگان اسلام در مرقد مطهر امام خمینی رحمت‌الله علیه با هدف برنامه‌ریزی و ارائه راهکار و طرح راهبردی برای اجرای فرمان جهاد تبیین رهبر انقلاب در هیأت‌ها برگزار شد.

عقیق:در ایام الله دهه مبارک فجر و در لبیک به فرمایشات رهبر فرزانه انقلاب اسلامی حضرت امام‌خامنه‌ای در خصوص جهاد تبیین در هیأت‌ها و تجدید عهد و پیمان با آرمان‌های بنیانگذار انقلاب اسلامی، دوازدهمین نشست مشورتی مدیران استانی هیأت رزمندگان اسلام در مرقد مطهر امام خمینی رحمت‌الله علیه برگزار شد.

دوازدهمین دوره از نشست مشورتی مدیران استانی هیئت‌ های رزمندگان اسلام با حضور گسترده مدیران استان‌ها از سراسر کشور و در راستای ارائه راهکار و طرح‌های راهبردی برگزار شد و علی‌اکبر مداحی مدیر ستاد مرکزی هیأت رزمندگان اسلام، ضمن خوش‌آمدگویی و تقدیر از زحمات مدیران هیأت‌ها، بر اهمیت جهاد تبیین و نقش این مهم در راهبردهای آتی هیأت‌های رزمندگان اسلام، اظهارداشت: مدیران هیأت رزمندگان اسلام باید برای تحقق این اهداف و عملیاتی ساختن راهبردهای کلان ستاد مرکزی، تلاش و برنامه‌ریزی مضاعف داشته باشند و لازمه این مهم، کار تشکیلاتی برای موفقیت بیش از پیش آنهاست.

حجت‌الاسلام مجتبی سفیدی مدیر مرکز آموزش ستاد مرکزی هیأت رزمندگان اسلام دومین سخنران این همایش بود که ضمن ارائه گزارشی مختصر از فعالیت‌های صورت گرفته در حوزه فعالیت‌های مرکز آموزش، نکاتی در خصوص برخی برنامه‌های آینده حوزه آموزش ارائه داد.

آخرین سخنران روز اول این نشست محمدحسین صفارهرندی رئیس شورای نظارت بر سازمان صدا و سیما بود که ضمن تحلیل مسائل روز کشور به بیان نکاتی در رابطه با نقش مهم هیات‌های رزمندگان اسلام سراسر کشور در حوزه جهاد تبیین و بصیرت افزایی پرداختند.

حجت‌الاسلام احمد پناهیان، معاون جوانان عاشوراِی ستاد مرکزی هیأت رزمندگان اسلام در دومین روز این همایش ضمن ارائه گزارشی از فعالیت‌های این معاونت و جشنواره آئینی جوانان عاشورایی که در حال برگزاری است، نکاتی چند در خصوص جهاد تبیین و راهکارهای موجود برای دست یافتن به اهداف شبکه جوانان عاشواریی کل کشور متذکر شد.

سخنرانی حجت‌الاسلام رحیمیان، تولیت مسجد مقدس جمکران و یار دیرین امام و رهبری برنامه بعدی این نشست بود که به بیان خاطراتی شنیده نشده و کمتر گفته شده از امام خمینی (ره) پرداختند.

کارگروه مسئولین هیأت‌ها با تمرکز بر جهاد تبیین و طرح تحول و جوان گرایی و همچنین برنامه‌های سال ۱۴۰۱ با مدیریت آقایان نجات و مداحی و با حضور مدیران استانی هیأت رزمندگان اسلام و کارگروه تخصصی جوانان عاشورایی با مدیریت حجت‌الاسلام احمد پناهیان و تقی‌زاده و با حضور معاونین جوانان عاشورایی استان‌ها و نیز کارگروه تخصصی پیروان عترت (خواهران) با مدیریت خانم ساکت و موضوع برنامه‌های انجام گرفته و پیشنهادات برای سال آینده با حضور مدیران پیروان عترت استان‌ها برگزار شد

در کارگروه اختصاصی اربعین با مسئولیت علی محمدی و علی‌اکبر مداحی نیز با خط مشی نقش هیأت‌ها در تحقق جهاد تبیین در حماسه راهپیمایی اربعین و با حضور جمعی از موکب‌داران هیأت رزمندگان اسلام از سراسر کشور برگزار شد.

در دومین روز از این نشست، مدیران گروه‌های جهادی هیأت رزمندگان اسلام در جهت ارائه خدمات بهتر در باقیمانده سال ۱۴۰۰ و هم‌افزایی و برنامه‌ریزی برای سال ۱۴۰۱ در محل نشست حضور یافتند و جانشین قرارگاه جهادی، سیاست‌ها و اهداف پیش‌رو را برای مدیران گروه‌های جهادی ترسیم و تبیین کرد.

 در ادامه اعضای ستاد مرکزی، معاونین و مدیران استانی هیات رزمندگان اسلام با حضور در مرقد مطهر حضرت امام خمینی(ره) با آرمان‌های امام عظیم‌الشان و انقلاب تجدید عهد و پیمان کردند.

برنامه پایانی این نشست دو روزه جمع‌بندی تصمیمات و محورهای گفتگو و همچنین اولویت‌های پیشنهادی مدیران برای سال آتی توسط برادر نجات با حضور مدیران، معاونین جوانان عاشورایی، مدیران پیروان عترت و گروه‌های جهادی هیأت‌های رزمندگان اسلام سراسر کشور بود.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین اخبار
مطالب مرتبط
پنجره
تازه ها
پرطرفدارترین عناوین